Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Районний комітет Профспілки інформує

Вітаємо з ювілеєм!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. Субота, 21 жовтня 2017, 11:20

 

21 жовтня 2017 року

святкувала ювілейний День народження

Лебідь

Тетяна Іванівна,

голова первинної профспілкової організації ,

вчитель  комунального закладу

«Верхньодніпровська

середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ст.»

Раді від того, що багато років працюємо разом з Вами, шановна Тетяно Іванівно, і відчуваємо Вашу підтримку. Висловлюємо Вам щиру вдячність за вірність педагогічному покликанню та справі захисту трудових  прав освітян – членів Профспілки працівників освіти і науки України.

Хай не обминають Вас радість та вдача у добрих  справах  Ваших, не полишають міцне здоров’я та бадьорий настрій і нехай багатим буде Ваше життя на зустрічі з добрими людьми.

Щасливих Вам зрушень, приємних турбот, тихих радощів, сонячних днів, барвистих квітів, лагідних посмішок, віри і надії, добра і життєлюбства, здоров’я і любові.

Президія Верхньодніпровського районного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

   

Туристські перемоги верхньодніпровських педагогів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. Вівторок, 10 жовтня 2017, 10:53

З метою розвитку туризму, підвищення ролі фізичної культури і спорту у гармонійному розвитку особистості, сприяння формуванню здорового способу життя працівників освіти 6 жовтня 2017 року обласним комітетом освітянської Профспілки (голова Галина Бєлікова) проведено туристичні змагання серед працівників освіти Дніпропетровської області.

Освітяни–ентузіасти зібралися на туристичний зліт у мальовничому лісі Новомосковського району на березі річки Самара. Ця яскрава, незабутня подія, в якій взяли участь понад 150 учасників з 10 міст і районів області, проходила на базі обласного освітянського профспілкового дитячого оздоровчого табору «Лісова казка».

Детальніше.

   

Світлої пам′яті колеги – освітянина

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. Середа, 04 жовтня 2017, 21:47

2 жовтня 2017 року на 69-му році життя перестало битися велике добре серце шанованого в районі нашого дорогого колеги, ветерана освітянської праці, члена президії Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, тренера-викладача КЗ «Верхньодніпровська дитячо-юнацька спортивна школа»

Євгена Євгеновича Мирошниченка.

29 років Євген Євгенович був директором Верхньодніпровської ДЮСШ, більше 30 років обирався членом президії районного комітету галузевої Профспілки, працював також  методистом районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, активно  спрямовуючи свою тренерсько-викладацьку, управлінську та громадську діяльність на розвиток освіти Верхньодніпровщини, фізкультурної, спортивно-масової роботи серед учнівської молоді та працівників освіти району, виховання підростаючого покоління громадян-патріотів України, соціально-економічний захист освітян-спілчан. Всі районні спартакіади працівників освіти  та участь збірних команд освітян району в обласних спортивних змаганнях були організовані під його керівництвом.

За свою плідну освітянську працю та активну громадську діяльність Євген Євгенович нагороджений грамотами і подяками Міністерства освіти і науки України, обласного управління освіти, районної державної адміністрації та районної ради, відділу освіти райдержадміністрації та районного комітету освітянської Профспілки.

Євген Євгенович був працелюбною, відповідальною людиною. Розсудливий, товариський, готовий прийти на допомогу. Завжди виважений, спокійний, толерантний, з усмішкою та почуттям гумору. Добрий сім’янин, люблячий батько і дідусь, вірний друг, чуйний колега-наставник.

У ці скорботні дні висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам'ять про Євгена Євгеновича назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав і працював поряд з ним.

 

Президія

Верхньодніпровського районного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

 

   

Вклоніться, люди, Вчителю своєму!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваленко Л.М. Вівторок, 03 жовтня 2017, 21:36

День працівників освіти в Україні є всенародним святом. Бо немає людини, у якої не було б свого Вчителя – Майстра. Освітяни – це люди, покликані нести світло знань, творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях.

Тому урочистості, присвячені відзначенню професійного свята – Дня працівників освіти України, підготовлені відділом освіти райдержадміністрації та районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України за підтримки відділу культури райдержадміністрації, зібрали 28 вересня 2017 року у Верхньодніпровському районному Будинку культури не тільки працівників освіти, а й усіх, хто причетний до справи навчання і виховання підростаючого покоління всебічно розвинених особистостей,  громадян – патріотів, свідомих українців з європейським поглядом на світ. Детальніше.

   

Сторінка 7 з 297