Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Управління цивільного захисту населення ОДА звертається до батьків: не залишайте маленьких дітей без нагляду!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Вівторок, 28 травня 2013, 12:34

Шановні батьки!

Фахівці з дитячої безпеки рекомендують:

- не залишайте відкритими вікна в приміщенні, де знаходяться малюки, тримайте фрамуги в режимі провітрювання;

- приберіть з-під вікон предмети, на які можна встати, щоб дістатися до підвіконня. А для того, щоб відчувати себе абсолютно спокійним, обладнайте ручки віконних рам замками, які дитина не зможе відкрити без допомоги дорослого, або придбайте спеціальні грати на віконні рами, які реально захистять дітей від падіння,

- навіть якщо на вікні встановлена протимоскітна сітка, ніколи не залишайте дитину без нагляду в кімнаті з відкритим вікном. На жаль, дитина часто не в змозі оцінити, закрите вікно чи ні, і може випасти.

Для того, щоб літо було часом доброго відпочинку і радості для малечі, наполегливо радимо батькам ретельно доглядати за дітьми!

   

Свято Останнього дзвоника!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 30 травня 2013, 15:17 Написав Administrator П'ятниця, 24 травня 2013, 12:32

Сьогодні в навчальних закладах району відзначали свято Останнього дзвоника. В якості почесних гостей на урочистих заходах побували: керівництво району, депутати районної ради; депутатський корпус сільських, селищних, міських рад району; методисти районного методичного кабінету, керівники бюджетних установ, медичних закладів району

Впродовж свята лунали численні привітання та поздоровлення від почесних гостей, адміністрацій навчальних закладів та педагогів. Найкращі учні отримали подяки, грамоти, дипломи.

Завершилося свято традиційним вальсом випускників. Для випускників попереду нове, незвідане життя, а інших школярів чекають радісні літні канікули, оздоровчі табори та відпочинок.


   

Віват, «Травневий зорепад - 2013»!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 30 травня 2013, 12:46 Написав Цимбаліст К.В. Середа, 22 травня 2013, 15:16

22 травня 2013 року відбулося районне свято "Травневий зорепад - 2013". Урочисте відкриття свята музичною композицією «Крок до зірок» за участю шкільного колективу КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст..» ( керівник Сидорова Л.О.) , Тяпкіна Іллі та Лящини Анастасії, випускників Верхньодніпровської СЗШ№1 наповнило залу добротою та теплом. Така атмосфера панувала впродовж всього свята.

Учасників свята тепло привітали М.М. Цебенко, голова Верхньодніпровської райдержадміністрації та В.Я.Гарам, голова Верхньодніпровської райради.

Оплесками зустрічали присутні переможців в номінації «Творча родина», яка об’єднала найкращих учнів – випускників району та їх батьків: родину Брижатюк А.О. та Коваленко Я.В., учениць Верхівцевського НВК, Чути В.О. та Хуснутдінової Л.Н. учениць Верхньодніпровської СЗШ№1, Войтаніка Є.С, учня КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№2 І-ІІІ ст..», Яшкіна Л.О, учня КЗ « Верхньодніпровська СЗШ№3 І-ІІІ ст..», Мізіної К.П., Карлаш А.О., Білозуб В. Є., учениць КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5І-ІІІ ст..», Васькіної А.О. та Колосової Д.А., учениць КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст..», Гуржий К. С., учениці КЗ «Новомиколаївська СЗШ№1 І-ІІІ ст..», Дипломи випускникам та подяки батькам за гідне родинне виховання вручили М.М. Цебенко та В.Я. Гарам.

У святковій церемонії нагородження взяли участь 93 найталановитіших учнів району, які відзначалися у 9 різних номінаціях. Зі словами вітання до творчих та обдарованих учнів району звернулися методисти районного методичного кабінету

Грамотами відділу освіти за вміння високопрофесійно навчати та виховувати підростаюче покоління, за вияв педагогічного таланту з розвитку творчої обдарованості Верхньодніпровщини нагороджено Аністратенко Н.С., директора КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст..» та Забігая В.В., директора КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст..», які стали переможцями у номінаціі «Керівник – лідер». У номінації «Вчитель – майстер» нагороджено 37 творчих педагогів району. Подяку відділу освіти вчителям за вагомий особистий внесок у вихованні творчого потенціалу своїх вихованців оголосила Голтвянська Н.М., заступник начальника відділу освіти.

Кілька років поспіль серед запрошених Абраменко Т.М., головний спеціаліст Верхньодніпровського районного центру зайнятості. Тетяна Миколаївна відзначила педколектив Мишуринрізької СЗШ, співпраця з яким з питань професійної орієнтації учнів була найбільш плідною у 2012 – 2013 навчальному році.

З нетерпінням учасники свята чекали оголошення результатів районного конкурсу «Учень року – 2013». 13 найкращих учнів району взяли участь у конкурсі, але переможцем став Бондаренко М.О., учень 10 класу КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№2 І-ІІІ ст..», переможець ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії, фізики, математики, астрономії, англійської мови, біології, екології. Микола неодноразовий переможець Дніпропетровської області з кікбоксингу, переможець Всеукраїнського конкурсу з іноземних мов «Грінвіч» та учасник Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Цю вагому нагороду Миколі вручила Ходос Н.Ф., голова журі конкурсу, начальник відділу освіти Верхньодніпровської РДА. Слід зазначити, що конкурс проходив при сприянні районної організації Партії регіонів.

 

   

Семінар-практикум керівників дошкільних навчальних закладів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І. Вівторок, 21 травня 2013, 13:24

17 травня 2013 року на базі Першотравенського ДНЗ «Сонечко» відбувся семінар-практикум керівників дошкільних навчальних закладів Верхньодніпровського району «Морально-естетичне виховання дошкільників в системі всебічного розвитку особистості».

