Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Увага!!! Громадське обговорення проект Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 12 лютого 2018, 13:38

 

МОН України пропонує для громадського обговорення проект Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти. Детальніше.

Пропозиції та зауваження надсилати до 23 лютого 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 


 

 

   

Семінар - практикум вчителів початкових класів «Формувальне оцінювання: від теорії до практикии»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 09 лютого 2018, 12:12

08-09 лютого 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся семінар - практикум вчителів початкових класів «Формувальне оцінювання: від теорії до практикии». Семінар-практикум підготувала  та провела завідуюча РМК Цимбаліст К.В.

Методичний захід проведено з метою підготовки педагогічних працівників до роботи в умовах Нової української школи.

Детальніше у матеріалах.

 

 

 

   

Конкурс дитячої анімації «Жива петриківка»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 06 лютого 2018, 16:23 Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Вівторок, 06 лютого 2018, 16:19

Кафедра управління інформаційно-освітніми проектами КВНЗ «Академія неперервної освіти» оголошує обласний конкурс дитячої анімації в стилі петриківського розпису «Жива петриківка». Конкурс проводиться з метою популяризації унікального українського народного мистецтва – петриківського декоративного живопису; упровадження в освітній процес сучасних інформаційних та педагогічних технологій.

До участі у конкурсі запрошуються учні 1-11 класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти. На авторів кращих конкурсних робіт чекають цінні призи та дипломи.

Детальні умови конкурсу «Жива петриківка» та форма анкети учасника розміщені за посиланням: http://petrikovka.dnepredu.com/uk/site/konkurs-zhiva-petrivika.html

 

Бажаємо творчих успіхів!

 

 


   

Крути: і сум, і біль, і вічна слава…

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Субота, 03 лютого 2018, 09:25

29 січня 2018 року Україна відзначала День памяті Героїв Крут. Тридцять молодих патріотів юної держави 100 років тому здійснили подвиг, що став безсмертним. Про перерваний політ, про мрії, яким не судилося здійснитися, про справжню жагучу любов до рідної землі розмірковували учні зі своїми педагогами під час проведення годин спілкування, історико-літературних читань, годин пам’яті, перегляду документальної хроніки.

Пам’ять вірних синів вільної України, яких поховано у Києві на Аскольдовій Могилі, учасники заходів вшанували хвилиною мовчання.

Цей день назавжди залишиться світлим в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День памяті Героїв Крут.

 

 

 

 

   

Відбіркові обласні змагання зі стрітболу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК П'ятниця, 02 лютого 2018, 14:40

01 лютого 2018 року на базі нашого району в спортивній залі КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ» відбулись відбіркові змагання першості області зі стрітболу серед команд юнаків та дівчат молодшої та старшої вікових груп закладів загальної середньої освіти Верхньодніпровського, Криничанського, П’ятихатського районів та м. Вільногірська.

Честь нашого району захищали три команди з КЗ Верхівцевський НВК та одна з КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.». Юнаків та дівчат старшої вікової групи КЗ Верхівцевський НВК стали срібними та бронзовими призерами змагань, поступившись юнакам Криничанського району та дівчатам з Криничанського та П’ятихатського районів.

Виступ молодших баскетболістів: юнаків - верховчан та дівчат з м. Верхньодніпровська був вдалим. Вони впевнено перемогли суперників та здобули путівку на фінальні змагання першості області, які відбудуться у лютому місяці 2018 року у м. Кривому Розі.

Вітаємо наших переможців, їх наставників - вчителів фізичної культури  М.А.Кучеренка (КЗ Верхівцевський НВК) та С.С.Перепечина (КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.»)  та бажаємо перемоги у фіналі !

 

 

 

 

   

Увага!!! Онлайн-урок з нагоди Дня безпечного Інтернету

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 01 лютого 2018, 10:16 Написав Administrator Четвер, 01 лютого 2018, 09:48

У 2018 році 06 лютого відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Мільйони людей об’єднуються заради позитивних змін щодо кібербезпеки.

З нагоди Дня безпечного інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпеки використання цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю, 07 лютого 2018 року заплановано проведення  безкоштовного онлайн-уроку учнів 8-11 класів, професійно-технічних ліцеїв та коледжів. Після заходу учні під керівництвом вчителів можуть прослухати онлайн лекції з курсу «Вступ до кібербезпеки». Початок заходу о 12.30, тривалість 45 хвилин.

Для участі в онлайн-уроці кожному учаснику необхідно індивідуально зареєструватися за посиланням: https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-616175

Онлайн-урок організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC.

Додаткові ресурси. Детальніше.

 

 


   

Відкриття третьої хвилі Програми "Демократична школа"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 31 січня 2018, 15:37

26-29 січня 2018 року у м. Києві відбулися базові тренінги для шкільних команд, відібраних до третьої хвилі Програми «Демократична школа».

Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, БО «Центр освітніх ініціатив» та ІСАР «Єднання».

У роботі тренінгів взяли участь команди КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» та КЗ «Верхівцевська СЗШ№2 І-ІІІ ст.».

30 січня 2018 року у м. Києві відбулася урочиста конференція з нагоди запуску програми «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні» (2018-2021). На заході були присутні представники навчальних закладів, експерти, тренери та партнери Програми.

У роботі конференції взяли участь директор КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» Наталя Станіславівна Аністратенко та директор КЗ «Верхівцевська СЗШ№2 І-ІІІ ст.» Наталя Георгіївна Смакота.

Конференцію відкрили вітальним словом Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України, Уле Т. Горпестад, Посол Норвегії в Україні та виконавчий директор Європейського центру ім. Вергеланда Ана Перона-Ф’єльдстад.

Міністр освіти Лілія Гриневич підкреслила важливість співпраці з Центром у реформуванні освітнього процесу в Україні на всіх рівнях

Під час конференції відбувся круглий стіл за участі директорів шкіл-учасниць 1-го і 2-го циклів програми, які поділилися зі своїми новими колегами власним досвідом впровадження демократичних змін у школах.

У фіналі відбулося урочисте підписання Декларації про співпрацю програми з новими школами-учасницями.

 

 

 

 

   

Нарада керівників закладів освіти 30 січня 2018 року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 30 січня 2018, 16:49

30 січня 2018 року у актовій залі відділу освіти відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти  Верхньодніпровського району.

За порядком денним наради були обговорені наступні питання: про стан дитячого травматизму під час навчально-виховного  процесу у 2017 році; про роботу закладів загальної середньої освіти щодо попередження кримінальних правопорушень, поширення шкідливих звичок та інших негативних проявів в учнівському середовищі у 2017 році; про підсумки проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.

У частині різне начальник відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.Ф. Ходос розповіла про фінансове утримання установ і закладів освіти у 2018 році, заступник начальника відділу освіти Н.М. Голтвянська проінформувала про порядок реєстрації для участі у ЗНО-2018, завідуюча РМК К.В. Цимбаліст зупинилася на організаційних питаннях щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи, методист РМК Л.І. Привалова про проходження  процедури  ліцензування згідно нового Закону України «Про освіту».

Детальніше у матеріалах.

 

 

   

Сторінка 9 з 108