Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Всеукраїнський форум "Ранній розвиток- право кожного"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 02 травня 2019, 14:28 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК П'ятниця, 26 квітня 2019, 14:22

У квітні 2019 року у місті  Києві пройшов Всеукраїнський форум "Ранній розвиток - право кожного", на цей форум з'їхалися спеціалісти з дошкільної освіти із всієї України. Верхньодніпровський район представляла Жезлова Анастасія – молодий, ініціативний спеціаліст, яка працює методистом у Дніпровському комунальному дошкільному навчальному закладі №1 !Струмочок».

На форумі розглядалися питання за різноплановими темами учасники мали можливість вибирали теми та брати участь у локаціях які зацікавили або були ближчі за професійним спрямуванням. У програмі Форуму себе знайшов кожний:майстер - класи, які проводили спікери , творчі зустрічі,тренінги, численні зустрічі з надзвичайно цікавими людьми.

Ця зустріч, сповнена радістю та новими ідеями, стала новою можливістю довести до всіх громадян України особливе ставлення до якості стосунків з дитинством, можливістю об’єднати зусилля всіх, щоб допомогти дітям повною мірою реалізувати своє право на здоровий розвиток завдяки любові та повазі.

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Оприлюднено лист МОН України №1/9 -269 від 23.04.2019 року «Щодо розроблення статуту закладу загальної середньої освіти».

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 25 квітня 2019, 15:20

Оприлюднено лист МОН України №1/9 -269 від 23.04.2019 року  «Щодо розроблення статуту закладу загальної  середньої освіти».

Згідно з підпунктом 13 пункту 3 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону переоформлення установчих документів закладів освіти з метою приведення їх у відповідність із Законом здійснюється протягом п'яти років з дня набрання чинності Законом. Відповідно до пункту 5 цього ж розділу Закону засновникам закладів освіти рекомендовано протягом п’яти років привести установчі документи закладів освіти у відповідність із Законом.

Таким чином. установчі документи, зокрема статути закладів загальної середньої освіти, мають бути переоформлені до 28 вересня 2022 року. Детальніше.

 

 

 

   

Районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 24 квітня 2019, 13:36 Написав Коваль І.Г., методист РМК Понеділок, 22 квітня 2019, 14:22

У квітні 2019 року згідно плану роботи районного методичного кабінету на базі КЗ  «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІст.» відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Проективні методики в роботі шкільного психолога» та «Профілактика професійного вигорання  шляхом формування позитивного мислення».

Відкрила семінар методист районного методичного кабінету Коваль І.Г., яка ознайомила присутніх  з проблемою  емоційного вигорання психолога як фактора формування психологічного здоров’я учнів та педагогів.

В рамках практичної частини семінару практичний психолог Крапівіна Світлана Володимирівна (КЗ Верхівцевський НВК) надала цікаву інформацію про впровадження однієї з проективних методик щодо використання в роботі з учасниками освітнього процессу. Присутні на  семінарі жваво  обговорили переваги та мінуси проективних методик в роботі практичного психолога та активно брали участь у  вправах, які сприяли навчанню правильно аналізувати свої дії.

Друга частина семінару була присвячена проблемі визначення профілактики вигорання, з якою познайомила всіх присутніх соціальний педагог Бригінець Тетяна Богданівна (КЗ Верхівцевський НВК). Завдяки запропонованим  елементам тренінгу «Профілактика професійного вигорання  шляхом формування позитивного мислення», учасники семінару отримали інформацію про  конкретні емоції, які переживає людина. Практичні вправи та обговорення сприяли усвідомленню та коригуванню власного емоційного стану, а вміле поєднання у вправах теорії та практики  допомогло кожному особисто осмислити свої життєві та професійні перспективи. Учасники ознайомилися з сучасними техніками і прийомами стабілізації емоційного стану, отримали знання щодо профілактики стресових станів у навчально-виховному процесі, опанували методами подолання стану вигорання  та відновлення роботи організму, включаючи і пізнавальну та творчу діяльність.

Учасники захоплено ділились враженнями від семінару та активно обмінювались думками.

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! У Верховній Раді зареєстрували законопроект про захист педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 22 квітня 2019, 13:20

У Верховній Раді зареєстрували законопроект про захист педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників. Законопроект зареєстрували 10 квітня.

У пояснювальній записці зазначено, що педагоги потребують правового захисту. Наголошується, що закон про антибулінг не захищає педагогів від осіб, які не є учасниками освітнього процесу. Наводиться приклад, що цей закон не надає додаткового захисту педагогів від батьків учнів.

“Законопроект розроблено з метою посилення законодавчого захисту педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників від погроз, образ, переслідування, фізичного насильства, встановлення додаткових гарантій щодо поваги до особистості, честі та гідності, справедливого і шанобливого ставлення до них з боку учасників освітнього процесу та інших осіб, – йдеться у пояснювальній записці.

Також законопроект пропонує встановити адміністративну відповідальність за названі порушення. Окрім того, адміністративна відповідальність пропонується встановити за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів у закладах освіти.

 

 


   

УВАГА!!! Вчителі можуть пройти онлайн-курс з соціального, емоційного та етичного навчання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 08 квітня 2019, 10:34

Для вчителів відкритий безкоштовний онлайн-курс з методик SEE Learning.

Курс доступний за цим посиланням.

