Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?





Новини

Cемінар – практикум для вихователів молодших груп «Побудова ефективного спілкування та взаємодії з батьками»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Вівторок, 20 лютого 2018, 16:53

20 лютого 2018 року на базі Дніпровського комунального дошкільного навчального закладу №2 «Дзвіночок» відбувся семінар – практикум для вихователів молодших груп «Побудова ефективного спілкування та взаємодії з батьками». Методичний захід проходив при сприянні та участі батьків діти яких відвідують дошкільний заклад.

Результатом активної співпраці педагогів та батьків стало визначення питань які потребують вирішення, причин їх виникнення, завдань взаємодії закладу дошкільної освіти та сім'ї.

Вихователь Галина Петрусієнко презентувала проект «Побудова ефективного спілкування та взаємодії з батьками» та цікаво провела інтелектуальну гру «Мама, тато, я – наша дружна сім'я». Під час майстер – класу, який провела мама вихованців дитячого садка Ярошко Т.Н., педагоги та батьки мали змогу отримати практичний досвід використання сучасних методів та технік по виготовленню предметів з гіпсу та розпису їх з використанням нетрадиційних технік малювання.

Проведений методичний захід сприяв формуванню методичної, інформаційної компетентності вихователів, підвищенню рівня педагогічної культури, активності,громадського обов'язку батьків.

 

 

 

 

   

Cемінар – практикум для вихователів старших груп «Складові професійного іміджу сучасного вихователя ЗДО"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 лютого 2018, 09:11 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Вівторок, 20 лютого 2018, 16:38

У лютому місяці на базі Дніпровського комунального дошкільного навчального закладу №1 «Струмочок» відбувся семінар – практикум для вихователів старших груп «Складові професійного іміджу сучасного вихователя ЗДО».

Учасники методичного заходу познайомилися з напрацюваннями педагогічного колективу, які презентували завідуюча дошкільним закладом Наталія Андрієнко, методист Анастасія Жезлова.

Вихователь старшої групи Катерина Скакун презентувала проект «Складові професійного іміджу сучасного вихователя ДНЗ» та  провела майстер – класи «Квітка професійних якостей», «Домалюємо ідеального вихователя»,вихователі з цікавістю долучилися до тестування «Знавець невербального спілкування».

Проведений методичний захід сприяв формуванню вмінь вихователів самореалізовувати себе. адаптуватись до соціальних змін,вирішувати професійні завдання в нових умовах,виявляти гнучкість в рішеннях,відчувати щасливими себе, любити оточуючих, а головне дітей.

 

 

 

 

   

Cемінар - практикум вихователів закладів дошкільної освіти «Впровадження інноваційних технологій в систему корекційно - розвивальної роботи з дітьми дошкільного віку»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 20 лютого 2018, 15:59

16 лютого 2018 р на базі КЗ Верхівцевський ДНЗ «Теремок» відбувся семінар - практикум вихователів закладів дошкільної освіти Верхньодніпровського району «Впровадження інноваційних технологій в систему корекційно - розвивальної  роботи з дітьми дошкільного віку».

Методичний захід проведено з метою підвищення професійного рівня педагогів з питань забезпечення соціально-психологічної реабілітації та адаптації дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, зміцнення їхнього здоров’я, сформованості певного рівня розвитку, життєздатності  кожної особистості шляхом спеціально організованого процесу розвитку дітей, навчання, виховання у комплексі з корекційно  розвивальною роботою, спільними зусиллями педагогів, батьків, медичних працівників, комплексного підходу до вивчення мови як засобу взаємодії учасників комунікації.

Учасники методичного заходу мали можливість познайомитися з  напрацюваннями педагогічного колективу, які презентували: вихователь-методист Вініченко В.В., вчитель – логопед Палієнко О.Г. та долучились до  практичного виконання вправ «Східні мудри», майстру – класу з виготовлення народних оберегів, перегляду інтегрованого заняття з використанням пісочної терапії «Чарівна подорож» за участі вихованців логопедичної групи.

Учасники семінару - практкуму з щирою вдячністю висловили свої враження та позитивні емоції від творчого спілкування, нових ідей та нового досвіду, набутого під час цієї професійної зустрічі.

 

 

 

 

 

   

Міжнародний день рідної мови

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 15:46 Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК Вівторок, 20 лютого 2018, 15:16

 

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Без знання рідної мови обійтися ніяк не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості.

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. За ініціативи філій Інституту модернізації змісту освіти та за підтримки МОН України 21 лютого 2018 року організовується проведення «диктанту єдності» українською мовою та мовами національних меншин у закладах загальної середньої освіти. Текст диктанту.

Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте її, розкривайте для себе її велич й могутню силу!

 

 


 

   

Підготовка педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи: І очна сесія

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 19 лютого 2018, 15:31 Написав Цимбаліст К.В., завідуюча РМК Понеділок, 19 лютого 2018, 13:59

16-17 лютого  2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбулася І очна сесія вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році згідно з Концепцією «Нова українська школа».

