Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Урочистості з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 08 жовтня 2019, 07:40 Написав Administrator Понеділок, 07 жовтня 2019, 15:30

День працівників освіти  є всенародним святом. Бо немає людини, у якої не було б свого Вчителя – Майстра. Освітяни – це люди, народжені нести світло, творити добро і залишати часточку своєї душі у своїх вихованцях.

Тому урочистості, присвячені відзначенню професійного свята, підготовлені Верхньодніпровським районним комітетом Профспілки працівників освіти і науки України разом з відділом освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та відділом з гуманітарних питань Верхньодніпровської міської ради, зібрали у районному Будинку культури не тільки працівників освіти, а й усіх, хто причетний до справи навчання і виховання підростаючого покоління всебічно розвинених особистостей,  громадян – патріотів, свідомих українців з європейським поглядом на світ.

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики в сфері національної освіти, сумлінну працю, активну громадську позицію, значні творчі здобутки, високий професіоналізм працівники різних спеціальностей закладів освіти району були відзначені нагородами Міністерства освіти і науки України, голів районної державної адміністрації і районної ради, відділу освіти райдержадміністрації, голови районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджено Криворотенко Ольгу Григорівну, вчителя української мови та літератури комунального закладу  «Ганнівський навчально – виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа- дошкільний навчальний заклад».

Розпорядженням голови Верхньодніпровської районної ради «Про присудження Верхньодніпровської  районної педагогічної премії - 2019" присуджено районну педагогічну  премію - 2019 у номінації "Керівники навчальних закладів та установ освіти" Ляшенку Андрію Хомичу, директору комунального закладу "Дніпровська середня загальноосвітня багатопрофільна школа І-ІІІ ступенів" Верхньодніпровської районної ради»

Розпорядженням голови Верхньодніпровської районної ради «Про присудження Верхньодніпровської  районної педагогічної премії - 2019" присуджено районну педагогічну премію - 2019 у номінації "Педагогічні працівники навчальних закладів та установ освіти" Стьожці Оксані Володимирівні, вчительці хімії та інформатики Дніпровокам’янської філії І-ІІ ступенів комунального закладу "Ганнівський навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад" Верхньодніпровської районної ради».

З ініціативи організаційної комісії конкурсу щодо присудження Верхньодніпровської районної педагогічної премії  сертифікатами учасника конкурсу, пам’ятною відзнакою та грошовою винагородою у розмірі 6-4 тис. грн.. нагороджено учасників конкурсу:

 • Малієнка Віктора Васильовича, вчителя фізичної культури  комунального закладу Верхівцевський  навчально – виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад»;
 • Наумук Наталію Василівну, вчителя російської мови та зарубіжної літератури комунального закладу «Пушкарівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»;
 • Воронцову Людмилу Федорівну, директора комунального закладу Верхівцевський  навчально – виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад»;
 • Смакоту Наталю Георгіївну, директора комунального закладу «Верхівцевська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів».

Молодих педагогів нагороджено памятними подарунками від комітету Профспілки працівників освіти і науки України. Нагороди вручила  Карлаш Лариса Борисівна.

На  честь Вчителя, Викладача, Вихователя, Педагога, Майстра, Освітянина урочисто звучали музичні вітання творчих колективів Верхньодніпровщини, артистів академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки.

 

   

Змагання з настільного тенісу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 жовтня 2019, 08:30 Написав Марковська Т.В., методист РМК П'ятниця, 04 жовтня 2019, 07:57

Наприкінці вересня 2019 року на базі КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст." відбулась першість Верхньодніпровського району з настільного тенісу. В змаганнях брали участь команди з 10 закладів загальної середньої освіти.

За результатами відбіркових зустрічей у трьох підгрупах до фіналу потрапили 4 команди, які розіграли між собою перші чотири місця.

Переможцями району стали тенісисти КЗ "Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.", друге місце виборола команда КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.", бронзові призери - КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.", четверте місце посіла команда КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.".

Вітаємо боровківців з перемогою! Бажаємо команді вдало виступити на відбіркових обласних змаганнях, які відбудуться 10 жовтня 2019 року у Криничанському районі.

 

 

 

   

Всеукраїнський День дошкілля

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 01 жовтня 2019, 07:28 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 30 вересня 2019, 13:36

Із Днем дошкілля вітає Україна,

Всіх,хто світлом простеляє путь,

Для кого  головне в житті –Дитина,

ЇЇ освіта і духовна суть

Всеукраїнський День дошкілля це свято дитинства , недарма кажуть,що дитинство це ранок життя,а ранок має бути щасливим. Традиційно, заклади дошкільної освіти Верхньодніпровського району з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля  провели урочисті заходи, які стали для працівників, батьків та малят справжнім святом. Адже для кожного з нас дитина – це особливий світ. Окрасою запланованих заходів  стали музично – театралізовані дійства, малята з радістю долучались до танцювальних флешмобів, малюнків на асфальті, спортивних змагань. Теплі та щирі слова вдячності за турботливе та материнське ставлення до дітей пролунали від батьків на адресу педагогічних колективів та обслуговуючого персоналу садочків.

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті дитини, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любов до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності,але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь – передача нашої спільної спадщини.

День дошкілля – професійне свято працівників закладів дошкільної освіти, а головна ідея цього свята ­ допомогти суспільству звернути більшу увагу на дошкільну освіту.