Соціальне, емоційне та етичне навчання (SEE Learning) – це новаторська освітня програма K-12, розроблена американським Університетом Еморі. SEE Learning надає педагогам інструменти, необхідні для сприяння розвитку емоційного, соціального та етичного інтелекту для учнів та самих себе.

Курс включає такі компоненти:

 • навчання уваги;
 • співчуття і етичне розрізнення;
 • системне мислення;
 • стійкість і травматологічна практика.

Ця програма надає педагогам навчально-виховний план, що складається з легких для впровадження на уроках розробок. Окрім того, план містить концептуальні рамки, що використовуються для розробки навчальної програми, а також ресурсів для підготовки та розвитку викладачів.

 

 

 

   

Підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 08 квітня 2019, 10:19 Написав Administrator Субота, 06 квітня 2019, 20:52

5 квітня 2019 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації.

Відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930 (зі змінами)  рішенням атестаційної комісії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації  атестовано:

 • на присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 10 педагогів;
 • на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 28 педагогів;
 • на відповідність займаній посаді – 16 педагогів;
 • на відповідність раніше встановленому 9 тарифному розряд -1 педагога;
 • на відповідність раніше встановленому 11 тарифному розряду -6 педагогів;
 • на встановлення 11 тарифного розряду – 4 педагогів;
 • на відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду – 1 педагога;
 • на встановлення 1 педагогічному працівнику 12 тарифного  розряду;
 • на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» - 2 педагогів;
 • на присвоєння 2 педагогічним працівникам кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»;
 • на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» - 1 педагога;
 • на присвоєння 2 педагогічним працівникам кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії».
 • 9 керівників закладів освіти вважати такими, що відповідають займаній посаді.

Атестовано на відповідність раніше присвоєним педагогічним званням 19 педагогічних працівників:

 • «вихователь-методист»-3 педагогів;
 • «учитель-методист» - 5 педагогів;
 • «старший учитель» - 11 педагогів;

Присвоєно педагогічні звання педагогічним працівникам: «учитель-методист» -  1 педагогу, «старший учитель» - 6 педагогам, «вихователь-методист» - 3 педагогам.

 

 

 

 

 

 

 

   

Весняна методична сесія: локація "Дошкільна освіта"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І. П'ятниця, 05 квітня 2019, 19:52

Нібито з корабля на бал-чарівний, веселий, радісний.

Нібито з зими в літо – яскраве,червонощоке, палке.

Нібито з відрядження додому – де тепло, затишно, спокійно.

Так  педагоги – дошкільники,  відчинивши двері КЗ Верхівцевська «СЗШ №1-НВК» потрапили з сіренької та невиразної буденності у всесвіт  творчості, любові до дітей та своєї роботи.

На обговорення третього модуля «Співпраця дошкільного закладу та початкової школи в умовах нової Української школи» заступником директора з питань дошкільної освіти Чечель В.В., психологом Сіліппіною Ю.О, вихователем Заєць Н.В. були винесені найбільш актуальні питання виховання дошкільників, ефективності використання інноваційних технологій, проблеми входження малюка в нові умови життя та адаптації до шкільного колективу. підвищення педагогічного рівня батьківської аудиторії.

Ця зустріч сповнена радістю та новими ідеями стала можливістю об’єднати зусилля всіх , щоб допомогти дітям повною мірою реалізувати своє право на здоровий розвиток завдяки любові та повазі.

 

 

 

 

   

Весняна методична сесія

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 квітня 2019, 20:31 Написав Administrator П'ятниця, 05 квітня 2019, 19:17

«Кожен сам обирає кольори для своєї веселки»

Дзвінко, щиро, багатоголосно, як справжня весна, відбулася подія у освітянському житті Верхньодніпровського району – Весняна методична сесія педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Цього разу учасників гостинно приймав на своїй «Платформі щастя» КЗ «Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ»(директор Воронцова Людмила Федорівна).

Ініціював методичний захід районний методичний кабінет відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації.

Працювали на одному подиху спікери за такими локаціями :

Цимбаліст Катерина Василівна, завідуюча РМК «Метод фасилітації або як батькам та вчителям стати партнерами в умовах Нової української школи" та "Комунікація дорослих і дітей: 8 лайфхаків";

Захарук-Чайченко Марина Анатоліївна, методист РМК «Традиційні батьківські збори - це немодно. Новий формат»;

Привалова Людмила Іванівна, методист РМК "10 секретів супер - учителя : інструменти та практичні поради";

Остапчук Лариса Миколаївна, методист РМК "Школа без дискримінації або як вчителю спілкуватися з учнівством";

Коваль Ірина Георгіївна, методист РМК "Профілактика булінгу в учнівському середовищі";

 

Купрацевич Анжела Олександрівна, вчитель КЗ "Водянська СЗШ І-ІІІ ст." "Педагогічний коучинг як сучасна технологія в педагогічній діяльності вчителя";

Холопова Любов Борисівна, вчитель КЗ "Верхівцевський НВК"СЗШ №1-ДНЗ"«Способи регуляції емоційного стану»;

Батюта Світлана Миколаївна, вчитель КЗ "Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ""Інтерактивні ігри як ефективний освітній інструмент сучасного вчителя".

В рамках роботи методичної сесії працювали локації з базових предметів.


Дякуємо усім, причетним до події, яка нікого не залишила байдужим!

 


 

   

Сторінка 9 з 135