Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Посібник про ефективні комунікації для освітніх управлінців

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 02 січня 2020, 16:03

 

Посібник “Ефективні комунікації для освітніх управлінців” з’явився в продовження однойменного онлайн-курсу.

Мета посібника – полегшити освітнім управлінцям комунікацію реформи НУШ, навчити робити свої досягнення помітними, ефективно використовувати нагоди розповісти про свої здобутки, правильно комунікувати зміни в освітній галузі.

Посібник розробила ГО “Смарт освіта” за підтримки представництва “Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні. Авторки посібника: Іванна Коберник та Катерина Краснова.

Іванна Коберник – консультантка з комунікацій, радниця міністра освіти і науки України, співзасновниця ГО “Батьківський контроль” та “Смарт освіта”. Понад 10 років роботи на телебаченні як журналістки та телеведучої (лауреатка премії “Телетріумф” 2003 року). З 2009 року працює у сфері комунікацій та зв’язків з громадськістю. Має досвід створення і управління комунікаційними підрозділами, створення і управління медійними кампаніями, створення та імплементації комунікаційних стратегій. Має великий досвід проведення тренінгів “Медіа рілейшенз” (ефективне спілкування з медіа та журналістами) та “Ефективні публічні виступи”. Сертифікований тренер з державних комунікацій. Сертифікат LIA тренера (2016) та викладача (2018) зі зв’язків з громадськістю, комунікацій, проведення кампаній та антикризового менеджменту.

Катерина Краснова – експертка зі стратегічних та кризових комунікацій із понад 20-літнім досвідом втілення великих комунікаційних проєктів у сферах економіки та благодійності в Україні. У зоні її компетенцій – створення, керування та консультації комунікаційних служб провідних компаній та благодійних фондів. Як тренер Програми з державних комунікацій розуміється на специфіці зв’язків з громадськістю в Україні, найкращих світових практиках урядових комунікацій, впровадженні антикризових комунікаційних проєктів. Має досвід управління національними проєктами, зокрема першими благодійними концертами Пола Маккартні та сера Елтона Джона, запуск українського ланчу в Давосі, проєктом Ялтинської Європейської Стратегії (YES), презентацією в Києві фільму Стівена Спілберга про Голокост “Spell Your Name”, відкриття одного з найбільших у Східній Європі музею сучасного мистецтва PinchukArtCentre та інших.

Завантажити посібник можна за цим посиланням.

 

 


 

 

   

Змагання з волейболу серед школярів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 16 грудня 2019, 09:59

12 грудня 2019 року у смт. Дніпровське на спортивних базах СК "Дніпровець" та КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." відбулась першість Верхньодніпровського району з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.

Цьогоріч між собою змагались команди з КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ", КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ", КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", КЗ "Новомиколаївська СЗШ №2 І-ІІІ ст." та команди - переможниці першості Верхньодніпровської ОТГ серед юнаків - КЗ "Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.", серед дівчат - КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст."

Чемпіонами району, другий рік поспіль, стали юнаки КЗ "Першотравенська СЗШ І-ІІ ст." та команда дівчат КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.". Срібними призерами були команда юнаків КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ" та команда дівчат КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.". Третє місце вибороли юнаки КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", дівчата - КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ" Четвертий результат був у команди юнаків КЗ "Новомиколаївська СЗШ №2 І-ІІІ ст." та дівчат КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ.

Вітаємо переможців району з волейболу - дівчат КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." та юнаків КЗ "Першотравенська СЗШ І-ІІ ст."!

Бажаємо їм вдалого виступу на обласних змаганнях, які відбудуться у 2020 році!

 

 

 

   

УВАГА!!! Посібник “Старша профільна школа: кроки до становлення”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 09 грудня 2019, 11:51 Написав Administrator Понеділок, 09 грудня 2019, 11:46

Шведсько-український проєкт “Підтримка децентралізації в Україні” видав посібник “Старша профільна школа: кроки до становлення”. Він доступний на сайті ініціативи “Децентралізація”.

У виданні про таке:

  • з якими головними проблемами створення старшої школи зіштовхнулась система освіти України;
  • які ключові здобутки системи профільного навчання Польщі можуть бути корисними для України;
  • чому організацію профільного навчання необхідно розглядати як невід’ємну складову регіональної Стратегії освіти;
  • як вимірювати потенціал закладів загальної середньої освіти ІІІ ступенів щодо організації ефективного профільного навчання;
  • на якому рівні (регіональному/субрегіональному/міському/місцевому) ефективніше організовувати профільне навчання;
  • як організувати профільне навчання в умовах відсутності в одній чи кількох громадах необхідного контингенту здобувачів освіти (яка нормативно-правова база для цього потрібна та яким є їхній алгоритм дій).

