Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Розпочалось навчання на безкоштовному курсі “Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 03 квітня 2019, 10:30

На освітній онлайн-платформі Prometheus 02 квітня розпочалось навчання на безкоштовному курсі “Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти”.Він доступний за цим посиланням.

Мета курсу – навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу та вчасно і правильно реагувати на його прояви.

Курс містить відеолекції, презентації та конспекти. Також учасники курсу можуть ставити запитання на форумі та отримати рекомендації чи додаткову інформацію від авторів або слухачів курсу.

Нагадаємо, МОН винесло на громадське обговорення план протидії булінгу в школі.

Наприкінці 2018 року Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає штрафи за цькування у школі.

 

 


   

УВАГА!!! МОН ПРОПОНУЄ ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ ПЛАНУ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ, РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЙОГО РОЗРОБЛЕННЯ ТА ПОРЯДКУ РЕАГУВАННЯ НА БУЛІНГ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 03 квітня 2019, 10:16 Написав Administrator Середа, 03 квітня 2019, 10:08

До громадського обговорення пропонується :

Пропозиції та зауваження надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 15 квітня 2019 року.

 

 


   

Круглий стіл керівників закладів дошкільної освіти,педагогічних працівників Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської міської ради « Наступність дошкільного закладу та початкової школи в математичному розвитку дітей дошкільного віку»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І. Понеділок, 01 квітня 2019, 15:23

29 березня 2019 року за участі професора кафедри дошкільної освіти Бердянського державного педагогічного університету, доктора педагогічних наук Зайцевої Л.І., при сприянні начальника Відділу з гуманітарних питань Верхньодніпровської міської ради Сергєєвої С.В. проведено круглий стіл з керівниками закладів дошкільної освіти, педагогічними працівниками Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської міської ради «Наступність дошкільного закладу та початкової школи в математичному розвитку дітей дошкільного віку».

Під час роботи круглого столу організовано професійний діалог щодо реалізації освітньої лінії "Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі", обмін думками педагогів закладів дошкільної освіти та вчителів початкових класів з проблем математичного розвитку дітей, висловлювання різних точок зору,обговорення моментів пов’язаних з навчанням.

Учасники заходу мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та обмінятися думками з приводу застосування  інноваційних технологій у процес організації наступності дошкільного закладу та початкової школи.

 

 

 

 

 

   

Огляд-конкурс дитячої художньої творчості «Моє Придніпров’я – 2019»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 26 березня 2019, 08:16 Написав Остапчук Л.М., методист РМК Субота, 23 березня 2019, 16:53

20 березня 2019 року КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.» (директор Кущова Т.А.) гостинно зустрів таланти огляду-конкурсу дитячої художньої творчості «Моє Придніпров’я – 2019» серед учнів і вихованців закладів освіти Верхньодніпровського району. У конкурсі взяли участь 9  закладів освіти.

Програма огляду-конкурсу була цікавою і різноманітною за жанрами: вокал, хореографія,  художнє читання, танці  тощо.

Чимало пісенних номерів,  присвячених Україні, звучали з ніжністю та любов’ю до своєї країни, до людей, що в ній живуть. Щирістю та життєствердженням були пронизані виступи наймолодших учасників огляду-конкурсу. Порадували  і читці, у виконанні яких майстерно лунали різноманітні літературні твори. Яскравими, змістовними, артистичними були виступи танцювальних колективів.

Хочеться подякувати всім учасникам огляду-конкурсу та їхнім педагогам за бажання творити прекрасне, за кропітку роботу, яка дає вагомі результати. І не важливо, хто яке місце посів у конкурсі, головне, що діти знайшли собі заняття до душі, мають можливість розвиватися, вдосконалювати свою майстерність, а дорослі докладають максимум зусиль для розквіту їх талантів.

 

 

 

 

   

Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2019»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 березня 2019, 15:51 Написав Administrator П'ятниця, 22 березня 2019, 14:56

Фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2019» відбувся 21 березня 2019 року на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти».

