Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Юнацький турнір з греко-римської боротьби

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Мирошниченко Є.Є. Вівторок, 25 грудня 2012, 15:39

15-16 грудня 2012 року в місті Верхньодніпровську відбувся ХV традиційний юнацький турнір з греко-римської боротьби присвячений пам’яті генерал-майора К.С.Федоровського, під командуванням якого 303-тя стрілецька дивізія звільнила місто Верхньодніпровськ від німецько-фашиських загарбників у 1943 році.

На цьому турнірі були брали участь близько 100 учасників з міст: Новомосковська, Вільногірська та Верхньодніпровська. У командному заліку команда Верхньодніпровської ДЮСШ зайняла почесне І місце.

   

Понад тисячу обдарованих дітей Дніпропетровщини відвідали обласне дитяче свято «Ялинка -2013»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 25 грудня 2012, 15:32

Понад тисячу обдарованих дітей міст та районів Дніпропетровщини відвідали обласне дитяче свято «Ялинка -2013». За дорученням губернатора Дніпропетровщини Дмитра Колєснікова його заступник Марія Пустова привітала дітей зі святом. Детальніше


 

   

Районний семінар керівників дошкільних навчальних закладів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І. П'ятниця, 21 грудня 2012, 15:38

20 грудня 2012 року на базі Пушкарівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» відбувся районний семінар керівників дошкільних навчальних закладів Верхньодніпровського району за темою «Компетентність дошкільника у сфері життєдіяльності «Я Сам – важлива передумова його особистісного зростання»

На семінарі були присутні: голова Пушкарівської сільської ради Карасьов А.О., методист відділу освіти Желонкіна Л.І., керівники, методисти ДНЗ.

Учасники семінару на практиці познайомилися з досвідом роботи використання методів, прийомів інноваційних технологій при використанні яких дається впроваджувати у роботу дошкільного навчального закладу Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», забезпечення розвивальної освіти кожній дитині. Акцентовано увагу на зосередженні управлінської діяльності керівників дошкільних навчальних закладів на активізації діяльності педагогів на пошук інноваційних технологій розвитку дошкільників.


 

   

Понад 1200 дітей взяли участь у святкових заходах, організованих волонтерами Молодіжного центру Дніпропетровщини, активістами обласної молодіжної ради та студентами регіону

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 21 грудня 2012, 15:32

Понад 1200 дітей взяли участь у святкових заходах, організованих волонтерами Молодіжного центру Дніпропетровщини, активістами обласної молодіжної ради при облдержадміністрації та студентами регіону. Одним із цих заходів стало відвідування дитячого будинку №1 у Дніпропетровську. Детальніше


 

   

Засідання школи управлінського досвіду

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 грудня 2012, 13:51 Написав Сакара Г.І. П'ятниця, 21 грудня 2012, 13:20

На засіданні школи управлінського досвіду (секція керівників навчальних закладів) 18 грудня 2012 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ № 5 І-ІІІ ст.» учасники колегіально визначили можливі шляхи ефективного використання новітній технологій в навчально-виховній та управлінській діяльності сучасної школи, обговорили роль і завдання педагогічних колективів щодо розробки, створення і практичного їх використання . Презентація позитивного досвіду педагогічного колективу із впровадження інноваційних технологій у навчально-виховну діяльність дирекцією школи (дир. Аністратенко Н.С., заступники Зелена І.Ю., Лихолат І.В.) продемонстрували кроки успіху навчального закладу з формування моделі інформаційно-комунікативного середовища навчального закладу на основі сучасних педагогічних технологій. На високому науково-методичному рівні вчителі Молдован Т.М та Пархоменко Л.Ф. ознайомили учасників засідання з використанням електронного контенту порталу «Відкритий світ», використанням ІКТ на уроках світової літератури та російської мови. Майстер клас зі «Створення навчально-виховного середовища на основі новітніх технологій» проведених вчителями Шарая Л.Г., Климко Г.М., Бердник Н.В., засвідчив високий рівень професіоналізму педагогів, що говорить про якісну управлінську та організаційну діяльність дирекції школи.