Душа дитини чиста і відкрита,

і все, що вкладено у неї, буде жити.

Якщо посіяти добра зернята,

То буде, що в майбутньому збирати.

Думка висловлена у цих рядках повністю, розкрита в багатогранній роботі працівників закладу, відтворена у різних видах діяльності.

Розкрито творчий потенціал, природні здібності вихованців та педагогів, шляхи розв’язання завдань морального виховання, співпрацю, наступність зі школою.


 

   

Школярі району крокують до Європи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Майор Л.Д. Вівторок, 21 травня 2013, 12:49

17 травня 2013 року у комунальному закладі «Верхньодніпровсь-кий Палац дитячої та юнацької творчості» пройшов районний фестиваль шкільних євроклубів під гаслом «Відкриваємо Європу».

У фестивалі взяли участь члени шкільних євроклубів 12 середніх загальноосвітніх навчальних закладів району. Англію представляли учні Верхньодніпровської СЗШ№1 та КЗ «Пушкарівська СЗШ», Грецію – учні КЗ «Дніпровокам’янська СЗШ», Італію – євроклубівці КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№2», Іспанію – КЗ «Правобережненська СЗШ» та КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1». Цікаві віртуальні подорожі здійснили учні Мишуринрізької СЗШ по Румунії, КЗ «Першотравенська СЗШ та КЗ «Дніпровська СЗБШ» по Франції, члени євроклубу КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3» познайомили присутніх з Португалією, КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5» з Мальтою. Євроклубівці КЗ «Боровківська СЗШ» здійснили віртуальну мандрівку до найближчого сусіда України – республіки Польща.

Члени шкільних євроклубів під час виступів ділилися з учасниками фестивалю цікавою пізнавальною інформацією про природу, історію, господарство, культуру, освіту, національну кухню країн Європейського союзу. Вони представили презентації про обрану країну, випустили фотоколажі, читали вірші, виконували запальні танці, співали пісні на мовах оригіналу. Фестиваль познайомив членів європейських клубів району та здружив їх.

Найбільше вразили та отримали масу оплесків виступи євроклубівців з Верхньодніпровської СЗШ№1, КЗ «Новомиколаївська СЗШ№1», Мишуринрізької СЗШ, КЗ «Першотравенська СЗШ», КЗ «Верхньодніпровські СЗШ №2 та №5», КЗ «Дніпровська СЗБШ».


 

   

«Сузір’я» Комунального закладу «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст..» у фіналі весняних ігор «Що? Де? Коли?»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 30 травня 2013, 12:52 Написав Карасьова В.А., соціальний педагог КЗВСЗШ №5 Субота, 18 травня 2013, 14:53

Підсумком чудової гри команди «Сузіря» була участь у фіналі весняних ігор «Що? Де? Коли?», що проходили 18 травня 2013 року у м. Дніпропетровськ на базі КЗ «Спеціалізована школи №67 еколого-економічного профілю».

Це змагання «Що? Де? Коли?» мало спортивний характер. У грі брали участь 33 команди з різних міст і районів Дніпропетровської області. В цьому фіналі І місце посіла команда з Дніпропетровська, ІІ місце – з Жовтих Вод, ІІІ – з Дніпродзержинська. Всі переможці отримали цінні подарунки – електронні книги, а головний приз - поїздка у м. Санкт-Петербург. Незважаючи на те, що наша команда не стала переможцем, знавці команди (Ліхошва Ілля -капітан команди, Кирильченко Олександр, Іванченко Костянтин, Липка Єгор, Максимович Денис, Перетятько Андрій) показали гідну гру і дали майже 50% правильних відповідей. Як результат - 9 місце у турнірній таблиці.

Ця подія відбувалася з ініціативи віце-прем’єр міністра України Олександра Юрійовича Вілкула у рамках стратегічного плану розвитку інтелектуальних ігор на Дніпропетровщині та регіональної програми «Регіон Лідер».. По закінченню Олександр Юрійович охоче спілкувався та фотографувався з учасниками змагань. Брати участь в іграх такого рівня – це чудовий досвід, яким можуть пишатися учні нашої школи.


 

   

На Дніпропетровщині відбудеться фінал Відкритого обласного математичного турніру «Єврика-2013» (молодша ліга)

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 15 травня 2013, 12:51

18 травня 2013 року на Дніпропетровщині відбудуться фінальні змагання Відкритого обласного математичного турніру «Єврика-2013» (молодша ліга). Завантажити

   

«Випускник року - 2013»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Майор Л.Д. Середа, 08 травня 2013, 12:06

Третій рік поспіль на Верхньодніпровщині серед учнів - одинадцятикласників проходить конкурс «Випускник року», який проводиться за ініціативи Народного депутата України, члена парламентської фракції Партії Регіонів у Верховній Раді України, Сергія Миколайовича Глазунова.

У 2013 році учасниками конкурсу стали 9 учнів-випускників зі шкіл району. Претенденти протягом навчального року були учасниками та переможцями районних і обласних олімпіад, творчих конкурсів, оглядів, експедицій, брали участь у громадському житті школи. За підсумками конкурсу переможцем стала учениця Верхньодніпровської СЗШ №1 Чута Владислава Олександрівна.

07 травня 2013 року у голови Верхньодніпровської райдержадміністрації відбувся урочистий прийом, який провели Народний депутат України С.М. Глазунов та голова райдержадміністрації М.М. Цебенко. На прийомі були присутні Владислава та її батьки. Начальник відділу освіти Н.Ф. Ходос сердечно привітали Владиславу, побажали їй подальших успіхів та перемог. С.М. Глазунов вручив Чуті В.О. цінний подарунок – ноутбук.

   

Сторінка 99 з 124