Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Виїзний семінар директорів закладів загальної середньої освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 14 червня 2018, 15:21 Написав Administrator Середа, 13 червня 2018, 13:06

12 червня 2018 року делегація освітян Верхньодніпровського району з числа директорів закладів загальної середньої освіти  відвідала комунальний заклад освіти Солонянське навчально-виховне об’єднання “Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» ( опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області.

Зустріч була організована районним методичним кабінетом відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації (завідуюча К.В.Цимбаліст) з участю  голови Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Л.Б.Карлаш з метою підвищення рівня професійної компетентності керівників  закладів освіти Верхньодніпровського району з питання створення освітнього середовища Нової української школи.

Детальніше у фоторепортажі

Володимир Анатолійович Бондар - директор освітнього закладу про функціонування Солонянського навчально-виховного об’єднання

Шкільна медіатека

Кабінети природничо - математичних та технологічних предметів

Центр позашкільної освіти

Освітній простір початкової школи


Інклюзивно - ресурсний центр

Спортивний комплекс

З щирою вдячністю освітяни Верхньодніпровщини висловили свої яскраві враження та позитивні емоції від творчого спілкування, нових ідей, досвіду, набутого під час професійної зустрічі.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Інтернет-марафон від видавничої групи «Основа»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 11 червня 2018, 14:32 Написав Administrator Понеділок, 11 червня 2018, 14:23

21 червня та 25–27 червня 2018 року відбудеться Всеукраїнський інтернет-марафон видавничої групи «Основа» на тему «Від традиційної школи крокуємо до НУШ».

Приєднуйтеся до учасників інтернет-марафону — з вами спілкуватимуться тренери НУШ і вчителі пілотних шкіл! Спікери ділитимуться знаннями про актуальні теми:

§ інклюзивне навчання;

§ сучасне освітнє середовище закладу освіти;

§ STEM-освіта;

§ педагогіка партнерства;

§ початкова школа. НУШ;

§ Smartфон = smartучень;

§ формування творчої особистості;

§ системно-діяльнісний підхід на засадах педагогіки партнерства;

§ інтерактивні вправи з Інтернетом і без нього та інші.

Учасники заходу мають можливість обрати з-поміж 42 тем вебінарів найближчу до своїх потреб.

Для тих, хто візьме участь в заході, є можливість замовити сертифікат учасника.

Для участі у Всеукраїнському інтернет-марафоні необхідно заповнити заявку за посиланням.

Напередодні марафону зареєстрованим учасникам будуть доступні посилання для входу на вебінар. У день заходу учасникам необхідні будуть інтернет-з’єднання, навушники, а також перебувати у відповідний час за комп’ютером.

Питання щодо участі у марафоні можна надсилати на адресу marafon.osnova@gmail.com.

Телефони для довідок: (068) 37-54-634; (050) 16-63-936.

 

 


 

   

Перші перемоги майбутніх ІТ- фахівців

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 05 червня 2018, 12:23

Сьогодення об’єктивно вимагає переведення освітнього процесу на технологічний рівень, активізації пошуку перспективних інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток особистості. Одним із актуальних напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної освіти є система навчання STEM (Science-наука, Technology-технологія, Engineering-інженерія, Mathematics-математика). STEM-освіта - це об'єднання наук, спрямоване на розвиток нових технологій, на інноваційне мислення, на забезпечення потреби в добре підготовлених інженерних кадрах.

КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» є учасником дослідно-експериментальної роботи обласного рівня за темою «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти». 2-3 червня у місті Дніпро відбувся фестиваль робототехніки та програмування BestRoboFest. Учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» Базаров Іван та Вернигора Олег стали учасниками  фестивалю. У категорії «Scratch» презентували свій проект — аркадну гру «Space Adventures» («Космічні пригоди»), що була розроблена за підтримки вчителя Крижановського С.М. Хлопці достойно презентували свою розробку. Іван та Олег отримали сертифікати фестивалю та уже будують плани на участь наступного року.

 

 

 

 

 

 

   

Районний фестиваль дитячої творчості «Перлинки Верхньодніпровщини»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Четвер, 31 травня 2018, 08:34

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей за ініціативи районного методичного кабінету відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та при підтримці народного депутата України О.Ю.Кришина з успіхом пройшов щорічний традиційний районний фестиваль дитячої творчості «Перлинки Верхньодніпровщини», який відбувся  у Верхньодніпровському Палаці дитячої та юнацької творчості.

В яскравому фестивальному дійстві виступили педагоги та вихованці Верхньодніпровських комунальних дошкільних навчальних закладів №№ 1,3,4,7,8, КЗ «Верхівцевський дошкільний навчальний заклад «Теремок», КЗ «Ганнівський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» та КЗ « Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад».

Фестиваль об’єднав творчим спілкуванням дошкільнят, працівників освіти, батьків, бабусь і дідусів дітлахів, представників органів районної виконавчої влади та місцевого самоврядування, профспілкових активістів та приватних підприємців, перетворившись на свято дитячої та дорослої радості. Барвистим вінком з веселих мелодій і запальних танців стали виступи дошкільнят.  Динамічне музично-театралізоване казкове дійство з колоритними костюмами та декораціями, артистично створене дітьми та працівниками дитячих садків на сцені, супроводжувалося феєрією усмішок, вигуками підтримки та шквалом аплодисментів у глядачів.