Вразили присутніх своєю яскравістю, емоційністю виховні заходи з розвитку інноваційної особистості засобами здоров’язберігаючих та художньо-естетичних технологій: спортивне свято «Сходинки успіху» (кер. Кузнєцова В.Д., Усик В.Є) та мюзикл «Вечір на хуторі близь Диканьки» (кер.Сидорова Л.О.).

Учасники засідання високо оцінили управлінську діяльність дирекції школи, відзначили результативне використання нових засобів в управлінні якісно навчально-виховного процесу. Детальніше

 


 

   

Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив кращим молодим ученим гранти від 30 до 50 тис грн та комп’ютерну техніку

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 21 грудня 2012, 10:30

Для розвитку науки на Дніпропетровщині під керівництвом губернатора Олександра Вілкула реалізується низка проектів з підтримки молодих учених. За три роки фінансування конкурсу проектів збільшено вшестеро. За рахунок цього молоді вчені регіону отримують гранти від 30 до 50 тис грн. Сьогодні Олександр Вілкул нагородив переможців обласних конкурсів «Молоді вчені – Дніпропетровщині», «Кращий молодий вчений» та «Краща рада молодих вчених». Детальніше


 

   

Cемінар учителів російської мови та світової літератури

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Дубінчак Р.С. Вівторок, 18 грудня 2012, 18:45

14 грудня 2012 на базі Верхівцевського НВК відбувся районний семінар учителів російської мови та світової літератури на тему «Використання інтерактивних технологій-шлях до формування читацьких компетенцій в учнів в урочний та позаурочний час, який познайомив його учасників з системою роботи учителів російської мови та світової літератури щодо формування читацьких компетенцій, використанням інтерактивних технологій навчання учнів, які сприяють розвиткові читацьких компетенцій кожного з них та їх позитивний вплив на розвиток креативного мислення учнів. Учасники семінару були задіяні до тренінгу «Від креативного учня», відвідали фрагменти уроків російської мови та літератури (учителі Г.І.Джангуланова, З.І.Ященка, музей воскових фігур за самостійно складеним сценарієм творчим учителем Ящук Е.Ю., тобто залучилися до процесу творення, бо одним із вагомих компонентів створюваної освітою сталого розвитку духовності має стати стан внутрішній.

З-поміж багатьох методів, методик, які допомагають змінити внутрішній стан людини - це метод позитивного мислення. Навчитися застосовувати ці методи та навчити учнів-першочергове завдання системи освіти.

   

Cемінар-практикум учителів української мови, літератури

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Дубінчак Р.С. Вівторок, 18 грудня 2012, 18:40

5 грудня 2012 на базі КЗ «Новомиколаївська СЗШ №2» відбувся інтегрований семінар-практикум учителів української мови, літератури і музики на тему «Розвиток інтелектуальних і творчих здібностей учнів на основі української національної культури.

Завдяки високій майстерності вчителів Ярошенко Р.П., Мелащенко Т.О., Оленченко І.Г., Підгірної Н.М., Ваніної С.В., розкрито шляхи та засоби, які сприяють розвитку творчих здібностей учнів, формуванню української національної культури, обговорено аспекти формування креативності учнів у сучасних інноваційних умовах розвитку школи. Креативна діяльність шкільного лялькового театру «Маска» (керівник Ярошенко Р.П.), уроки музики (Чернюк Ю.В.), українського читання «А дружити треба вміти» (Ваніна С.В.), літератури (підгірна Н.М.) продемонстрували неоціненну роль музики та літератури у формуванні креативності учнів у сучасних інноваційних умовах розвитку школи гармонійної особистості, сприяли збагаченню педагогічною майстерністю учасників семінару.   

Сторінка 107 з 125