Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Семінар-практикум педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 листопада 2019, 15:40 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК П'ятниця, 01 листопада 2019, 15:36

На семінарі-практикумі  педагогічних працівників закладів дошкільної освіти розглянуто питання про організацію роботи дошкільних закладів щодо реалізації прав дітей дошкільного віку на отримання освітніх послуг.

Зокрема учасники засідання наголосили на важливість співпраці команди психолого - педагогічного супроводу в закладі дошкільної освіти, створені освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами, створенні системи ефективної протидії боулінгу.

Вчитель-дефектолог Комунального закладу «Верхівцевський ДНЗ «Теремок» Щербакова Вікторія Станіславівна звернула увагу слухачів на поведінкові прояви порушень розвитку у дітей, ознайомила присутніх з характерними особливостями поведінки дітей з особливими освітніми потребами, а саме з затримкою психічного розвитку. Звернула увагу,що в основі поведінкових реакцій лежать процеси гальмування й збудження в корі головного мозку. Тому розрізняють дітей з різними проявами поведінки і вихователь, вчитель , враховуючи можливості й реакцію на те чи інше завдання,повинен будувати освітній процес, враховуючи індивідуальні особливості дитини.

Учасники семінару активно приймали участь в обговорені питань, розв’язували задачі, виконували практичні завдання, Дійшли висновку,що доброзичливе ставлення до дитини, дотримання режимних моментів, індивідуальний підхід до дитини та батьків і керуюча роль педагога – є запорукою успішної співпраці.

 

 

   

УВАГА!!! День гідності - урок -дискусія з учнями

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 23 жовтня 2019, 07:58

 

Школам пропонують провести День гідності, який передбачатиме урок-дискусію з учнями.

Зареєструватись можна до 5 листопада включно за цим посиланням.

Ви отримаєте безкоштовно докладні методичні рекомендації та спеціально розроблений робочий зошит для учнівства, ексклюзивні настільні перекидні календарі “Хороша людина”, книжкові та інші подарунки, сертифікати для учасниць і учасників, а також підтримку всієї спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine”, – зазначають організатори.

Подію можна організувати в будь-який день з 21 листопада (День Гідності і Свободи України) до 9 грудня (Міжнародний день боротьби з корупцією).

Як зазначають на fb-сторінці EdCamp Ukraine, особливістю уроку-дискусії цього року стане компонент “Хороша людина”:

 

 • нові антикорупційні інструменти для застосування у школі від проєкту USAID_ВзаємоДія, що допоможуть говорити про недоброчесні вчинки і таке явище, як корупція, а також способи її попередження і подолання;
 • ідеї щодо ознайомлення з Цілями сталого розвитку від ПРООН в Україні, щоб говорити з учнівством про Землю, як наш спільний дім;
 • кілька активностей від команди Emory University та Civil Peace Service Ukraine - GIZ ZFD за мотивами програми соціально-емоційного і етичного навчання, що допоможуть розвивати стійкість, співпереживання і взаємозалежність;
 • марафон написання листів від Amnesty International Ukraine на підтримку сміливих дітей і підлітків з різних країн світу, які борються за права людини;
 • презентації нових історій про досягнення жінок від Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine, що допоможуть привернути увагу до видимості й гідності жінок;
 • гейміфіковані матеріали від Анастасії Дякової для роботи з підлітками щодо безпечної сексуальної поведінки в інтернеті, що представлені у форматі “просто роздрукую і проведу гру”, а також деталізований план бесіди з підлітками на тему надсилання оголених фото;
 • відеосвідоцтва жертв Голодомору й Голокосту від USC Shoah Foundation та Zachor Foundation for Social Remembrance, які можна використовувати з навчально-виховною метою.

 

 

 

   

Вітання юних тенісистів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 16 жовтня 2019, 12:28 Написав Марковська Т.В., методист РМК Середа, 16 жовтня 2019, 12:24

Вітаємо учнів КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.», переможців району та срібних призерів змагань відбіркової першості області з настільного тенісу серед команд закладів загальної середньої освіти, які відбулись 10 жовтня 2019 року в смт. Божедарівка, Криничанського району.

Бажаємо юним тенісистам та їх наставнику, М.Г.Єсіпенку, успіхів та в майбутньому тільки перемог!

 

 

 

   

Змагання з фізичної підготовки допризовної молоді

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 16 жовтня 2019, 12:23 Написав Марковська Т.В., методист РМК Середа, 16 жовтня 2019, 12:09

10 жовтня 2019 року на спортивній базі КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» відбулись змагання першості Верхньодніпровського району з фізичної підготовки допризовної молоді на кубок пам’яті загиблого в антитерористичній операції на сході України, верховчанина, Олександра Жабинця та з нагоди Дня Захисника України.

Змагання пройшли урочисто - з виконанням державного Гімну, покладанням квітів до меморіальної дошки героям АТО, вшануванням хвилиною мовчання загиблих воїнів в боротьбі за незалежність України. З вітальним словом до учасників звернулися І.В.Овчаренко, голова районної спілки ветеранів АТО та Л.Ф.Воронцова, директор КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» .

Цьогоріч в змаганнях взяли участь команди юнаків з 9 закладів загальної середньої освіти. Програма складалась з чотирьох видів: бігу 100 метрів, підтягування в висі на перекладині, метання гранати на дальність та подолання військової смуги перешкод.

Переможцем в особистому заліку чотириборства та в подоланні військової смуги перешкод став В.Бєлов, учень КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ»; Р.Терещенко, учень КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." зайняв друге місце в чотириборстві та був найшвидшим в бігу на 100 метрів; третій результат особистого заліку чотириборства показав Д.Дайліденко, учень КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ»; першим в підтягуванні в висі на перекладині був О.Науменко, учень КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст."; найкращого результату в метанні гранати на дальність досяг В.Карлаш, учень КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст."