І очну сесію підготували та провели тренери: Горошко Марина Рюриківна, вчитель початкових класів  КЗ «Середня загальноосвітня школа №44» Кам’янської міської ради та Мельник Наталія Валентинівна, вчитель початкових класів  КЗ  «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія №39» Кам’янської міської ради.

Детальніше про І очну сесію у фоторепортажі

Ранкове коло-знайомство "Моя місія в школі"

Вправа криголами "3 запитання"

Про педагогіку партнерства

Чи потрібні зміни в освіті?

Релакс у новій українській школі

Учень першого класу -2018


3D-моделі освітніх галузей проекту нового Державного стандарту початкової загальної освіти

Запитуємо - відповідаємо

 

 

 

   

Тренінги Програми “Демократична школа”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Осташко Т.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Неділя, 18 лютого 2018, 16:02

14-15 лютого у стінах КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбулися тренінги у рамках Програми “Демократична школа”, на які були запрошені учителі школи, представники класів від учнів та батьків. Тренери Світлана Арабаджи та Вікторія Гонтаренко презентували учасникам основні положення Програми та у цікавій формі провели тренінг “Шапка – невидимка”.

Результатом тренінгу стало створення моделі демократичної школи, про яку мріють учні , їхні батьки та учителі. Яка ж це школа? Перш за все, та,  у якій діти почувають себе комфортно, захищено, де знання здобувати легко і де прислухаються до думки кожного учасника освітнього процесу . Також усі погодились, що ця школа повинна бути сучасною і оснащеною новим зручним обладнанням. У такій школі кожен учень може реалізувати себе, знайти своє покликання і своїх однодумців.

15 лютого тренери зустрічалися з ініціативною групою, до складу якої увійшли: Аністратенко Н.С., директор школи, Осташко Т.В., заступник директора з НВР, Сидорова Л.О., педагог-організатор, Кирильченко О.В., класний керівник 6-А класу, Чорнойван Т.І., соціальний педагог, Карасьова В.А., класний керівник 1-А класу, Кравчук Т.А., вчитель математики; Мусіяк І.І., Харламова О.А., Ужва М.В., Авраменко М.О., Сень А.П., Осіченко С.А.,- батьківська громада; Пащенко В., Джарти Н., Феденко А., Костюшко М., Пащенко В., Ліхошва А., Омельченко А., Корсакова В., Тепляков Д., Ужва Д., Більчук К., Чайченко К., – представники учнівського колективу.

Тренери домогли нам визначитися, на якому рівні знаходяться демократичні процеси у нашій школі та допомогли з’ясувати, чи знаходять вони своє відображення у нормативних документах школи (як-то, Статут школи, Статут ради дружини “Сузір’я”). Також учасники групи домовились про наступну зустріч для планування подальшої роботи над даною проблемою у школі.

 

 

 

   

Подвиг героїв безсмертний

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Субота, 17 лютого 2018, 11:33

15 лютого 2018 року в Україні відзначали День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З метою його належного відзначення у закладах освіти району проведено інформаційно-просвітницькі та виховні заходи, серед яких уроки пам’яті «І час не гоїть рани», години спілкування «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять», круглі столи «Час подвигів не пройшов». В КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» та КЗ «Андріївська НСЗШ І-ІІ ст.» було організовано традиційні зустрічі із ветеранами бойових дій. Історичну годину «День пам’яті воїнів-афганців» провела для учнів 10-11 класів КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.» директор районного історико-краєзнавчого музею Н.І.Коновал. Учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.» відвідали місце поховання нашого земляка Сергія Яцковського, який героїчно загинув в Афганістані.

Делегації відділу освіти та закладів освіти м.Верхньодніпровська взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому цій важливій події, та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

Учасники усіх заходів вшанували пам’ять загиблих воїнів-учасників бойових дій на території інших держав хвилиною мовчання.

 

 

 

 

   

Увага!!! Підвищення кваліфікації для вчителів іноземних мов, що також навчатимуть першокласників у 2018-2019 навчальному році

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 12 лютого 2018, 13:58 Написав Administrator Понеділок, 12 лютого 2018, 13:45

Учителі іноземних мов проходитимуть окреме обов’язкове навчання, що буде організовано за сприяння Британської Ради, Goethe-Institut і Посольства Франції в Україні.

Загалом бюджет забезпечує викладання в школі чотирьох іноземних мов – англійської, німецької, французької та іспанської. Саме вчителі, що навчатимуть першокласників цим мовам, пройдуть обов’язкове навчання. Загалом йдеться про понад 19 тис.  педагогів. Детальніше.

Про навчання вчителів іноземних мов також на сайті  "Нова українська школа". Перехід.

 

 


   

Сторінка 8 з 108