Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Першість району зі стрітболу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 29 січня 2018, 15:27

27 січня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ» відбулась першість району зі стрітболу серед команд юнаків та дівчат молодшої вікової групи закладів загальної середньої освіти.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь команди юнаків з 9, дівчат з 6 закладів освіти. За результатами зустрічей переможцями стали команди юнаків КЗ Верхівцевський НВК та дівчат КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.». Срібними та бронзовими призерами змагань районної першості зі стрітболу серед юнаків та дівчат були команди КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» та КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.».

За зайняті І, ІІ та ІІІ місця команди учнів закладів освіти були нагородженні грамотами відділу освіти та призами – баскетбольними м’ячами

Чемпіонам району зі стрітболу бажаємо переможної гри на обласних етапах змаганнь.

 

 


 

 

 

 

   

Увага!!! Дистанційні курси від «Академії інноваційного розвитку освіти»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 29 січня 2018, 11:12 Написав Administrator Понеділок, 29 січня 2018, 11:08

Академії  інноваційного розвитку освіти запрошує освітян стати учасником тренінгів та дистанційних курсів.

Проект «Академія інноваційного розвитку освіти» започаткований Міністерством освіти і науки України, Національною академією  педагогічних наук України, Інститутом модернізації змісту освіти.

Детальніше про тренінги та дистанційні курси за посиланням http://www.airo.com.ua/pro-akademiyu/pro-nas/

 

 


   

День Соборності України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Середа, 24 січня 2018, 12:42

22 січня 2018 року ми відзначали дві важливі події української історії: проголошення незалежності першої у XX столітті української держави – Української Народної Республіки (1918 рік) та проголошення рівно через рік Акта Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки (1919 рік).

З нагоди цих визначних подій та з метою виховання патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення українського народу в закладах загальної середньої освіти відбулися  інформаційно-просвітницькі, навчально-виховні та культурно-мистецькі заходи відповідної тематики: єдиний урок «Час історичного вибору», краєзнавчі вікторини, віртуальні подорожі, виставки дитячих малюнків, перегляд документальної хроніки та відеороликів, літературно-музичні композиції «Я славлю свою Україну». В багатьох навчальних закладах пройшли патріотичні флешмоби під гаслом «У єдності наша сила».

Ми – єдиний народ і наша Україна - соборна країна. Нехай єдність нашого народу та спільна мета відкриють шляхи до перемоги, до світлого майбутнього держави!

 

 

 

   

УВАГА!!! Інтернет-марафон від Видавничої групи "Основа" для вчителів початкових класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 23 січня 2018, 09:36

Запрошуємо вчителів початкових класів взяти участь у БЕЗКОШТОВНОМУ інтернет-марафоні Видавничої групи «Основа», що проходитиме 24-25 січня.

24 січня

14.00–14.45

«Як допомогти дітям вчитися, або Ейдетика в школі»

24 січня

15.00–15.45

«Використання інтерактивних прийомів «Фішбоун» та «Кубик Блума» на уроках у початковій школі»

24 січня

16.00–16.45

«Інклюзивний клас — крок до порозуміння з учнями»

24 січня

17.00–17.45

«Група продовженого дня, або Подаруй дитині радість»

25 січня

14.00–14.45

«Креативність — мислення поза стандартом»

25 січня

15.00–15.45

«Ранкові хвилини спілкування»

25 січня

16.00–16.45

«Сучасні методики розвитку швидкочитання в початковій школі»

25 січня

17.00–17.45

«Спіймав птаха щастя — і ти вже успішна людина?»

Слухачі ознайомляться з сучасними методами та прийомами, що роблять навчання ефективним, зможуть поспілкуватися з колегами та спікерами, завантажити додаткові матеріали, замовити сертифікат про участь.

Cеред усіх зареєстрованих на інтернет-марафон буде проведено розіграш і 100 переможців отримають комплекти книжок «Скарбничка успіхів. Портфоліо» та «Супутник читанки».

Реєстрація доступна за посиланням: https://www.facebook.com/InternetMarafon/posts/905696229610671 або https://goo.gl/esPKGB

 

 


   

В Україні підготували посібник “PISA: читацька грамотність”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 19 січня 2018, 13:47

Український центр оцінювання якості освіти підготував посібник PISA з читацької грамотності.

Зазначається, що видання містить резюме найважливіших теоретичних і методологічних положень рамкового документа міжнародного порівняльного дослідження PISA стосовно читацької грамотності 15-річних.

В одному з розділів посібника подано завдання й характеристики стосовно їхнього оцінювання. Також тут є розділ із завданнями, які вчителі зможуть використати в шкільній практиці.

Завантажити посібник можна за посиланням.

   

Практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти та методистів районного методичного кабінету «Використання новітніх інформаційних технологій в освітньому процесі»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 18 січня 2018, 14:57

У 18 січня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся  практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти та методистів районного методичного кабінету «Використання новітніх інформаційних технологій в освітньому процесі», який підготувала та провела методист районного методичного кабінету Захарук-Чайченко М.А.

Програма практикуму передбачала формування навиків щодо встановлення та використання додатків сумісних з Google диском, створення коміксів за допомогою Write comics – онлайн-конструктора для учнів та вчителів, створення навчальних модулів в онлайн-спільноті Quizlet.

Методичний захід проведено з метою  підвищення рівня інформаційно-комунікаційної компетенції керівників закладів освіти  Верхньодніпровського району.

Було цікаво, повчально, корисно!

Детальніше у матеріалах.

 

 

 

 

   

Майстер-клас для учителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти району «Формування ключових компетентностей учнів засобами образотворчого мистецтва"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Неділя, 14 січня 2018, 13:19

11 січня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся майстер-клас для учителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти району «Формування ключових компетентностей учнів засобами образотворчого мистецтва». Методичний захід був проведений О.І.Шрам, учителем образотворчого мистецтва КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.», яка презентувала свій досвід щодо використання на уроках найбільш ефективних форм та прийомів роботи, що сприяють формуванню ключових компетентностей особистості.

Неабияке враження на учасників заходу справила виставка творчих робіт учителя та її учнів, створених під час уроків та на заняттях гуртка, який веде Оксана Іванівна на добровільних засадах.

Під час практичного етапу учитель продемонструвала майстер-клас з виготовлення оберегу «Мішечок багатства». Усі учасники заходу натхненно взялись до роботи, і результати виявились якнайкращими. Районний методичний захід пройшов в атмосфері відкритості, доброзичливості та творчості.

Висловлюємо щиру подяку О.І.Шрам та адміністрації КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.» за підготовку цікавого майстер-класу, а директору КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» І.Г.Мелащенко  - за надання затишного приміщення та забезпечення технічної підтримки.

 

 

 

 

   

Семінар вчителів математики, фізики та астрономії «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 12 січня 2018, 13:49

11 січня 2018 року  на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар вчителів  математики, фізики та астрономії  «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи». Семінар підготувала та провела завідуюча РМК Цимбаліст К.В.

Детальніше у матеріалах. Математика.

Фізика та астрономія.

 

 

 

 

 

   

Сторінка 10 з 108