В загальнокомандному заліку переможцями та власниками перехідного кубку стала команда юнаків КЗ «Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» (директор Л.Ф.Воронцова, вчитель О.М.Хмелюк), срібними призерами стали учні КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» (директор А.Х.Ляшенко, вчитель А.В.Кабаченко), ІІІ місце виборола команда КЗ «Пушкаріська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор В.В.Забігай, вчитель С.С.Тесленко).

Переможці були нагороджені грамотами та особистими медалями відповідного ґатунку.

Особливу вдячність висловлюємо адміністрації та педагогічному колективу КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» за допомогу в організації змагань та гарну підготовку урочистої частини заходу.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Про зміни типових програм для 1-2 та 3-4 класів Нової української школи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 09 жовтня 2019, 12:35

 

Міністерство освіти і науки внесло зміни в типові освітні програми для 1-2 та 3-4 класів Нової української школи.

Зміни затверджені наказами №1272 та №1273 від 8 жовтня, які опубліковані на сайті МОН. Детальніше.

 

 

 

   

УВАГА!!! 9 відео і 6 посібників про інклюзію, які можна використовувати на уроці

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 09 жовтня 2019, 07:49

 

Ця добірка корисних матеріалів стане у пригоді вчителям та батькам, які хочуть пояснити дітям, хто такі люди з інвалідністю та як з ними спілкуватись. Це допоможе зробити навчання в інклюзивному класі комфортнішим для всіх. Детальніше.

 

 

 

 

   

Урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 08 жовтня 2019, 07:40 Написав Administrator Понеділок, 07 жовтня 2019, 15:30

День працівників освіти  є всенародним святом. Бо немає людини, у якої не було б свого Вчителя – Майстра. Освітяни – це люди, народжені нести світло, творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях.

Тому урочистості, присвячені відзначенню професійного свята, підготовлені Верхньодніпровським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України разом з відділом освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та відділом з гуманітарних питань Верхньодніпровської міської ради, зібрали у районному Будинку культури не тільки працівників освіти, а й усіх, хто причетний до справи навчання і виховання підростаючого покоління всебічно розвинених особистостей,  громадян – патріотів, свідомих українців з європейським поглядом на світ.

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в сфері національної освіти, сумлінну працю, активну громадську позицію, значні творчі здобутки, високий професіоналізм працівники різних спеціальностей закладів освіти району були відзначені нагородами Міністерства освіти і науки України, голів районної державної адміністрації і районної ради, відділу освіти райдержадміністрації, голови районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено Криворотенко Ольгу Григорівну, вчителя української мови та літератури комунального закладу  «Ганнівський навчально – виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа- дошкільний навчальний заклад».

Розпорядженням голови Верхньодніпровської районної ради «Про присудження Верхньодніпровської  районної педагогічної премії - 2019" присуджено районну педагогічну  премію - 2019 у номінації "Керівники навчальних закладів та установ освіти" Ляшенку Андрію Хомичу, директору комунального закладу "Дніпровська середня загальноосвітня багатопрофільна школа І-ІІІ ступенів" Верхньодніпровської районної ради»

Розпорядженням голови Верхньодніпровської районної ради «Про присудження Верхньодніпровської  районної педагогічної премії - 2019" присуджено районну педагогічну премію - 2019 у номінації "Педагогічні працівники навчальних закладів та установ освіти" Стьожці Оксані Володимирівні, вчительці хімії та інформатики Дніпровокам’янської філії І-ІІ ступенів комунального закладу "Ганнівський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад" Верхньодніпровської районної ради».

З ініціативи організаційної комісії конкурсу щодо присудження Верхньодніпровської районної педагогічної премії  сертифікатами учасника конкурсу, пам’ятною відзнакою та грошовою винагородою у розмірі 6-4 тис. грн.. нагороджено учасників конкурсу:

 • Малієнка Віктора Васильовича, вчителя фізичної культури  комунального закладу Верхівцевський  навчально – виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад»;
 • Наумук Наталію Василівну, вчителя російської мови та зарубіжної літератури комунального закладу «Пушкарівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
 • Воронцову Людмилу Федорівну, директора комунального закладу Верхівцевський  навчально – виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад»;
 • Смакоту Наталю Георгіївну, директора комунального закладу «Верхівцевська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів».

Молодих педагогів нагороджено памятними подарунками від комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Нагороди вручила  Карлаш Лариса Борисівна.

На  честь Вчителя, Викладача, Вихователя, Педагога, Майстра, Освітянина урочисто звучали музичні вітання творчих колективів Верхньодніпровщини, артистів академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки.

 

   

Змагання з настільного тенісу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 жовтня 2019, 08:30 Написав Марковська Т.В., методист РМК П'ятниця, 04 жовтня 2019, 07:57

Наприкінці вересня 2019 року на базі КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст." відбулась першість Верхньодніпровського району з настільного тенісу. В змаганнях брали участь команди з 10 закладів загальної середньої освіти.

За результатами відбіркових зустрічей у трьох підгрупах до фіналу потрапили 4 команди, які розіграли між собою перші чотири місця.

Переможцями району стали тенісисти КЗ "Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.", друге місце виборола команда КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.", бронзові призери - КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.", четверте місце посіла команда КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.".

Вітаємо боровківців з перемогою! Бажаємо команді вдало виступити на відбіркових обласних змаганнях, які відбудуться 10 жовтня 2019 року у Криничанському районі.

 

 

 

   

Сторінка 10 з 141