Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Відзначення Міжнародного Дня води

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 09 квітня 2018, 08:30 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Четвер, 05 квітня 2018, 15:22

На початку квітня вихованці Верхньодніпровського комунального дошкільного навчального закладу №8 "Золота рибка" долучилися до відзначення Міжнародного Дня води. Під час занять, ігрової діяльності, експериментів з водою та тематичної розваги "Вода – це життя", що відбулися у дитячому садочку цього дня, малята продемонстрували власні звички і моделі поведінки щодо користування водою.  Ще раз закріпили знання про глобальнее значення води для усього живого на планеті Земля.

Спілкування було цікавим, веселим ,корисним.

 

 

 

 

   

Семінар – практикум для вчителів хімії «Впровадження інноваційних технологій як найбільш ефективний засіб соціалізації особистості учня на уроках хімії"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 09 квітня 2018, 10:11 Написав Привалова Л.І., методист РМК Четвер, 05 квітня 2018, 14:53

5 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар – практикум для вчителів хімії «Впровадження інноваційних технологій як найбільш ефективний засіб соціалізації особистості учня на уроках хімії»

Під час теоретичного блоку «Готовність вчителя до роботи в умовах Нової української школи» директор  та водночас вчитель хімії КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» Ляшенко А.Х. зорієнтував учасників семінару на розвиток компетентностей учнів в умовах нової української школи, необхідності самовдосконалення та розвитку професійної компетентності вчителів.

 

Про гарантовані права на різні види та форми здобуття освіти в Україні окреслила учасникам семінару вчитель хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцова А.І.

Практичний блок заходу дав можливість вчителям відпрацювати практичні навички щодо створення навчальних курсів на платформі дистанційного навчання Moodle, роботи з онлайн-дошкою IDroo, створення інтелектуальних карт за допомогою сервісу Coggle, створення тексту на сторінці Wiki. Практичний блок провела вчитель хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцова А.І.

Презентований з успіхом досвід вчителя хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцової А.І. стане дієвим і пріоритетним для зацікавлених педагогів.

 

 

 

 

 

 

   

Семінар – практикум для вчителів біології «Підвищення ефективності уроку біології шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Привалова Л.І. , методист РМК Четвер, 05 квітня 2018, 13:04

4 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар – практикум для вчителів біології «Підвищення ефективності уроку біології  шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій».

Під час теоретичного блоку «Готовність вчителя до роботи в умовах Нової української школи» керівник РНМК Штибель В.В., вчитель Правобережненської  філії КЗ «Ганнівський НВК», зорієнтувала учасників семінару на розвиток компетентностей учнів в умовах нової української школи, необхідності самовдосконалення та розвитку професійної компетентності вчителів. В ході виконання вправи «Брейнсторм» вчителі проаналізували можливості інтеграції наскрізних вмінь в навчальний процес.

Практичний блок заходу дав можливість вчителям відпрацювати практичні навички щодо застосування Jeopardylabs для створення навчальних матеріалів з біології. Також Штибель В.В. презентувала досвід використання експериментальних завдань на уроках біології людини, як засіб розвитку критичного мислення учнів.

яя

Презентований з успіхом досвід вчителя біології  Правобережненської  філії КЗ «Ганнівський НВК» Штибель В.В. стане дієвим і пріоритетним для зацікавлених педагогів.

 

 

 

 

 

   

Семінар - практикум вчителів фізики та астрономії "Реалізація наскрізних ліній у процесі вивчення фізики та астрономії"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 04 квітня 2018, 22:38 Написав Цимбаліст К.В., завідуюча РМК Середа, 04 квітня 2018, 20:09

04 квітня 2018 року в КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..» проведено семінар – практикум вчителів фізики та астрономії.

Крижановський С.М., вчитель інформатики КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..» окреслив учасникам основні практичні засади використання мультимедійного комплексу як інтерактивної системи відображення інформації на уроках фізики та астрономії.

Досвід практичної діяльності щодо розвитку критичного мислення учнів презентувала Крот Н.О., вчитель фізики та астрономії  КЗ «Боровківська  І-ІІІ ст..». Наталя Олександрівна ознайомила учасників методичного заходу з освітніми ресурсами мережі Інтернет (сервісами Plickers та LearningАpps.org) як інструментів для формування навичок критичного мислення учнів та алгоритмом створення інтерактивних фізичних моделей у середовищі GeoGebra.

Особливі враження у педагогів викликала презентація віртуальної фізичної лабораторії Колорадського університету в Болдері Скрипченком В.Ю., вчителем фізики та астрономії КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..».

Педагоги закладів освіти обмінялися досвідом освітньої діяльності та окреслили коло завдань з формування інноваційної особистості здатної самостійно навчатися, критично мислити, працювати в команді, ставити цілі та досягати їх.

 

 


 

 

 

 

   

Майстер-клас для учителів художньої культури та образотворчого мистецтва «Шляхи формування всебічно розвиненої особистості на уроках художньо-естетичного циклу»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 04 квітня 2018, 21:03 Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Вівторок, 03 квітня 2018, 20:52

03 квітня 2018 року в КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..» проведено інтегроване засідання школи педагогічної майстерності вчителів художньої культури та образотворчого мистецтва.

Керівник районної науково-методичної комісії учителів образотворчого мистецтва Л.Г.Денисова окреслила учасникам основні теоретичні засади щодо формування життєвої компетентності учнів засобами образотворчого мистецтва та художньої культури.