Автор посібника: Олег Фасоля, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. Також у створенні видання брали участь експерти шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні” Айдер Сеїтосманов та Войтек Мархлєвськи.


 

 

   

Перший тур зонального всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020» у номінації "ІСТОРІЯ"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 10 грудня 2019, 08:59 Написав Коваль І.Г., завідуюча РМК Вівторок, 03 грудня 2019, 14:54

28 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» відбувся перший тур зонального всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020», учасниками якого були : Зборець Світлана Вікторівна, вчитель історії комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня –колегіум №16» Кам’янської міської ради, Крайнік Олена Вікторівна, вчитель історії комунального закладу «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.», Носов Володимир Юрійович, вчитель історії Вільногірської загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Випробування містило в собі чотири конкурсних завдання : «Тести», «Урок», «Методичний експромт», «Практична робота».

Впродовж конкурсу всі учасники показали високу майстерність, професіоналізм, впровадження інноваційних методів в здійсненні своїх педагогічних ідей. Переможцем стала Зборець Світлана Вікторівна.

1

 

 

 

   

Першість району з футзалу серед школярів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 03 грудня 2019, 13:30

29 листопада 2019 року на базі КЗ "Верхньодніпровська ДЮСШ" відбулась відбіркова першість району з футзалу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти ІІ групи (КЗ Верхівцевський НВК, КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.", КЗ "Ганнівський НВК") та фінальна першість Верхньодніпровського району.

За результатами відбіркових зустрічей у двох групах фінал змагань розігрувався між командами з чотирьох шкіл.

Переможцями району стали юнаки КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", друге місце зайняла команда КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.", третіми були юнаки КЗ Верхівцевський НВК, четверте місце у команди КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.".

Вітаємо команду футболістів КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." з перемогою! Бажаємо вдалого виступу на змаганнях відбіркової першості області з футзалу, які відбудуться 05 грудня 2019 року у м. Вільногірську.

Щасти Вам, хлопці!

 

 

 

   

Для педагогів видадуть два посібники: для асистентів вчителів та щодо нового правопису

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 03 грудня 2019, 08:51

За державні кошти видадуть два науково-методичні посібники – щодо методики реалізації нового правопису та для асистентів вчителів. Про це йдеться в наказі МОН №1494 від 28 листопада, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Так, за державні кошти видадуть:

  • навчально-методичний посібник для педагогічних працівників “Методика реалізації Українського правопису в новій редакції у закладах загальної середньої освіти” (авт. Терещенко В. М., Панченков А. О.);
  • навчально-методичний посібник для педагогічних працівників, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами “Асистент вчителя у закладі загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання” (авт. Колупаєва А. А., Коваль Л. В., Компанець Н. М., Квітка Н. О., Лапін А. В.).

 

   

Як викладати математику, щоб учні досягали високих результатів – посібник

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 19 листопада 2019, 11:20 Написав Administrator Вівторок, 19 листопада 2019, 11:15

Організація економічного співробітництва і розвитку розробила посібник “10 запитань від учителів математики і як PISA може допомогти відповісти на них”. Посібник доступний на сайт PISA Україна.

“Дуже багато методичних праць, які містять суто теоретичний погляд на те, як вчителю потрібно викладати. Часто такі книжки базуються на експериментах, які навіть не є експериментами: це можуть бути уявлення про те, які були б результати, якби ми це проводили. Натомість книжка “10 запитань від учителів математики…” ґрунтується на дослідженнях PISA-2012 та TALIS-2013 і збирає титанічний обсяг інформації про те, що потрібно і не потрібно робити, аби створити комфортні умови для засвоєння знань, – розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Український центр оцінювання якості освіти запустив оновлений сайт PISA Україна

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 18 листопада 2019, 16:49 Написав Administrator Понеділок, 18 листопада 2019, 16:46

Український центр оцінювання якості освіти запустив оновлений сайт PISA Україна, на якому учні можуть проходити завдання PISA. Оновлений сайт доступний за цим посиланням.

На ресурсі вчитель може зареєструвати електронний кабінет, який дозволить створити для учнів тести на основі запитань міжнародного дослідження освіти PISA.Створити електронний кабінет вчителя можна за цим посиланням .

Після проходження тесту педагог знатиме, як учень виконав завдання, скільки часу він використав для цього та як його відповіді співвідносяться з відповідями однокласників. Також учитель отримає кодувальник PISA, за яким зможе оцінити виконані учнями відкриті запитання.

Нагадаємо, у 2018 році Україна вперше брала участь в дослідженні якості освіти PISA. Під час основного етапу в тестуваннях взяли участь 6334 українці. Тестування складали 15-річні підлітки, які навчались у школах, ліцеях, гімназіях, професійно-технічних закладах, коледжах тощо.

 


 

   

Сторінка 10 з 142