Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Фестиваль «Перлинки Верхньодніпровщини» відзначив свій 20-річний ювілей

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 травня 2019, 08:52 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Четвер, 30 травня 2019, 08:10

24 травня 2019 року напередодні Міжнародного дня захисту дітей, районний фестиваль дитячої творчості «Перлинки Верхньодніпровщини». відзначав свій 20-річний ювілей і зібрав у Верхньодніпровському Палаці дитячої та юнацької творчості понад 400 учасників та гостей.

Фестиваль об’єднав творчим спілкуванням колективи 10 закладів дошкільної освіти Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської міської ради малюків, батьків, бабусь і дідусів дітлахів, представників органів влади та місцевого самоврядування, перетворившись на свято дитячої та дорослої радості.

Динамічні хореографічні композиції, різнокольорові костюми, власноруч виготовлені яскраві декорації, артистично представлені герої  «Діснейленду» – все це створювало святковий настрій учасників і глядачів фестивалю.

Найменших громадян Верхньодніпровського  краю та їх наставників тепло привітали, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Н.Ф. Ходос, заступник голови Верхньодніпровської районної ради С.В.Якименко, Верхньодніпровський міський голова Л.В.Калініченко, представник народного депутата України О.Ю.Кришина у Верхньодніпровському районі С.В. Сергєєва,  голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, Л.Б. Карлаш, голова Боровківської сільської ради Т.Ф. Глоба, голова Дніпровської селищної ради Л.В.Блохіна, автор проекту й організатор фестивалю методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації  Л.І.Желонкіна, які висловили подяку завідувачкам, вихователям і всім працівникам дошкільних навчальних закладів району за вагомий внесок у запровадження інноваційних підходів в організації освітнього процесу, створення сприятливого мікроклімату в трудових колективах, материнську турботу про творчий розвиток малюків, а батькам – за плідну співпрацю з педагогами.

За активну громадянську позицію, особистий творчий внесок у справу національного виховання дітей нагороджено Грамотою народного депутата України О.Ю. Кришина методиста районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Л.І.Желонкіну, від районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України цінними подарунками - музичні керівники закладів дошкільної освіти.

Кульмінацією фестивалю стало очікуване диво – колоритний дощ із різнобарв’я феєрверків, повітряних кульок, подарунки від відділу освіти райдержадміністрації, Верхньодніпровської міської ради, ТОВ «Правобережне»,  Хабарової І.В. магазин «Асторія».

Захоплююче святкове дійство подарувало безліч позитивних емоцій і дитячих посмішок усім присутнім на фестивалі.

Зичимо всім причетним до долі Дитинства та ЇЇ Величності Дитини міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, успішності й переможності, миру і злагоди, добра і благополуччя, родинного тепла і затишку.

 

 

 

   

УВАГА!!! Про проект порядку моніторингу якості освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 29 травня 2019, 07:43 Написав Administrator Середа, 29 травня 2019, 07:39

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проект порядку моніторингу якості освіти. Про це повідомили на сайті МОН.

“Документ сприятиме забезпеченню якості проведення моніторингових досліджень, розширенню кола суб’єктів моніторингу діяльності, розмежуванню повноважень між органами влади, державними установами, представниками громадськості у сфері координації його здійснення”, – пояснюють у міністерстві.

Порядок має визначати види, форми та методи проведення моніторингових досліджень, а також особливості процедури підготовки та проведення моніторингу якості освіти.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 25 червня в письмовому вигляді та електронною поштою за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

 


   

Районний фестиваль «Viсtori Fest - 2019»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 23 травня 2019, 14:46 Написав Administrator Понеділок, 20 травня 2019, 16:00

17 травня 2019 року у залі засідань Верхньодніпровської районної державної адміністрації та Верхньодніпровської районної ради відбувся районний фестиваль «Viсtori Fest - 2019».

У фестивалі взяли участь учні – переможці ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, мовно – літературних конкурсів, переможці обласного та всеукраїнського етапів конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт членів Малої академії наук України, переможці спортивних змагань обласного та всеукраїнського рівнів, вчителі, які підготували переможців, батьки учнів – переможців у номінації «Взірцева родина».

