Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Безкоштовний онлайн - курс # Лайфаки з української мови

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 11 квітня 2018, 13:15

 

Студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка “Освіторія” оновили свої онлайн-курси циклу “Лайфхаки” для підготовки до ЗНО з української мови та літератури, додавши вкладку «Для вчителя» і вступне тестування.

У вкладці “Для вчителя” є покрокові інструкції для впровадження онлайн-курсів за методикою змішаного навчання. Тепер вчителям доступні два документи:

опис методики змішаного навчання з практичними кейсами і моделями, які допоможуть впровадити курси; перелік можливих активностей після конкретних матеріалів онлайн-курсу.

Онлайн-курси доступні на сайті EdEra.

Видавництво “Ранок”, “Освіторія” та EdEra створили посібник “Українська мова: лайфхаки” для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Також “EdEra” разом з “Освіторією” запустили безкоштовний курс для підготовки до ЗНО з біології.

 

 

 

 

   

Готуємося до нового 2018-2019 навчального року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 19 квітня 2018, 14:29 Написав Administrator Середа, 11 квітня 2018, 12:42

Нормативні документи МОН України для закладів дошкільної освіти

 • Наказ МОН України від 19.12.2017 №1633 "Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально - дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти". Детальніше.

Нормативні документи МОН України для закладів загальної середньої  та позашкільної освіти

 • Наказ МОН України від 13.02.2018 №137

  «Про затвердження Примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи". Детальніше.

 • Наказ МОН України від 23.03.2018 №283

  «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи». Детальніше.

 • Орієнтовний перелік засобів навчання у початковій школі (Наказ МОН України від 13.07.2017 №1021

  «Про організаційні питання запровадження Концепції  Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня ). Детальніше.

Навчальні програми

 • Типові освітні програми для закладів загальної середньої освіти (1-4 клас).(Затверджено Колегією МОН 22.02. 2018 р.). Детальніше.

   

Підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 06 квітня 2018, 12:26

06 квітня 2018 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації.

aa

Рішенням атестаційної комісії атестовано:

 • на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 9 педагогів;
 • на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 74 педагоги;

Присвоєно педагогічні звання педагогічним працівникам, методичні розробки яких схвалені науково-методичною радою КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти»:

 • «учитель-методист» -  6 педагогам;
 • «старший учитель» - 9 педагогам;
 • «вихователь-методист» - 3 педагогам.

Атестовано на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням 38 педагогічних працівників.

 

 

 

 

 

   

Відзначення Міжнародного Дня води

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 09 квітня 2018, 08:30 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Четвер, 05 квітня 2018, 15:22

На початку квітня вихованці Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального закладу №8 "Золота рибка" долучилися до відзначення Міжнародного Дня води. Під час занять, ігрової діяльності, експериментів з водою та тематичної розваги "Вода – це життя", що відбулися у дитячому садочку цього дня, малята продемонстрували власні звички і моделі поведінки щодо користування водою.  Ще раз закріпили знання про глобальнее значення води для усього живого на планеті Земля.

Спілкування було цікавим, веселим ,корисним.

 

 

 

 

   

Семінар – практикум для вчителів хімії «Впровадження інноваційних технологій як найбільш ефективний засіб соціалізації особистості учня на уроках хімії"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 09 квітня 2018, 10:11 Написав Привалова Л.І., методист РМК Четвер, 05 квітня 2018, 14:53

5 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар – практикум для вчителів хімії «Впровадження інноваційних технологій як найбільш ефективний засіб соціалізації особистості учня на уроках хімії»

Під час теоретичного блоку «Готовність вчителя до роботи в умовах Нової української школи» директор  та водночас вчитель хімії КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» Ляшенко А.Х. зорієнтував учасників семінару на розвиток компетентностей учнів в умовах нової української школи, необхідності самовдосконалення та розвитку професійної компетентності вчителів.

 

Про гарантовані права на різні види та форми здобуття освіти в Україні окреслила учасникам семінару вчитель хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцова А.І.

Практичний блок заходу дав можливість вчителям відпрацювати практичні навички щодо створення навчальних курсів на платформі дистанційного навчання Moodle, роботи з онлайн-дошкою IDroo, створення інтелектуальних карт за допомогою сервісу Coggle, створення тексту на сторінці Wiki. Практичний блок провела вчитель хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцова А.І.

