Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

День безпечного інтернету

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Цимбаліст К.В. П'ятниця, 03 лютого 2012, 09:49

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 26. 01 2012 року №1/9-55 , листа головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 31.01.2012 року №83    повідомляємо, що 07 лютого 2012 року  за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме День безпечного Інтернету. Організатором  даного заходу є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, яка створена компанією «Майкрософт України».

Прохаємо організувати участь навчальних закладів у проведенні Дня безпечного Інтернету. Інформацію про проведення заходів розмістити на шкільних сайтах, у новинах на порталі «МОЇ ЗНАННЯ»( «КЛАСНА ОЦІНКА»).

Методичні  поради  для учнів, вчителів, батьків  щодо безпечного Інтернету для дітей розміщені на сайті Он - онляндії за адресою: http://onlandia.org.ua/

   

До уваги керівників навчальних закладів!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 01 лютого 2012, 16:39 Написав Голик Н.В. Середа, 01 лютого 2012, 16:24

Нормативні документи для ознайомлення:

  • про проведення щорічної Всеукраїнської акції "Дай руку, першокласнику". Завантажити
   

Нарада керівників навчальних закладів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Сакара Г.І. Середа, 01 лютого 2012, 15:41

 

31 січня 2012 року відбулася нарада керівників навчальних закладів з участю першого заступника голови райдержадміністрації Валерія Вікторовича Коваленка, який акцентував увагу керівників на роботі навчальних закладів в умовах низьких температур, необхідності проведення роз’яснювальної роботи з батьками щодо призупинення навчально – виховного процесу та забезпечення цілодобового чергування з метою оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації.

Методисти РМК проаналізували стан справ в освітній галузі, запропонували шляхи розв’язання пріоритетних завдань.

   

Відзначення Дня Соборності та Свободи України у навчальних закладах Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 23 січня 2012, 10:42 Написав Майор Л.Д. Понеділок, 23 січня 2012, 10:39

 

Відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2011 року № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат та професійних свят», відділом освіти та навчальними закладами району проведено ряд  заходів щодо відзначення Дня Соборності та Свободи України:

>  уроки патріотизму «Подія, що пережила час»;

>  естафети  знавців  історії України «Усе моє, що зветься Україна»;

>  діалоги поколінь «Доля моєї сім’ї у долі України»;

>  екскурсії «Історичні місця району» ;

>  конкурси малюнків «Україна – рідний край»;

>  книжкові виставки «Історичні постаті України;

> диспути «Чи є Соборність та Свобода актуальною проблемою сьогоднішньої України»;

> виставки, конкурси рефератів, святкових газет, вікторини, «круглі столи» та ін..

До святкових заходів  задіяно всіх 4566 школярів району.


Зокрема, у Пушкарівській СЗШ Верхньодніпровського району надзвичайно цікаво та змістовно пройшов єдиний урок патріотизму на тему «Подія, що пережила час», присвячений Дню Соборності та Свободи України. Педагоги та учнівська молодь навчального закладу сумлінно готувалися до проведення уроку. Вони відвідали шкільну бібліотеку, де розміщено методично - інформаційні матеріали та історичні довідки щодо відзначення знаменної історичної дати, ознайомилися з історичною та довідковою літературою, підготували стенди, реферати, доповіді, написали твори та вірші, провели конкурс малюнків.

Під час уроку пройшов «круглий стіл» з питань Соборності та Свободи України, учнями використовувались яскраві історичні приклади із Акту Злуки ЗУНР та УНР, школярі поділилися набутими знаннями та висловили свої думки й бачення своєї ролі у розбудові щасливого майбутнього України.

 

   

Школа отримала автобус

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 10 січня 2012, 13:37 Написав Administrator Вівторок, 10 січня 2012, 13:30

 

В п’ятницю, 06 січня 2012 року, голова райдержадміністрації Цебенко М.М. побував з робочим візитом на території Водянської територіальної громади.


Він разом з першим заступником голови райдержадміністрації Коваленком В.В., виконуючою обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Ходос Н.Ф. та сільським головою Водянської територіальної громади Орешечком М.В. відвідав Водянську середню загальноосвітню школу, де від імені голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Вілкула О.Ю. відбулася урочиста передача новенького шкільного автобусу. Подарунку зраділи не тільки учні, а й весь педагогічний колектив школи, бо тепер всі діти та педагоги гарантовано зможуть вчасно та комфортно дістатися школи. М.М. Цебенко тепло поздоровив учнів та вчителів з цією подією та привітав всіх присутніх з наступними Різдвяними святами.