Урочисте відкриття  «Viсtori Fest - 2019»

 

Ведучі районного фестивалю «Viсtori Fest - 2019» учні КЗ «Ганнівський НВК»  Палій Інна та Саударгац Євгеній


Нагородження у номінації «Взірцева родина»

Номінантів привітали перший заступник голови Верхньодніпровської райдержадміністрації Шуть Володимир Васильович та голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко Артем Вадимович .

 

Вітання учасникам «Viсtori Fest - 2019» від солістки Дніпропетровського академічного театру опери та балету Тетяни Улькіної.

 

Нагородження у номінації «Суспільно – гуманітарні дисципліни»

Дипломи переможцям ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з суспільно - гуманітарних дисциплін вручила  методист районного методичного кабінету Коваль Ірина Георгіївна.

 

Нагородження у номінації «Природничі дисципліни»

Номінантів вітає директор КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." Ляшенко Андрій Хомич.

Переможців у номінації «Фізико – математичні дисципліни» та учасників районного фестивалю «Viсtori Fest - 2019» вітають вихованці КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» Верхньодніпровської міської ради".

 

Нагородження у номінації «Перші перемоги»

Номінантів вітають вчитель початкових класів КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст..» Малихіна Ірина Миколаївна та учень 3 класу Гайдар Сергій, учасник районної олімпіади з математики, переможець відбіркового туру обласного дитячо – юнацького фестивалю Z - ефір в номінації «Театральний жанр», переможець районного огляду – конкурсу дитячої художньої творчості «Моє Придніпров’я» в номінації «Гумор».

 

Нагородження у номінації «Учитель - майстер»

Вітання вчителям, учні яких стали переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів, мовно – літературних конкурсів, обласного та всеукраїнського етапів конкурсу – захисту науково- дослідницьких робіт членів Малої академії наук України, спортивних змагань від Карлаш Лариси Борисівни, голови Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України

 

Оголошення результатів районного конкурсу «Учень року -2019»

Учасників та переможця районного конкурсу «Учень року - 2019» - ученицю 11 класу КЗ «Ганнівський НВК» Палій Інну вітає начальник відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Ходос Наталя Феодосіївна.

 

Оголошення результатів районного конкурсу «Верхньодніпровська  районна учнівська премія"  у номінації  "Учень року-2019»

Переможницю районного конкурсу "Верхньодніпровська  районна учнівська премія"  у номінації  "Учень року-2019» - ученицю 11 класу КЗ «Ганнівський НВК» Палій Інну вітали перший заступник голови Верхньодніпровської райдержадміністрації Шуть Володимир Васильович та голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко Артем Вадимович. За результатьами  конкурсу Палій Інну нагороджено сертифікатом на грошовою премією у розмірі 10 000 грн.

Родина Палій: Валентин Павлович, Вікторія Миколаївна та Палій Інна, учениця 11 класу КЗ «Ганнівський НВК»  - переможниця ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (диплом І та ІІ ступенів), обласного та всеукраїнського етапів конкурсу - захисту  науково - дослідницьких робіт Малої академії наук України (диплом І та ІІ ступенів), районного конкурсу "Учень року - 2018, 2019",  районного конкурсу  "Верхньодніпровська районна учнівська премія  - 2018, 2019"  у номінації "Учень року".

 

Дивовижні сім кольорів  веселки

Ці кольори утворюють веселковий міст на все небо і по ньому хочеться пробігтися, бо він неодмінно заведе у чарівну казку.

 

Діти України !!!!

Ваша мрія хай зіркою світить. Кличуть вдаль вас дороги нові.

Україно!  Ми всі твої діти! Тож прийми  нас в обійми свої.

 

 

 

   

УВАГА!!! МОН винесло на громадське обговорення новий порядок організації інклюзивного навчання в школах

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 20 травня 2019, 15:41

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення новий порядок організації інклюзивного навчання в школах. Проект постанови уряду, покликаний замінити аналогічний з 2011 року, опублікували на сайті МОН.

Нова редакція спрямована на вдосконалення механізми організації інклюзивної навчання учнів з особливими освітніми потребами, що здобувають загальну середню освіту, надає додаткові можливості для дотримання прав осіб з особливими освітніми потребами на освіту, – зазначили в міністерстві.

За проектом, рішення про утворення інклюзивного класу ухвалює директор школи. Він має приймати на навчання дитину з особливими освітніми потребами після заяви її батьків чи інших законних представників. Після  цього керівник або заступник з навчально - виховної роботи невідкладно формує команду психолого - педагогічного супроводу.

