Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

З нагоди Дня працівників освіти губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив грошові винагороди 50 кращим педагогам регіону

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 02 жовтня 2012, 12:47

З нагоди Дня працівників освіти України губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив грошові винагороди 50 кращим педагогам регіону. Винагороди від 6 тис грн до 10 тис грн отримали 5 переможців та 10 лауреатів Регіонального конкурсу «Вчитель року – 2012», ще 35 педагогів, які представляють кожне місто і район області, отримали премії по 4,2 тис грн за результатами успішності своїх учнів. Детальніше


 

   

Відкриття бюсту Т.Г. Шевченка

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 01 жовтня 2012, 09:19

Ім'я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлено пам'ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім'ям в Україні названо навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста. Національна опера України, Київський Національний університет, центральний бульвар міста Києва носять ім'я видатного сина українського народу — Тараса Шевченка.

В суботу, 29 вересня 2012 року, в день святкування Дня району та м. Верхньодніпровська на проспекті ім. Леніна був відкритий бюст Т.Г. Шевченку.

На церемонії були присутні: народний депутат України С.М. Глазунов, голова райдержадміністрації М.М. Цебенко, голова райради В.Я. Гарам, член Національної Спілки художників України, заслужений художник України, автор бюсту Л.Ф. Давиденко, голова Дніпропетровського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта ім. Т.Г. Шевченка» С.М. Довгань, міський голова м. Вільногірська В.П. Федоренко, заступник міського голови м. Кривого Рогу Бєліков К.А., Верхньодніпровський міський голова Г.М. Лебідь та інші.

В церемонії відкриття взяли учать представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району та м. Верхньодніпровська, учні навчальних закладів району, представники громадськості та жителі міста. «Відкриття бюсту Т.Г. Шевченку є історичною подією в житті нашого району» — зазначив голова райдержадміністрації М.М. Цебенко. — «Це свідчення, що навіть в сьогоднішніх умовах є можливості для творення нової України, її пам’яті.

Ми всі повинні пам’ятати, що творчість Т.Г. Шевченка визначила на десятиліття вперед дальший поступ української літератури (не тільки поезії, а й прози і драматургії), прискорила український літературний та національно-визвольний процес. Шевченко підніс українську літературу до рівня найрозвиненіших літератур світу, став символом української нації.   

Святкування 89 річниці створення району та 233-ій рік народження м. Верхньодніпровська

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 01 жовтня 2012, 09:06

В суботу, 29 вересня 2012 року, на центральній площі м. Верхньодніпровська жителі та гості району відсвяткували 89 річницю створення району та 233-ій рік народження м. Верхньодніпровська.

В гості на свято завітали почесні гості: народний депутат України С.М. Глазунов, міський голова м. Вільногірська В.П. Федоренко, заступник голови Криворізької міської ради Бєліков К.А. та інші. Розпочалося свято о 10-ій годині урочистою ходою вихованців Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського державного аграрного університету, які пронесли Державний прапор України, прапори Верхньодніпровського району та м. Верхньодніпровська. Урочисту ходу відкрив колектив барабанщиків-вихованців Палацу дитячої та юнацької творчості м. Верхньодніпровська.

Естафету ходи підхопили: колективи відділу освіти райдержадміністрації, дошкільних та середніх навчальних закладів м. Верхньодніпровська, дитячо-юнацької спортивної школи, педагогічний колектив Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського державного аграрного університету; банківських установ; ПАТ «Верхньодніпровський машинобудівний завод» та інших промислових підприємств району; підприємств зв’язку, медичних установ, правоохоронних органів, комунальних та інших провідних підприємств ,установ та організацій району.

Кращі жителі та трудівники району були нагороджені почесними грамотами голови Дніпропетровської облдержадміністрації О.Ю. Вілкула, грамотами голови райдержадміністрації М.М. Цебенка, голови райради В.Я. Гарама, міського голови Г.М. Лебідя.

Керівники району та народний депутат України С.М. Глазунов зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни та ветеранами праці, а згодом — із задоволенням оглянули палатки з досягненнями територіальних громад району, де їх щиро вітали представники територіальних громад району. Кращі територіальні громади району були відзначені в різних номінаціях за особливі досягнення.

Святкування продовжилося цікавою концертною програмою та виставкою досягнень та виробів майстрів народної та художньої творчості територіальних громад району.


 

   

День міста!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 28 вересня 2012, 10:41 Написав Administrator П'ятниця, 28 вересня 2012, 10:40

 

29 вересня 2012 року жителі міста Верхньодніпровска та району відзначають 233 річницю з дня заснування міста Верхньодніпровська. Верхньодніпровськ – місто-сад, це місто, в якому ми народилися, до якого ми приїхали, яке нас прийняло і виховало, яке ми розвиваємо і будуємо, в якому ми живемо і працюємо, яке ми захищаємо, яким ми пишаємося, в якому житимуть наші діти та внуки, в якому ми зустрінемо старість, в якому залишиться світла пам’ять про нас! Місто – це МИ!

   

У рамках проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» у селі Добровілля Васильківського району відкрито навчально-виховний комплекс по типу «дитсадок-школа»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 28 вересня 2012, 10:37

У рамках комплексного регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», що реалізується за ініціативи губернатора Олександра Вілкула, у селі Добровілля Васильківського району Дніпропетровської області відкрито новий навчально-виховний комплекс по типу «дитсадок-школа» (НВК). Завдяки відкриттю Добровільського НВК дошкільну та шкільну освіту відтепер отримають 86 дітей (66 учнів та 20 вихованців). Раніше в цьому селі дитсадка не було. Детальніше

   

На Дніпропетровщині відкрито навчально-виховний комплекс по типу «дитсадок-школа» в селі Троїцьке Петропавлівського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 28 вересня 2012, 10:35

На Дніпропетровщині відкрито навчально-виховний комплекс по типу «дитсадок-школа» (НВК) в селі Троїцьке Петропавлівського району. Відтепер у селі Троїцьке ще 25 маленьких мешканців Дніпропетровщини мають змогу отримувати дошкільну освіту. Детальніше

   

З Днем дошкілля!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 27 вересня 2012, 15:57 Написав Желонкіна Л.І. Четвер, 27 вересня 2012, 15:48

 

Вельми шановні колеги, всі хто причетні до дошкільної справи, вітаючи Вас з Всеукраїнським Днем довкілля хочемо, насамперед, щиро подякувати Вам за діяльну й успішну причетність до творення нового профілю дошкільної освіти і вшанувати цим вітальним словом Вашу натхнену подвижницьку працю, побажати – міцного й невичерпного здоров’я, многоліття, успішності й переможності! Господньої помочі на кожну днину! Щастя, радості й добробуту Вашим родинам!

Наталя Феодосіївна Ходос, начальник відділу освіти

Людмила Іванівна Желонкіна, методист з питань дошкільної освіти відділу освіти

Людмила Михайлівна Коваленко, голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України

 

 

   

День Миру

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Майор Л.Д. Четвер, 27 вересня 2012, 15:34

21 вересня 2012 року у навчальних закладах району проведено День Миру. У цей день проведено урок мужності «Дніпропетровщина в роки війни. Партизанськими стежками».

Заходи до Дня миру проведено у всіх закладах освіти. Було проведено лекції, лінійки, тематичні уроки, екскурсії до шкільних та районного музею, переглянуто і обговорено з учнями фільми військової тематики, проведено операції по допомозі ветеранам, вдовам, людям похилого віку. Закладами проведено флеш - моб «Голуб миру». До заходів було залучено біля 3000 школярів.

 

 


 

   

Сторінка 114 з 124