Делегацію Верхньодніпровщини представляли педагогічні працівники району: методисти районного методичного кабінету, директори закладів освіти та їхні заступники, вчителі, які прагнуть іти в ногу з часом, втілювати в життя ідеї НУШ.

Вчитель української мови і літератури  КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» Криворотенко Ольга Григорівна, педагоги КЗ Верхівцевський НВК Ящук Емма Юріївна, Батюта Світлана Миколаївна презентували свої надбання під час проведених на фестивалі майстер - класів.

Багато освітян Верхньодніпровського району одержали сертифікати учасників, дипломи переможців фестивальних конкурсних робіт.

 

 

 

 

 

   

Педагогіка партнерства: освітяни розробили документ про співпрацю в школі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 20 березня 2019, 09:35

ГО “Смарт освіта” напрацювала меморандум про співпрацю в школі, який доопрацьовуватимуть з учнями, вчителями, батьками та освітніми експертами.

У Києві 18 березня відбулося експертне обговорення документу.

Меморандум описує нові принципи та правила взаємодії всіх учасників освітнього процесу, уможливлює якісний і конструктивний діалог між ними. Документ – це результат фасилітованих зустрічей між батьками, вчителями та учнями, що проводились у 6 пілотних школах Києва, Чернігова, Харкова, Краматорська, Тернополя та Миколаєві. На них обговорювали проблемні питання та шукали ефективні та прийнятні для всіх форми взаємодії.

Тепер цей документ запропонували для обговорення і допрацювання освітнім експертам, представникам МОН та шкіл. 21 березня відбудеться ще одне обговорення громадське, на яке організація запрошує всіх охочих. Після всіх доопрацювань цей документ запропонують як типовий для впровадження в школах.

За словами координаторки проекту Зої Звиняцківської, це рамковий документ, який має на меті зафіксувати засадничі принципи взаємодії та комунікації між вчителями, учнями та дітьми в ключових сферах шкільного життя.

Проект відбувається за підтримки програми “Долучайся” Пакт, USAID та заохочення з боку Міністерства освіти та науки.

 

 


   

УВАГА!!! Сертифікація вчителів: затверджені методика та форма експертного оцінювання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 20 березня 2019, 09:29

Державна служба якості освіти затвердила методику та форму експертного оцінювання вчителів під час сертифікації. Відповідні накази служби опубліковані на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Методика включає 5 критеріїв, що розкриваються через 20 показників, опис методів збирання інформації експертами та алгоритм обчислення загальної суми балів, отриманих учасником сертифікації за результатами експертного оцінювання, – зазначено в методиці.

Так, експерти оцінюватимуть вчителів за такими критеріями:

здатність планувати і реалізовувати освітній процес на основі особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів;

здатність здійснювати процес навчання, виховання і розвитку учнів, основою якого є повага до прав людини, патріотизм, демократичні та інші загальнолюдські цінності;

здатність створювати безпечне та психологічно комфортне освітнє середовище, орієнтоване на розвиток дітей та мотивацію їх до навчання;

здатність до постійного професійного розвитку, самооцінювання та рефлексії.

 

 


   

УВАГА!!! ОБСЄ та студія онлайн-освіти EdEra відкрили реєстрацію на безкоштовний курс “Права людини в освітньому просторі”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 18 березня 2019, 16:52

ОБСЄ та студія онлайн-освіти EdEra відкрили реєстрацію на безкоштовний курс “Права людини в освітньому просторі”. Зареєструватись можна за цим посиланням.

“Ми чуємо про права людини повсякчас. Читаємо про них у міжнародних конвенціях, шкільних підручниках та чуємо з телебачення. Розуміння ж прав людини – одна з передумов до їхньої поваги, забезпечення та захисту. Насамперед – в освітньому просторі, де формуються і зростають майбутні покоління“, – йдеться в повідомленні.

Курс рекомендований Міністерством освіти і науки. Навчання розпочнеться 25 березня.

 

 

   

Сторінка 10 з 135