З нагоди свята вшановуємо та приєднуємося до теплих слів вдячності на адресу вихователів, методистів, помічників вихователів та всіх працівників дошкільних закладів. Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий досвід допомагають реалізовувати сучасні програми освітньої роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

 

 

   

Урочистості у Дніпровській академії неперервної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 30 вересня 2019, 13:04 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 30 вересня 2019, 12:18

25 вересня 2019 року у Дніпровській академії неперервної освіти відбулися заходи із відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

З вітальним словом до присутніх звернувся Олексій Володимирович Полторацький, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, який зазначив, що День дошкілля - найдобріше свято в нашому календарі, привітав всіх, хто причетний до виховання наймолодшого покоління, відкриває світ для дітей і від кого залежить, яким вони його бачитимуть.

В рамках урочистостей було відзначено працівників закладів дошкільної освіти області почесними грамотами департаменту освіти і науки Дніпровської обласної державної адміністрації. Цьогоріч почесну відзнаку отримала Віта Вікторівна Вініченко, директор комунального закладу «Верхівцевський дошкільний навчальний заклад «Теремок» Верхівцевської міської ради.

Вітаємо Віту Вікторівну та всіх причетних до її величності Дитини! Прийміть найщиріші вітання із Всеукраїнським днем дошкілля! Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним,, нехай довкола Вас буде любов та гармонія.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Оновлено перелік корекційних засобів для дітей з особливими освітніми потребами

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 вересня 2019, 10:22 Написав Administrator П'ятниця, 27 вересня 2019, 10:14

 

Міністерство освіти і науки оновило перелік корекційних засобів для дітей з особливими освітніми потребами.

Документ опублікували в Офіційному віснику України, повідомили на сайті МОН.

Новий перелік передбачає більше дидактичних матеріалів, інтерактивну підлогу, комп’ютерні логопедичні тренажери та спеціальні іграшки. Для дітей, які мають складнощі з мовленням, оновили засоби альтернативної комунікації. Насамперед йдеться про дітей з розладами аутистичного спектру.

Тепер ресурсні кімнати шкіл будуть поділені на дві зони – навчально-пізнавальну та ігрову. Їх відокремлять стаціонарною або мобільною перегородкою. У першій зоні діти з ООП будуть навчатися у групах або індивідуально. У другій – буде простір, де діти зможуть покращувати свій психоемоційний стан, знижувати тривожність та нервове збудження.

У міністерстві наголошують, що новий документ стосується не лише інклюзивно-ресурсних центрів та спеціальних шкіл, а й будь-якого закладу освіти.

Ознайомитись зі всіма змінами можна в документі нижче.

 

 


 

   

УВАГА!!! Безкоштовний онлайн - курс "Академічна доброчесність " для вчителів старших класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 23 вересня 2019, 14:04 Написав Administrator Понеділок, 23 вересня 2019, 14:00

Студія онлайн-освіти EdEra запустила безкоштовний онлайн курс “Академічна доброчесність” для вчителів старших класів.

Пройти навчання можна за цим посиланням.

Курс розглядає також такі питання:

 • як уникнути плагіату в навчальному закладі;
 • роль оцінювання у формуванні академічно доброчесного середовища;
 • профорієнтація та освіта після школи.

Вчителям пропонують інструменти для роботи з учнями:

 • методичні рекомендації;
 • робочий зошит;
 • сценарії уроків;
 • презентації;
 • інтерактивний тест.

Курс створений спільно з Посольством США в Україні, Американськими Радами з міжнародної освіти та Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP).

 

 


 

 

   

УВАГА!!! Повторне громадське обговорення нового положення про кабінети інформатики та інформаційно-комунікаційні технології в закладах освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 19 вересня 2019, 15:00

 

Міністерство освіти і науки доопрацювало та повторно винесло на громадське обговорення нове положення про кабінети інформатики та інформаційно-комунікаційні технології в школах. Про це повідомили на сайті МОН.

“Проєктом акта запропоновано уточнити вимоги до призначення та основних напрямів роботи кабінетів інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій закладів загальної середньої освіти, порядок створення таких кабінетів, матеріально-технічного оснащення, навчально-методичного забезпечення та засад керування роботою“, – пояснили у міністерстві.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 11 жовтня на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Відеороз’яснення для батьків про інклюзивну освіту

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 19 вересня 2019, 14:58

 

Міністерство освіти і науки створило серію відеороз’яснень для батьків про інклюзивну освіту. Про це повідомили на сайті МОН.

На ютюб-каналі міністерства оприлюднили першу серію. З неї батьки зможуть дізнатися, що таке інклюзивно-ресурсні центри, як до них звернутися і отримати допомогу фахівців. Згодом випустять ще три ролики про механізми зарахування та відкриття інклюзивних груп на всіх ланках освіти від дошкілля до вишів.

У роликах з батьками розповідає держексперт директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Ольга Набоченко.

“Ми розуміємо, якою важливою є участь батьків дітей з особливими освітніми потребами у освытньому процесі. Саме тому підготували для них у форматі відео покрокову інструкцію з питань, які цікавлять їх найбільше. Що робити, куди і коли звертатись – все це ми пояснюємо”, – зазначила міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

Вона також додала, що ролики будуть корисними не лише для батьків, а й для усіх, хто цікавляться темою інклюзивного навчання.

 

 

 

 

   

Сторінка 7 з 137