Він відвідав також Водянський дошкільний навчальний заклад «Підсніжник», де перевірив дотримання санітарних та побутових умов перебування наймолодших мешканців Водянської тергромади, дав відповідні вказівки на усунення виявлених недоліків.

На завершення поїздки голова райдержадміністрації Цебенко М.М. провів оперативну нараду серед активу громади стосовно прискорення вирішення питань, що турбують її жителів.

 

 

   

11 кроків успіху освіти Верхньодніпровщини у 2011 році – Році освіти та інформаційного суспільства

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 лютого 2012, 09:56 Написав Коваленко Л.М. П'ятниця, 30 грудня 2011, 11:16

1. Реалізація регіонального проекту губернатора області О.Вілкула «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» (введення в школах електронної бази даних, електронного журналу, електронного щоденника).

2. Збільшення потужності комп’ютерної підтримки управлінської діяльності керівників навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (забезпечення комп’ютерами, навчально-комп’ютерними комплексами та мультимедійними пристроями, створення сайтів, електронних скриньок, впровадження дистанційного навчання).
3. Створення 2 навчально-виховних комплексів «Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (м.Верхівцеве, с.Ганнівка).
4. Збільшення охоплення дітей дошкільною освітою через відкриття Бородаївського дошкільного навчального закладу та додаткових груп у Водянському ДНЗ і Пушкарівському ДНЗ; встановлення обладнання для доочистки питної води у 5 дошкільних навчальних закладах м.Верхньодніпровська.
5. Відкриття Центру дозвілля для дітей та молоді на базі Верхньодніпровського Палацу дитячої та юнацької творчості.
6. Перемоги в обласних конкурсах „Учитель року-2011” (О.О.Дігтяр, О.А.Чумаченко– Верхівцевський НВК „СЗШ №1 – ДНЗ”) та „Світоч Придніпров’я-2011” (С.Машевський – учень Верхньодніпровської СЗШ №2).
7. Перше місце районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації в обласному рейтингу організації методичної роботи серед сільських районів.
8. Збільшення транспортного парку відділу освіти райдержадміністрації двома новими шкільними автобусами для організованого підвозу учнів Правобережненської та Водянської середніх загальноосвітніх шкіл.
9. Облаштування санітарно-гігієнічних кімнат у 8 сільських школах району.
10. Відновлення роботи басейну Верхньодніпровської СЗШ №5 з обслуговуванням учнів інших шкіл району.
11. Оновлення фасаду відділу освіти райдержадміністрації до 100-річчя будівлі – історично-архітектурної пам’ятки; осучаснення приміщення Боровківської СЗШ.


   

Малятам і освітянам тут буде тепло і затишно

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 грудня 2011, 11:15 Написав Коваленко Л.М. П'ятниця, 30 грудня 2011, 10:49

 

Під звуки сигналів електропотягів приходить у невелике місто Верхівцеве ранок, і вулиці його заповнюють люди, що поспішають на свої робочі місця, де час відраховується під стук коліс залізниці. Разом із містом розпочинає свій день і Верхівцевська середня загальноосвітня школа №1, яка тісно пов’язана із сталевою магістраллю, бо свої витоки бере від перших залізничних училищ Катеринославської залізниці.
Саме це подвір’я розквітло 16 грудня 2011 року усмішками учнів, працівників школи та верховчан, які прийшли сюди, щоб стати свідками історичної події у житті міста – відкриття комунального закладу Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад» Верхньодніпровської районної ради, який започатковує свою діяльність, завдяки турботі обласної державної адміністрації та обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради, депутатського корпусу всіх рівнів.

Завантажити

a href=

   

День Святого Миколая

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 21 грудня 2011, 15:46 Написав Танчик Г.Г. Середа, 21 грудня 2011, 15:39

У народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. Одним із головних є  свято Миколая. Один раз на рік 19 грудня святий Миколай сходить на землю з подарунками для хлопчиків і дівчаток. Ось і цього разу до Верхньодніпровського  Палацу дитячої та юнацької творчості завітав  святий Миколай. Діти виконували пісні про Святого Миколая, читали вірші про нього, бо знали, що сивобородий у довгій золотавій рясі прийшов до них з пречудовими небесними гостинцями.

Крім  Святого Миколая дітей також привітали зі святом голова Верхньодніпровської райдержадміністрації Цебенко М.М.,  голова районної ради Гарам В.Я., в.о.начальника відділу освіти Ходос Н.Ф.

 

   

Сторінка 123 з 126