 

 

 

   

Святкування Дня «Вишиванки»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 20 травня 2019, 15:32

16 травня, у день Вишиванки, дошкільнята Бородаївського КДНЗ "Вишенька" разом із батьками, працівниками закладу дошкільної освіти та аматорським колективом "Перлина" святковою ходою пройшли центральними вулицями с. Бородаївка у вишиванках. Свято продовжилося у сільському клубі виступом малят  з віршами, піснями та танцями, які дуже сподобалися мешканцям Бородаївської територіальної громади.

 

 

 

   

УВАГА!!! МОН пропонує для громадського обговорення проект Постанови КМУ "Про затвердження порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково - педагогічних працівників "

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 07 травня 2019, 12:55

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» розроблено на виконання частини шостої статті 59 Закону України «Про освіту».

Проект акта врегульовує підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів освіти шляхом затвердження відповідного порядку, а також затверджує зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 р. № 237.

Проект Порядку спрямований на визначення механізмів, видів, форм, тривалості, періодичності, порядку оплати, умов і порядку визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних (науково-педагогічних) працівників закладів освіти і науково-методичних установ незалежно від їх організаційно-правового статусу, форми власності та сфери управління, удосконалення правового регулювання діяльності закладів освіти, юридичних та фізичних осіб у сфері підвищення кваліфікації педагогічних (науково-педагогічних) працівників.

Зауваження та пропозиції до проекту акта приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою до 7 червня 2019 р. за адресами:

Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Балуба Ігор Анатолійович

 

 

 


   

Всеукраїнський конкурс "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 30 квітня 2019, 10:22

Вітаємо нашу коллегу, Горбенко Ольгу Едуардівну, вчителя фізичної культури КЗ "Водянська СЗШ І-ІІІ ст.", яка стала лауреатом ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу" та переможцем в номінації "Інноваційний урок фізичної культури"!

Окремі слова подяки - дружньому колективу Водянської школи, на чолі з директором Н.І.Писаревською, керівнику районного методичного об'єднання вчителів фізичної культури, Л.К.Тяпкіній, які всіляко допомагали та підтримували нашу конкурсантку. Вітаю з гарним результатом!

 

 

 

   

Районний етап Всеукраїнського фізкультурно - патріотичного фестивалю " Нащадки козацької слави "

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 29 квітня 2019, 09:49

24 квітня 2019 року на базі КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст." відбувся районний етап Всеукраїнського фізкультурно - патріотичного фестивалю " Нащадки козацької слави ".

В змаганнях взяли участь збірні команди з 6 закладів загальної середньої освіти району. Програма змагань була насичена, учні 5-10 класів продемонстрували свою швидкість, спритність, стрибучість, силу та теоретичні знання у шести видах змагань.

Команда учнів КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ №1-ДНЗ" стала переможцем у трьох видах: стрибках у довжину з місця, у човниковому бігу 4х9 метрів та в перетягуванні канату. Учні КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст."здобули перемогу у комбінованій естафеті та виявили найкращі знання у конкурсі знавців історії козацтва України, спортивних досягнень та олімпійського руху в часи її незалежності. Найвищий результат у стрибках через скакалку за 30 секунд показала команда дівчат КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст."

За підсумком шести видів змагань у загальнокомандному заліку переможцем змагань стала команда КЗ Верхівцевський НВК (директор Воронцова Л.Ф., керівники команди Малієнко В.В., Пилипенко О.М.), ІІ місце вибороли учні КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст." (директор Кущова Т.А., керівник команди Чуйко Н.М.), ІІІ місце зайняла команда КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." (директор Ляшенко А.Х., керівник команди Рогожніков С.О.).

Вітаємо верховчан з перемогою та бажаємо їм гідно представити Верхньодніпровський район на обласному етапі змагань, який відбудеться 07 травня у м. Вільногірську!

Дякуємо вчителю фізичної культури Чуйко Н.М., колективу КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.", на чолі з директором Кущовою Т.А., за їх гостинність та високий рівень підготовки місць змагань, завучу та тренерам КЗ "Верхньодніпровська ДЮСШ" за допомогу в організації суддівства.

 

 

 

 

   

Сторінка 8 з 135