Досвід практичної діяльності щодо формування всебічно розвиненої особистості презентував Ю.Є.Євпраксин, учитель художньої культури КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст..».

Особливі враження, живий інтерес викликав у педагогів майстер-клас «Свищик-філософія глини і музики», проведений Ю.Є.Євпраксиним.

Натхненна творча робота з виготовлення давнього народного оберега під керівництвом майстра сприяла формуванню педагогічної компетентності та розвитку креативності кожного учасника методичного заходу.

 

 

 

 

   

Інтегрований семінар вчителів фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» «Активізація роботи з фізичного та патріотичного виховання учнів через впровадження нових форм навчальної, спортивно-масової, оздоровчої роботи»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 03 квітня 2018, 20:31

03 квітня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся інтегрований семінар вчителів фізичної культури та курсу «Захист Вітчизни» «Активізація роботи з фізичного та патріотичного виховання учнів через впровадження нових форм навчальної, спортивно-масової, оздоровчої роботи».

Про проведення докорінної та системної реформи загальної середньої освіти згідно Концепції «Нова українська школа» інформувала методист районного методичного кабінету Т.В.Марковська.

Участь у Всеукраїнському проекті «Грай за права людини» від Ліги толерантності, який поєднує навчання сучасним практикам масового спорту від провідних європейських футбольних клубів з освітою з прав людини, презентував Ю.О.Довженко, вчитель Дніпровокам’янської філії КЗ “Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ». Ю.О.Довженко також представив свій досвід участі у Edcamp) – «(не)конференції» у м. Дніпро.

Л.К.Тяпкіна, вчитель фізичної культури КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.», представила учасникам заходу зміст варіативного модуля «Чирлідинг», доступність його основних елементів, особливості та методику впровадження в систему фізичного виховання школярів.

Зі змінами правил гри, методикою та практичними навичками суддівства баскетболу та стрітболу, присутніх ознайомив І.О.Шерстяних, тренер відділення баскетболу КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ».

А.В.Кабаченко, вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.», представив застосування елементів гри «Олімпійське лелеченя», зокрема рухливої гри «Артбол», на уроках фізичної культури та позакласних заходах. А.В.Кабаченко також розповів про підсумки обласного модульного навчання керівників роїв закладів освіти в рамках гри «Сокіл» («Джура»).

С.С.Перепечин, вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.», представив методику підготовки творчого завдання конкурсу «Впоряд» дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Практичні вправи щодо налагодження стрілецької зброї (пневматичної гвинтівки) до виконання вправ вогневої підготовки з учителями предмету «Захист Вітчизни» провів С.С.Тесленко, вчитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.».

Семінар був корисним, повчальним і цікавим.

 

 


 

   

Семінар - практикум вчителів історії закладів загальної середньої освіти «Підвищення ефективності уроків історії засобами навчання»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 04 квітня 2018, 20:28 Написав Дідик В, І., методист РМК Вівторок, 03 квітня 2018, 14:34

03 квітня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар – практикум вчителів історії закладів загальної середньої освіти «Підвищення ефективності уроків історії засобами навчання».

Вчитель історії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Крайнік Олена Вікторівна презентувала  освітню технологію  «Квест - технології на уроках історії», з власного досвіду роботи.  Учасники семінару - практикуму переглянули відеофрагменти  уроків з використання елементів квесту як одного із засобів активізації навчальної діяльності учнів.

Тренінг «Використання принципу багатоперспективності та інтелект – карт на уроках історії як засіб сприяння розумінню закономірностей історичного процесу» провела вчитель історії КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» Мурга О.М

Під час тренінгу учасники розширили знання щодо принципу багатоперспективності та можливостей його застосування на уроках історії, познайомилися з  програмами по створенню інтелект-карт  які допоможуть сформувати навички ефективної взаємодії з учнями, підтримати педагогічний пошук та творчу ініціативу вчителя.

 

 

 

   

Семінар-практикум вчителів російської мови та зарубіжної літератури «Формування ключових компетентностей та компетенцій особистості засобами мови та літератури»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК Вівторок, 03 квітня 2018, 14:11

03 квітня на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» вчителі КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» Пащенко О.В. та Буряк М.С. провели семінар-практикум для вчителів російської мови та зарубіжної літератури «Формування ключових компетентностей та компетенцій  особистості  засобами мови та літератури».

На початку семінару Захарук-Чайченко М.А., методист РМК, ознайомила учасників з нормативною базою щодо роботи в умовах нової української школи.

В рамках семінару учасники під керівництвом Пащенко О.В. та Буряк М.С створювали веб-квест за творчістю М.В.Гоголя, використовуючи при цьому різні інструменти та онлайн-сервіси в залежності від обраної спеціалізації :створення буктрейлерів в програмі Windows Movie Maker, створення інтелектуальних карт за допомогою онлайн – сервісу Coggle.it, створення навчального модулю з онлайн- сервісом Quizlet та створення інтерактивної карти за допомогою Google.

Семінар-практикум видався продуктивним, цікавим, інноваційним та сприяв підвищенню інформаційної компетентності вчителів !

Окрема подяка адміністрації КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» за надану можливість працювати в комфортних умовах.

Детальніше.

 

 

 

   

Сторінка 9 з 114