Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Конкурс дитячого читання "Книгоманія"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 06 лютого 2020, 09:02

Громадська організація “Форум видавців” розпочала конкурс дитячого читання “Книгоманія”. Зареєструватись для участі школи можуть тут.

Учасниками конкурсу можуть стати учні 6-7 класів, читачі сільських, сімейних, дитячих і юнацьких бібліотек в областях (у тому числі читачі бібліотек ОТГ, міських бібліотек для дітей та юнацтва).

Для учасників конкурсу створена fb-група. У спільноті діти можуть обмінюватись відгуками на прочитані книги, світлинами та публікаціями про перебіг “Книгоманії”.

У школи та бібліотеки до переможців приїдуть українські дитячі письменники.

Детальніше про конкурс можна прочитати тут.

 

 


   

В Україні запустили безкоштовну шкільну медіаплатформу Youth MediaLab

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 06 лютого 2020, 09:00

В Україні запустили безкоштовну шкільну медіаплатформу Youth MediaLab. Зареєструватись на платформі можна тут, повідомили на fb-сторінці проєкту.

Youth MediaLab - це єдиний мультимедійний молодіжний простір, де шкільні медіа зможуть створювати власний  цифровий контент і ділитися ним з однодумцями – лайкати,  коментувати, вчитись одне в одного. – пояснюють творці проєкту.

Також на платформі є лекції та статті від відомих журналістів і блогерів, база лайфхаків та проводять конкурси.

 


   

Розпочалася реєстрація на ЗНО - 2020

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 04 лютого 2020, 16:32

3 лютого розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Зареєструватись можна за цим посиланням.

Щоб зареєструватись онлайн, потрібно:

  • створити реєстраційну картку;
  • підготувати дві фотокартки розміром 3×4, що відповідають досягнутому віку;
  • зробити копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);
  • згодом треба сформувати комплект реєстраційних документів та подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, в якому навчається учень/студент.

Випускники минулих років зможуть зареєструватися самостійно і надіслати комплект реєстраційних документів до відповідного регіонального центру.

Дивіться також рекомендації до реєстрації на ЗНО

 

 

   

2020 -2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 03 лютого 2020, 14:13 Написав Administrator Понеділок, 03 лютого 2020, 14:08

 

Президент України підписав Указ про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти. Документ глава держави підписав 30 січня.

Зокрема указ передбачає:

 

  • упровадження у навчання сучасних практико-орієнтованих засад, у тому числі з використанням ресурсів PISA, підвищення якості навчально-методичного забезпечення вивчення математики, зокрема підручників та навчальних посібників з математики;
  • розроблення електронних навчальних ресурсів, спрямованих на розвиток математичної компетентності учнів, застосування математичних інструментів для розв’язання ігрових та стратегічних задач різного рівня складності;
  • створення умов для забезпечення сучасного рівня викладання математичних дисциплін, зокрема із застосуванням ефективних технологій формування та розвитку математичної компетентності учнів з урахуванням найкращих вітчизняних та міжнародних практик, вивчення та впровадження досвіду держав, які демонструють високі показники з математичної компетентності за результатами міжнародного дослідження якості освіти PISA;
  • забезпечення належної організації запровадження з 2021 року обов’язкового зовнішнього незалежного оцінювання з математики тощо.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Безкоштовний онлайн - курс “Ізі ЗНО. Англійська мова”.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 31 січня 2020, 10:53

 

EdEra в партнерстві з Освіторією та Green Country English School розробили безкоштовний онлайн-курс “Ізі ЗНО. Англійська мова”.

Навчання буде доступним 10 лютого, зареєструватись на курс можна за цим посиланням.

 

 

 

 

   

Про нове шкільне харчування

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 29 січня 2020, 14:39

Зустріч з засновникоми проекту «Нове шкільне харчування» Євгеном Клопотенком відбулася на базі НВК №148 «Спеціалізована школа – дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) з поглибленим вивченням іноземних мов «Планета Щастя" 28 січня 2020 року.

В заході взяли участь керівники закладів освіти Верхньодніпровського району Наталя Георгіївна Смакота (КЗ «Верхівцевська СЗШ№2 І-ІІІ ст.») та  Тетяна Анатоліївна Кущова (КЗ «Новомиколаївська СЗШ№1 І-ІІІ ст.»).

На зустрічі презентовано рецептурний збірник Євгена.

 

 

 

   

УВАГА!!! Обласний конкурс "Мирний космос"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 29 січня 2020, 14:01

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дніпропетровський обласний центр науково - технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді" 28-29 лютого 2020 року  проводить обласний  конкурс „Мирний космос” (далі – Конкурс).

Інформаційно-методичні матеріали проведення Конкурсу розміщені на сайті комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» за посиланням:

http://ocntt.dp.ua/dokumentatsiia/informatsiino-metodychni-materialy

До участі у Конкурсі запрошуються учні 5-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Заявки на участь у Конкурсі слід подати до 24 лютого 2020 року  на електронну пошту Центру.

 

 

   

УВАГА!!! Проєкт для учнів 7-11 класів “Відкривай Україну”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 29 січня 2020, 13:45 Написав Administrator Середа, 29 січня 2020, 13:38

Учнів 7-11 класів запрошують на проєкт “Відкривай Україну”, переможці якого поїдуть в освітню поїздку в Європу. Зареєструватись можна до 10 лютого за цим посиланням. Організатор проєкту – Фундація соціальних інновацій “З країни в Україну”.

Після реєстрації потрібно сформувати команду з не менше 10 учнів (по двоє учнів з 7, 8, 9, 10 та 11 класів). Також команді потрібні ментори – вчителі.

Команди мають дослідити проблему свого міста/села/регіону та розробити проєкт, як її вирішити. Втілити ідею в життя допомагатимуть організатори “Відкривай Україну”. Вся комунікація і навчання учасників відбуватиметься через гейміфіковану онлайн-платформу.

Детальніше про умови участі дивіться тут.


 

 

   

Сторінка 8 з 142