Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Першість району з футзалу серед школярів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 03 грудня 2019, 13:30

29 листопада 2019 року на базі КЗ "Верхньодніпровська ДЮСШ" відбулась відбіркова першість району з футзалу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти ІІ групи (КЗ Верхівцевський НВК, КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.", КЗ "Ганнівський НВК") та фінальна першість Верхньодніпровського району.

За результатами відбіркових зустрічей у двох групах фінал змагань розігрувався між командами з чотирьох шкіл.

Переможцями району стали юнаки КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", друге місце зайняла команда КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.", третіми були юнаки КЗ Верхівцевський НВК, четверте місце у команди КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.".

Вітаємо команду футболістів КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." з перемогою! Бажаємо вдалого виступу на змаганнях відбіркової першості області з футзалу, які відбудуться 05 грудня 2019 року у м. Вільногірську.

Щасти Вам, хлопці!

 

 

 

   

Для педагогів видадуть два посібники: для асистентів вчителів та щодо нового правопису

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 03 грудня 2019, 08:51

За державні кошти видадуть два науково-методичні посібники – щодо методики реалізації нового правопису та для асистентів вчителів. Про це йдеться в наказі МОН №1494 від 28 листопада, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Так, за державні кошти видадуть:

  • навчально-методичний посібник для педагогічних працівників “Методика реалізації Українського правопису в новій редакції у закладах загальної середньої освіти” (авт. Терещенко В. М., Панченков А. О.);
  • навчально-методичний посібник для педагогічних працівників, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами “Асистент вчителя у закладі загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання” (авт. Колупаєва А. А., Коваль Л. В., Компанець Н. М., Квітка Н. О., Лапін А. В.).

 

   

Як викладати математику, щоб учні досягали високих результатів – посібник

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 19 листопада 2019, 11:20 Написав Administrator Вівторок, 19 листопада 2019, 11:15

Організація економічного співробітництва і розвитку розробила посібник “10 запитань від учителів математики і як PISA може допомогти відповісти на них”. Посібник доступний на сайт PISA Україна.

“Дуже багато методичних праць, які містять суто теоретичний погляд на те, як вчителю потрібно викладати. Часто такі книжки базуються на експериментах, які навіть не є експериментами: це можуть бути уявлення про те, які були б результати, якби ми це проводили. Натомість книжка “10 запитань від учителів математики…” ґрунтується на дослідженнях PISA-2012 та TALIS-2013 і збирає титанічний обсяг інформації про те, що потрібно і не потрібно робити, аби створити комфортні умови для засвоєння знань, – розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Український центр оцінювання якості освіти запустив оновлений сайт PISA Україна

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 18 листопада 2019, 16:49 Написав Administrator Понеділок, 18 листопада 2019, 16:46

Український центр оцінювання якості освіти запустив оновлений сайт PISA Україна, на якому учні можуть проходити завдання PISA. Оновлений сайт доступний за цим посиланням.

На ресурсі вчитель може зареєструвати електронний кабінет, який дозволить створити для учнів тести на основі запитань міжнародного дослідження освіти PISA.Створити електронний кабінет вчителя можна за цим посиланням .

Після проходження тесту педагог знатиме, як учень виконав завдання, скільки часу він використав для цього та як його відповіді співвідносяться з відповідями однокласників. Також учитель отримає кодувальник PISA, за яким зможе оцінити виконані учнями відкриті запитання.

Нагадаємо, у 2018 році Україна вперше брала участь в дослідженні якості освіти PISA. Під час основного етапу в тестуваннях взяли участь 6334 українці. Тестування складали 15-річні підлітки, які навчались у школах, ліцеях, гімназіях, професійно-технічних закладах, коледжах тощо.

 


 

   

Семінар – практикум вчителів предмета «Основи здоров’я» закладів загальної середньої освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 11 листопада 2019, 09:53

На базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» 29.10.2019 року пройшов семінар – практикум для вчителів з основ здоров’я на тему «Застосування інноваційних технологій на уроках предмета «Основи здоров’я».

Методист РМК відділу освіти Т.В. Марковська окреслила основні напрямки роботи впровадження сучасних стратегій навчання учнів основам здоров’я у контексті розбудови нової української школи, нові підходи у 2019-2020 навчальному році щодо забезпечення якості освіти.

 

Н.О. Гарагуля, вчитель предмета «Основи здоров’я» КЗ «Водянська СЗШ І-ІІІ ст.», цікаво та змістовно провела тренінгові вправи щодо застосування інноваційних, інтерактивних технологій на уроках з основ здоров’я. Презентувала свій досвід роботи використання Інтернет ресурсів, як додаткових навчально-методичних матеріалів.

 

 

 

   

УВАГА!!! Безкоштовна гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО iLearn розпочала вебінари

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 06 листопада 2019, 09:55

 

Безкоштовна гейміфікована платформа для підготовки до ЗНО iLearn розпочала вебінари. Пройти їх можна за цим посиланням.

На платформі відбуватимуться вебінари з математики, української мови та літератури, історії України та англійської мови. Також на 8 листопада запланований “Вебінар крутіший за чарівний пендаль!”.

На iLearn можна створити свого супергероя, заробляти “ВчиБакси” та отримувати призи. Окрім того, тут доступні курси та тести для підготовки до  зовнішнього незалежного оцінювання.

 

 

 

   

Змагання юних баскетболістів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 06 листопада 2019, 08:53 Написав Administrator Середа, 06 листопада 2019, 08:33

01 листопада 2019 року на базі КЗ "Верхньодніпровська ДЮСШ" відбулась фінальна першість району з баскетболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської об'єднаної територіальної громади. Учасниками змагань були команди юнаків та дівчат з КЗ "Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.", КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.", КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.", КЗ Верхівцевський НВК, КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." та КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст."

За результатами ігор чемпіонами району серед юнаків стали баскетболісти КЗ Верхівцевський НВК, серед дівчат - команда КЗ "Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.".

Срібні призери змагань: баскетболісти КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст." та команда дівчат КЗ Верхівцевський НВК. Третє місце посіли юнаки КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст." та дівчата КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.".

Команди юнаків та дівчат КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." та КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст." розділили між собою четверте та п'яте місця.

Щиро вітаємо переможців районної першості з баскетболу! Бажаємо їм вдалого виступу на відбіркових змаганнях першості області, які відбудуться 07 листопада 2019 року у м. П'ятихатках!

Щасти Вам - юні спортсмени!

 

 

 

   

УВАГА!!! Для дітей створили Конституцію в коміксах

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 05 листопада 2019, 08:46

Брати Капранови та художник Олександр Костенко створили для дітей “Конституцію у коміксах”. Конституцію можна завантажити за цим посиланням.

“Щоб не повторювати помилок своїх батьків, наші діти повинні знати і розуміти основи Конституції. Комікси та діалоги, сучасні герої та життєві ситуації допоможуть швидко розібратися у власних правах і обов’язках, у системі влади та основах державного ладу, – йдеться в повідомленні на fb-сторінці братів Капранових.


   

Сторінка 10 з 142