Презентований з успіхом досвід вчителя хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцової А.І. стане дієвим і пріоритетним для зацікавлених педагогів.

 

 

 

 

 

 

   

Семінар – практикум для вчителів біології «Підвищення ефективності уроку біології шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Привалова Л.І. , методист РМК Четвер, 05 квітня 2018, 13:04

4 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар – практикум для вчителів біології «Підвищення ефективності уроку біології  шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій».

Під час теоретичного блоку «Готовність вчителя до роботи в умовах Нової української школи» керівник РНМК Штибель В.В., вчитель Правобережненської  філії КЗ «Ганнівський НВК», зорієнтувала учасників семінару на розвиток компетентностей учнів в умовах нової української школи, необхідності самовдосконалення та розвитку професійної компетентності вчителів. В ході виконання вправи «Брейнсторм» вчителі проаналізували можливості інтеграції наскрізних вмінь в навчальний процес.

Практичний блок заходу дав можливість вчителям відпрацювати практичні навички щодо застосування Jeopardylabs для створення навчальних матеріалів з біології. Також Штибель В.В. презентувала досвід використання експериментальних завдань на уроках біології людини, як засіб розвитку критичного мислення учнів.

яя

Презентований з успіхом досвід вчителя біології  Правобережненської  філії КЗ «Ганнівський НВК» Штибель В.В. стане дієвим і пріоритетним для зацікавлених педагогів.

 

 

 

 

 

   

Семінар - практикум вчителів фізики та астрономії "Реалізація наскрізних ліній у процесі вивчення фізики та астрономії"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 04 квітня 2018, 22:38 Написав Цимбаліст К.В., завідуюча РМК Середа, 04 квітня 2018, 20:09

04 квітня 2018 року в КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..» проведено семінар – практикум вчителів фізики та астрономії.

Крижановський С.М., вчитель інформатики КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..» окреслив учасникам основні практичні засади використання мультимедійного комплексу як інтерактивної системи відображення інформації на уроках фізики та астрономії.

Досвід практичної діяльності щодо розвитку критичного мислення учнів презентувала Крот Н.О., вчитель фізики та астрономії  КЗ «Боровківська  І-ІІІ ст..». Наталя Олександрівна ознайомила учасників методичного заходу з освітніми ресурсами мережі Інтернет (сервісами Plickers та LearningАpps.org) як інструментів для формування навичок критичного мислення учнів та алгоритмом створення інтерактивних фізичних моделей у середовищі GeoGebra.

Особливі враження у педагогів викликала презентація віртуальної фізичної лабораторії Колорадського університету в Болдері Скрипченком В.Ю., вчителем фізики та астрономії КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..».

Педагоги закладів освіти обмінялися досвідом освітньої діяльності та окреслили коло завдань з формування інноваційної особистості здатної самостійно навчатися, критично мислити, працювати в команді, ставити цілі та досягати їх.

 

 


 

 

 

 

   

Майстер-клас для учителів художньої культури та образотворчого мистецтва «Шляхи формування всебічно розвиненої особистості на уроках художньо-естетичного циклу»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 04 квітня 2018, 21:03 Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Вівторок, 03 квітня 2018, 20:52

03 квітня 2018 року в КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..» проведено інтегроване засідання школи педагогічної майстерності вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва.

Керівник районної науково-методичної комісії учителів образотворчого мистецтва Л.Г.Денисова окреслила учасникам основні теоретичні засади щодо формування життєвої компетентності учнів засобами образотворчого мистецтва та художньої культури.

Досвід практичної діяльності щодо формування всебічно розвиненої особистості презентував Ю.Є.Євпраксин, учитель художньої культури КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..».

Особливі враження, живий інтерес викликав у педагогів майстер-клас «Свищик-філософія глини і музики», проведений Ю.Є.Євпраксиним.

Натхненна творча робота з виготовлення давнього народного оберега під керівництвом майстра сприяла формуванню педагогічної компетентності та розвитку креативності кожного учасника методичного заходу.

 

 

 

 

   

Сторінка 2 з 107