Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Ресурсний календар для дітей, батьків, вчителів...

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 07 вересня 2020, 10:03

 

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО “Смарт освіта” розробили для батьків, вчителів та директорів шкіл ресурсний календар, в якому будуть прості щоденні поради для відновлення внутрішніх ресурсів.

Календар доступний на спеціальній сторінці сайту НУЩ – зараз там є перші 5 ілюстрацій. Починаючи з понеділка, 7 вересня в будні на ній та на fb-сторінці НУШ з’являтиметься одна нова ілюстрація. Також ілюстрації публікуватимуть на fb-сторінці ЮНІСЕФ щопонеділка. Усього таких ілюстрацій з описами практик буде 52.

Календар створили дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз разом з ілюстраторкою Альоною Ястремською.

 

 

 

   

Серпнева зустріч керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Освіта в умовах пандемії: як організувати ефективне функціонування закладу освіти у 2020-2021 навчальному році»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Привалова Л.І., методист РМК Вівторок, 01 вересня 2020, 11:05

На серпневу зустріч завітали Дришлюк Віктор Анатолійович, голова Верхньодніпровської райдержадміністрації, Полішко Налія Петрівна,  перший заступник голови Верхньодніпровської райдержадміністрації, Патявіна Вікторія Вікторівна, в.о начальника відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації, які привітали учасників зібрання з початком нового 2020-2021 навчального року.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулися завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти  Коваль Ірина Георгіївна та голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Карлаш Лариса Борисівна.

Завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти  Коваль Ірина Георгіївна надала вичерпну інформацію  про нормативно – правове регулювання діяльності закладів освіти в умовах пандемії та про організацію інклюзивної освіти в умовах пандемії.

Методисти районного методичного кабінету Цимбаліст К.В., Привалова Л.І., Марковська Т.В. інформували освітян про інструменти дистанційного навчання у закладах освіти та організацію безпечного освітнього середовища

 

 

.

   

Серпнева зустріч освітян дошкільників

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 31 серпня 2020, 13:25

27 серпня 2020 року в актовій залі відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністраці\ відбулася серпнева зустріч освітян дошкільників «Дошкілля Верхньодніпровщини: виклики, проблеми, перспективи».

З вітальним словом до педагогів звернулася Лариса Борисівна Карлаш, голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки України та Людмила Іванівна Желонкіна, методист районного методичного комітету відділу освіти Верхньодніпровської  райдержадміністрації.

Присутні обговорили підготовку до організації початку нового навчального 2020-2021 року, забезпечення освітнього процесу під час пандемії коронавірусу та удосконалення методичного забезпечення. розглянули нові підходи, готовність реагувати на нові виклики часу, змінюватись, організовувати безперервність якісної дошкільної освіти в умовах сьогодення.

 

 

   

УВАГА!!! Всеукраїнська серпнева конференція 2020

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 17 серпня 2020, 11:44

У вівторок, 18 серпня 2020 року, Міністерство освіти і науки проведе Всеукраїнську серпневу конференцію онлайн. Ключовою темою щорічного освітянського форуму буде: «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021».

Час проведення: 9:00 - 13:00.

Онлайн-трансляція Серпневої конференції буде відкрита для всіх без попередньої реєстрації на сторінках МОН у Facebook та YouTube. Учасники зможуть поставити запитання спікерам у коментарях під трансляцією.

У межах заходу спікери розкажуть про:

  • особливості організації протиепідемічних заходів у закладах освіти у період карантину;
  • рекомендації щодо організації освітнього процесу 2020-2021 н.р. в дитсадках, школах, профтехах, коледжах та університетах в умовах пандемії;
  • міжнародні стандарти повернення шкіл до навчання в умовах пандемії.

Попередня програма заходу за посиланням.

Серпнева конференція 2020 організована за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE –  “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” та фінсько-українського проєкту підтримки Нової української школи «Навчаємось разом».

 

 


   

Онлайн - курс з англійської для початківців

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 15 липня 2020, 12:59 Написав Administrator Середа, 15 липня 2020, 12:54

На освітній онлайн-платформі Prometheus з’явився курс “Англійська для початківців. Elementary level (A1-A2)”. Rурс стартував 14 липня.

Навчання містить:

  • 25 занять
  • 750 нових слів
  • 200 тренувань
  • 100 відео
Зареєструватись на навчання можна тут

 

 

   

УВАГА!!! Презентовано посібник "Як впровадити автономію та вести ефективний менеджмент у школах"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 15 липня 2020, 13:00 Написав Administrator Вівторок, 14 липня 2020, 08:34

Як ефективно впровадити у школах освітню, організаційну, кадрову і фінансову автономію та здійснювати ефективний менеджмент – про це йдеться у посібнику “Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи” Шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні”. Посібник було презентовано сьогодні, 13 липня 2020 року.

Посібник надає практичні рекомендації та дає відповіді на актуальні питання щодо того, як успішно реалізувати автономію в закладах освіти, самостійно ухвалювати рішення та впроваджувати сучасні методи освітнього менеджменту.

Ознайомитись із посібником “Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи” і завантажити його можна за посиланням.

 

 

 

   

COVID-19: відкриті два онлайн-курси для вчителів та шкільних психологів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 09 липня 2020, 08:08 Написав Administrator Четвер, 09 липня 2020, 07:59

Платформа дистанційного навчання відкрила два онлайн-курси про COVID-19 для вчителів та шкільних психологів.

Пройти курси можна за цим посиланням.

Зараз доступні такі курси:

  • особливості дистанційної роботи шкільного психолога в умовах пандемії COVID-19. Курс розрахований на психологів, які працюють в школі. Він допомагає структурувати дистанційну роботу та надає інформацію про її особливості в умовах пандемії та соціальної дистанції. Логіка курсу побудована на загальних принципах надання допомоги в надзвичайних ситуаціях;
  • психосоціальна підтримка вчителів і учнів в умовах пандемії COVID-19. Навчальні теми курсу розкривають питання правильного підходу до організації розпорядку дня, робочого часу та робочого простору протягом дистанційного навчання. Рекомендації та поради мають на меті допомогти вчителям, учням та їхнім батькам полегшити процес адаптації до нового формату освітніх комунікацій.

 

 

 

 

 

   

У МОН розробили зміни до критеріїв оцінювання в НУШ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 06 липня 2020, 11:27

Міністерством освіти і науки України розроблений проект змін до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти. Відповідний документ винесений відомством для громадського обговорення.

Зміни стосуються критеріїв оцінювання результатів навчання учнів початкових класів Нової української школи, які навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти, що ухвалений в 2018 році.

Громадське обговорення триватиме до 24 липня. Пропозиції до проекту приймаються за адресами: Міністерство освіти і науки, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . ПРОЕКТ ДОКУМЕНТА

 

   

Сторінка 2 з 142