Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Затверджений новий Порядок проведення державної підсумкової атестації

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 24 січня 2019, 14:14 Написав Administrator Четвер, 24 січня 2019, 10:33

Міністерством освіти і науки України затверджений новий Порядок проведення державної підсумкової атестації. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Документ визначає механізм і форми проведення ДПА осіб, які здобувають освіту в закладах загальної середньої освіти I - III ступенів та інших закладах освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти та осіб, які здобувають середню освіту за сімейною формою навчання.

Державну підсумкову атестацію проходитимуть учні, які завершують здобуття початкової (у 4 класі), базової середньої (у 9 класі) та повної загальної середньої освіти (11 класі), а також здобувають професійну освіту та освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, крім осіб, які здобули повну загальну середню освіту раніше.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Міжнародний фонд “Відродження” розробив посібник з інклюзивного навчання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 22 січня 2019, 11:33 Написав Administrator Вівторок, 22 січня 2019, 11:26

Міжнародний фонд “Відродження” розробив посібник з інклюзивного навчання. Завантажити посібник можна за цим посиланням.

Посібник “Інклюзивне навчання у закладах загальної середньої освіти: керівництво для тренера” містить необхідну теоретичну інформацію, опис видів діяльності, які у більшості своїй є інтерактивними та список рекомендованої літератури та онлайн-ресурсів.

Також є роздавальні матеріали, необхідні для проведення описаних у посібнику видів діяльності та презентації до кожної теми.

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Затверджено програму незалежного тестування фахових знань та умінь вчителів початкової школи під час проходження сертифікації

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 17 січня 2019, 15:32

 

Міністерство освіти і науки затвердило програму незалежного тестування фахових знань та умінь вчителів початкової школи під час проходження сертифікації. Відповідний наказ №33 від 14 січня опублікували на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

На основі цієї програми УЦОЯО складе тести, які використовуватимуть під час оцінювання вчителів. Детальніше.

 

 

 

   

УВАГА!!! Державна служба якості освіти винесла на громадське обговорення методику оцінювання вчителів під час проходження сертифікації

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 17 січня 2019, 08:45 Написав Administrator Четвер, 17 січня 2019, 08:37

Державна служба якості освіти винесла на громадське обговорення методику оцінювання вчителів під час проходження сертифікації. Відповідний документ розмістили на сайті служби.

Методика враховує такі критерії оцінювання:

  • здатність планувати і здійснювати освітній процес на основі особистісно-орієнтованого і компетентнісного підходів;
  • здатність створювати безпечне та психологічно комфортне освітнє середовище, спрямоване на розвиток дітей та мотивацію їх до навчання;
  • здатність налагоджувати і підтримувати партнерські стосунки з родинами учнів задля розвитку здібностей і можливостей кожної дитини;
  • здатність до постійного професійного розвитку, самооцінювання та рефлексії;
  • здатність моделювати поведінку, в основі якої повага до прав людини, демократичні та інші загальнолюдські цінності.

Зауваження і пропозиції можна надсилати до 25 січняна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (з позначкою “Сертифікація”). Детальніше.

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Розпочалася реєстрація на пілотну сертифікацію вчителів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 15 січня 2019, 16:06

 

15 січня о 15:00 розпочалася реєстрація на пілотну сертифікацію вчителів.

Реєстрація триватиме до 1 лютого включно, повідомили на сайті МОН.

Участь у сертифікації є виключно добровільною це одна з її головних засад. Цього року проходитиме апробацію механізм сертифікації, тож у пілотному проекті зможуть взяти участь до 1 000 вчителів початкових класів.

Щоб долучитися до пілоту могли педагоги з усіх регіонів, попередньо визначено максимальний обсяг заяв, які можуть бути подані від кожної з областей. Він розрахований на пропорційних засадах – залежно від кількості вчителів початкових класів.

Детальну інструкцію, як пройти реєстрацію, дивіться за цим посиланням.

Нагадаємо, уряд опублікував положення про сертифікацію вчителів.

Державна служба якості освіти оголосила відбір експертів, які проводитимуть сертифікацію вчителів. Також служба попросила долучатися до розроблення документів, які допомагатимуть експертам оцінювати вчителя під час сертифікації.

 

 

 

 


 

 

   

УВАГА!!! Стартувала безкоштовна онлайн-платформа для підготовки до ЗНО

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 15 січня 2019, 08:46

 

14 січня розпочала роботу онлайн-платформа iLearn для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Скористатись платформою можна за цим посиланням.

На платформі доступні вебінари з викладачами української мови та літератури, математики, історії України та англійської.

Під час реєстрації учні створюють гейміфікованого героя і можуть отримувати електронні монети ВЧИБАКСИ за проходження тестів, завдань та вебінарів.

Абітурієнти можуть також  готуватись до ЗНО в Іnstagram.

 

 

 

 


 

 

   

УВАГА!!! Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО - 2019

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 14 січня 2019, 11:57

З 8 до 31 січня 2019 року кожен охочий може зареєструватися на пробне ЗНО - така можливість відкрита на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Тестування відбудеться 16 та 23 березня.

Участь у пробному ЗНО не є обов'язковою, кожен може долучитися за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Пробне ЗНО проводиться для того, щоб учасники ознайомилися з процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до робочого місця тощо.

Щоб пройти пробне оцінювання, необхідно створити особистий кабінет на сайті відповідного регіонального центру. Ознайомитися з переліком центрів та закріплених за ними областей можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua/regions/ (для переходу на сайт регіонально центру наведіть курсор та натисніть на назву області).

 

 


   

Зимова методична сесія педагогічних працівників Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської територіальної громади: локаціїя "Художньо - естетичний цикл"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 січня 2019, 14:29 Написав Остапчук Л.М., методист РМК П'ятниця, 11 січня 2019, 14:01

В рамках роботи локацій «Художньо-естетичного циклу» зимової методичної сесії відбулася презентація практичного досвіду роботи вчителів, що володіють методиками компетентнісного навчання та новими освітніми технологіями.

 

  • Локація «Художньо-естетичний цикл» ( спікери методист РМК Остапчук Лариса Миколаївна та керівник районної науково - методичної комісії вчителів музичного мистецтва Міхеєнко Надія Василівна,  керівник районної науково - методичної комісії вчителів художньої культури Сидорова Лариса Олеуксандрівна та керівник районної науково - методичної комісії вчителів образотворчого мистецтва Денісова Людмила Григорівна)

 

Батюта Світлана Миколаївна (вчитель мистецтва КЗ «Верхівцевський НВК  «СЗШ №1-ДНЗ») провела цікавий тренінг “Інтерактивні ігри як ефективний освітній інструмент сучасного вчителя”

Міхеєнко Надія Василівна (вчитель мистецтва КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.») поділилася досвідом “Викладання мистецьких дисциплін в початковій школі”

Сидорова Лариса Олександрівна (вчитель мистецтва КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 I-III ст.») повідомила “Особливості реалізації нового змісту освіти в 10-х класа навчального предмету “Мистецтво”

 

 

 


   

Сторінка 8 з 128