У фіналі свята почесні гості фестивалю голова Верхньодніпровської районної державної адміністрації О.Б.Ковальчук, заступник голови Верхньодніпровської районної ради С.ВЯкименко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос, голова Верхньодніпровської районної організації освітянської Профспілки Л.Б.Карлаш, заступник Верхньодніпровського міського голови В.М.Чумаченко, заступник Верхівцевського міського голови О.О.Кучеренко, методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Л.І Желонкіна, висловили щиру подяку завідуючим, вихователям, музичним керівникам, кастелянкам і всім іншим працівникам  закладів дошкільної освіти району за вагомий внесок у запровадження сучасних інноваційних підходів в організації освітнього процесу, материнську турботу про творчий розвиток малюків, створення сприятливого мікроклімату в трудових колективах для сумлінної творчої праці, а батькам – за тісну співпрацю і підтримку педагогів у формуванні в дітей естетичної культури та розвитку їх творчих умінь і навичок.

Пам′ятні подарунки діти отримали від О.Ю.Кришина народного депутата України, О.В.Майстренка голови наглядової ради ПАТ «Дніпровський КПК», С.І. Неха директора ТОВ «Правобережне», І.А.Кременчуцької ЧП «Гричишкін», ООО «Солома», В.Бастєєвої приватного підприємця та солодощі від приватних підприємців І.В.Хабарової та І.Василевської.

Окрема вдячність працівникам Верхньодніпровського Палацу дітей та юнацтва, які забезпечили професійний музичний супровід святкового дійства.

Завершилося свято чудовим настроєм у всіх учасників фестивалю, задоволеними усмішками на обличчях малечі й освітян від отриманих позитивних емоцій. якісного результату колективної творчої справи.

Дев'ятнадцять років поспіль «Перлинки Верхньодніпровщини» відкривають юні обдарування району, які в майбутньому обов'язково поповнять ряди української зіркової еліти. Висловлюємо щиру вдячність та зичимо всім причетним до долі Дитинства міцного здоров’я, миру і злагоди, добра і благополуччя, родинного тепла і затишку.

 

 

 

   

Районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Пошук власного ресурсу та стресостійкості»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваль І.Г., методист РМК Четвер, 31 травня 2018, 08:00

У травні 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІст.» відбувся районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Пошук власного ресурсу та стресостійкості».

Відкрила семінар методист районного методичного кабінету Коваль І.Г., яка ознайомила присутніх з проблемою емоційного вигорання психолога як фактора формування психологічного здоров’я учнів та педагогів.

В рамках практичної частини семінару практичний психолог Крапівіна Світлана Володимирівна провела соціально-психологічний тренінг «Профілактика стресових розладів в роботі психолога».Учасники отримали інформацію про психічний стрес, його ознаки у дітей та дорослих, психодіагностику стресу. Практичні вправи та обговорення сприяли усвідомленню та коригуванню власного емоційного стану, а вміле поєднання у вправах теорії та практики допомогло кожному особисто осмислити свої життєві та професійні перспективи. Учасники ознайомилися з сучасними техніками і прийомами стабілізації емоційного стану, отримали знання щодо профілактики стресових станів у навчально-виховному процесі, опанували техніки освітньої кінезіології як одного з методів подолання стресу та відновлення роботи організму, включаючи пізнавальну та творчу діяльність.

Учасники методичного заходу захоплено ділились враженнями та активно обмінювались думками.

 

 

 

   

У ШКОЛАХ МОЖНА БУДЕ НАВЧАТИ ЗА 8 ПРОГРАМАМИ, ЩО НЕ Є ТИПОВИМИ – ВИСНОВОК ДЕРЖСЛУЖБИ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 30 травня 2018, 13:00

 

Державна служба якості освіти провела експертизу поданих до неї нетипових програм та надала рекомендації щодо усунення невідповідностей у програмах новому Державному стандарту початкової освіти. За вісьмома програмами, де врахували зауваження експертизи, дозволили навчання.

Зокрема, в школах можуть бути запроваджені: Детальніше.

 

 

 

 

   

Інтернет - нарада керівників закладів освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 29 травня 2018, 10:18 Написав Administrator Вівторок, 29 травня 2018, 09:52

29 травня  2018 року відбулася Інтернет - нарада керівників закладів освіти Верхньодніпровського району під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос.

Інформувала про стан організації харчування у закладах загальної середньої освіти Ведмеденко Т.В., інженер-технолог відділу освіти.

Інформувала про підсумки ліцензування закладів загальної середньої освіти Привалова Л.І., методист РМК.

Інформувала про створення умов для ранньої профорієнтації дітей дошкільного віку як складової процесу соціалізації Желонкіна Л.І., методист РМК.

Інформувала про стан впровадження демократичної культури в закладах освіти району Карлаш Л.Б., методист РМК.

Інформувала про завершення процедури комплектації педагогічними працівниками на новий навчальний рік та посилення заходів безпеки під час проведення свята "Останнього дзвоника" Голтвянська Н.М., заступник начальника відділу освіти.

Детальніше.

 


 

 

   

Міністерство освіти і науки запропонувало нову модель оцінювання для перших класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 24 травня 2018, 13:19 Написав Administrator Четвер, 24 травня 2018, 13:17

Міністерство освіти і науки запропонувало нову модель оцінювання для перших класів. Це описова модель, що дозволяє оцінювати учнів в умовах компетентнісного навчання. До цього в Україні практики такого оцінювання не було. Школи знають, як оцінити результати навчання (наприклад, кількість помилок у диктанті), проте не знають, як оцінити процес навчання і компетентності.

Оскільки вже майже рік в Україні пілотують новий Стандарт початкової освіти, нову модель оцінювання запропоновували цим школам. За результатами їхнього відгуку, міністерство внесе зміни і поширить зразок нового оцінювання серед усіх перших класів. Тож, це оцінювання запрацює вже з 2018/2019 навчального року. “Нова українська” школа пояснює, в чому особливість нового зразка оцінювання. Детальніше.

 

 

 

 

   

Сторінка 8 з 117