Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! МОН пропонує для громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 05 лютого 2019, 09:21 Написав Administrator Вівторок, 05 лютого 2019, 09:15

 

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту»,  розроблений на виконання Закону України «Про освіту» (далі - проект).

Проект містить оновлений термінологічний апарат, що узгоджується із Законом України «Про освіту», а також низку концептуальних змін, зокрема,

визначено:

  • особливості організації інституційної та індивідуальної форми здобуття дошкільної освіти та здобуття інклюзивної освіти;
  • механізми забезпечення якості дошкільної освіти, зокрема сертифікації працівників закладів дошкільної освіти та громадської акредитації закладу дошкільної освіти;
  • засади ліцензування освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти;

уточнено:

  • механізми забезпечення доступності здобуття дошкільної освіти;
  • права та обов’язки суб’єктів освітньої діяльності й учасників освітнього процесу;
  • засади фінансово-господарської діяльності закладів дошкільної освіти;
  • визначення типів закладів дошкільної освіти; повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в системі дошкільної освіти тощо;

врегульовано:

  • особливості державного та громадського нагляду (контролю), а також  інституційного аудиту у сфері дошкільної освіти;
  • механізм призначення на посаду директора закладу дошкільної освіти (за результатами конкурсного відбору).

Проектом передбачено збільшення тривалості відпустки педагогічних працівників та помічників вихователів, зменшення педагогічного навантаження окремих категорій педагогічних працівників, а також уточнено вимоги до змісту Базового компоненту дошкільної освіти (державного стандарту у сфері дошкільної освіти та освітніх програм для дітей відповідного віку.

Пропозиції та зауваження надсилати до  01.03.2019 р. на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 


 

 

   

УВАГА!!! ДПА в 9 класі: Школа має радитись з учнями, обираючи 3-й предмет

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 05 лютого 2019, 08:59

Педрада школи має враховувати побажання 9-класників, обираючи третій предмет для державної підсумкової атестації. Такі зміни внесло МОН до наказу №59, повідомили на сайті міністерства.

“Цього року випускники 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію з 3-х предметів. Перший українська мова, другий математика, а третій на вибір педради закладу освіти. Ухвалюючи відповідне рішення, педрада повинна орієнтуватися на побажання учнів. Цю зміну МОН передбачило у зв’язку з численними звернення до Міністерства учнів шкіл та їхніх батьків”, – йдеться в повідомленні.

 

 

 


   

Вітаємо переможців зі стрітболу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 04 лютого 2019, 11:48

Вітаємо, переможців Верхньодніпровського району зі стрітболу серед команд старшої вікової групи - юнаків КЗ Верхівцевського НВК, молодшої вікової групи - юнаків КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.".

На змаганнях відбіркової першості області (31.01.2019 - смт. Божедарівка) верховчани стали срібними призерами, юнаки з Новомиколаївки - бронзовими призерами.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Учителів запрошують приєднатись до уроку перевірки фактів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 30 січня 2019, 09:29 Написав Administrator Середа, 30 січня 2019, 09:26

Міжнародна організація IREX запрошує вчителів приєднатись до уроку з пошуку фактів “Не віррр-перевіррр”.

Щоб приєднатись до уроку, потрібно до 10 лютого заповнити анкету.

“За 60 хвилин, за допомогою методології, яку розробив для вас IREX, ви навчите інших відокремлювати факти від суджень, помічати, коли нами хочуть зманіпулювати, вимикати емоції, робити рішення, зберігаючи “холодну голову”, зазначають організатори.

Заняття розпочнеться 1 березня о 15:00 одночасно у різних частинах країни.

Також 20 лютого відбудеться вебінар, де викладачі отримають навички та матеріали для заняття.

Детальніше про урок читайте за цим посиланням

 

 

 

 


   

Інтернет - нарада керівників закладів освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 29 січня 2019, 14:30 Написав Administrator Вівторок, 29 січня 2019, 13:42

29 січня 2019 року відбулася Інтернет - нарада керівників закладів освіти Верхньодніпровського району. Модератор наради – завідуюча РМК Цимбаліст К.В.

Інформувала  про результати проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів  у 2018-2019 н.р. методист РМК М.А. Захарук – Чайченко.

 

Інформувала  про організацію роботи у закладах освіти з питань запобігання і протидії булінгу методист РМК Остапчук Л.М.

Ознайомила з  планом підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти завідуюча РМК Цимбаліст К.В

Ознайомила з Порядком проведення державної підсумкової атестації у 2018 -2019 н.р. методист РМК Привалова Л.І.

Презентувала посібник "Інклюзивне навчання в закладах загальної середньої освіти -  Керівництво для тренерів" методист РМК Коваль І.Г.

 

 

 

   

УВАГА!!! Відкрито реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс “Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 28 січня 2019, 11:26

На освітній онлайн-платформі Prometheus відкрили реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс “Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти”. Зареєструватись можна за цим посиланням.

Якщо ви бажаєте знати, як правильно діяти, якщо ваша дитина стала учасником булінгу (цькування), якщо ви працюєте в закладі освіти та щодня стикаєтесь з подібними випадками та не знаєте, як це правильно зупинити та попередити, якщо ви керуєте закладом освіти і не знаєте, як створити безпечне освітнє середовище, вільне від будь-яких проявів насильства та булінгу (цькування), то цей курс для вас, – зазначено в описі курсу.

Курс містить відеолекції, презентації та конспекти. Також в учасників курсу буде можливість поставити запитання лекторам на форумі.

Дізнатись про лекторів та план курсу можна на сторінці курсу.

 


 

   

Про відзнчення 100-річчя Дня Соборності України в закладах загальної середньої освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 січня 2019, 14:06 Написав Остапчук Л.М., методист РМК П'ятниця, 25 січня 2019, 13:48

Відповідно до Указу Президента України від 13.11.2014 року №871/2014 «Про День Соборності України» щорічно 22 січня відзначається День Соборності України. 22 січня 2019 року відзначається 100-річчя знаменної події проголошення Акту Злуки двох українських державних утворень - Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну незалежну українську державу.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  ювілейної річниці Дня Соборності України в закладах освіти району проведено: уроки соборності «Єднання заради Незалежності», виховні години «Україна - соборна держава», тематичні лінійки «22 січня - День Соборності України», поетичні п’ятихвилинки «Горнусь до тебе, Україно!», флешмоби «Україна - держава соборна, одна на всіх, як оберіг», онлайн - подорожі  «Це - моя земля, це -моя країна», створено патріотичні фотозони та літературні виставки у бібліотеках  «Сила нації - в її єдності !».

Ніхто не забуде, якою ціною виборювалася свобода, якою ціною було здобуто незалежність нашої держави. Нехай уроки минулого вчать нас тільки добру, толерантності та людяності.

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Про новий «Порядок забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 24 січня 2019, 14:14 Написав Administrator Четвер, 24 січня 2019, 14:12

Держава безкоштовно забезпечуватиме учнів та вчителів не тільки паперовими підручниками, а й електронними. Це закладено в новий «Порядок забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників», який затвердив Кабінет Міністрів під час засідання 23 січня 2019 року. Деталніш на сайті МОН.

 


 

 

   

Сторінка 7 з 128