Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Засідання школи молодого вчителя на тему "Розвиток крититичного мислення учнів основної та старшої школи"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Неділя, 26 листопада 2017, 22:44 Написав Administrator Неділя, 26 листопада 2017, 22:28

24 листопада 2017 року  на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбулося засідання школи молодого вчителя, на якому розглядалося питання застосування прийомів критичного мислення на уроках в основній та старшій школі.

Презентували позитивний досвід із застосування технології критичного мислення вчитель зарубіжної літератури Л.Ф. Пархоменко , вчитель математики Т.М. Молдован та вчитель фізики О.М. Соболь.

Було цікаво, повчально, корисно! Молоді вчителі прийшли до висновку, що випускник нової української школи - це цілісна всебічно розвинена особистість, здатна до критичного мислення та визначили можливі шляхи ефективного використання  прийомів критичного мислення в освітній  діяльності.

Майстер-клас Любов Федорівни Пархоменко, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії ", педагогічне звання "вчитель-методист" (М. Булгаков "Мастер и Маргарита". Добро и зло в художественном осмыслении Мастера и учеников).

Майстер-клас Тетяни Миколаївни Молдован, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії ", педагогічне звання "вчитель-методист".

Майстер-клас Олени Миколаївни Соболь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії ", педагогічне звання " старший вчитель".

 

 

 

 

 

   

Увага!!! Тренінг для вчителів математики «Удосконалення засобів навчання математики в 5,10 класах"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Неділя, 26 листопада 2017, 20:23 Написав Administrator Неділя, 26 листопада 2017, 20:10

Науково-дослідна лабораторія математичної освіти Навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького запрошує вчителів математики взяти участь у ТРЕНІНГУ «Удосконалення засобів навчання математики в 5, 10 класах».

Терміни проведення: 27.11.2017 р. – 26.03.2018 р.

Форма участі: дистанційна, безкоштовна

Форми зв’язку: е-mail, Skype

Сесії: 27.11.2017 – 14.01.2018 (активний режим);

15.01.2018 – 14.02.2018 (самостійна робота);

15.02.2018 – 26.03.2018 (активний режим).

Організація роботи в активному режимі: виконання учасником щотижневих завдань, щотижневе підбиття підсумків у Skype-форматі

Умови зарахування: особиста заява. Завантажити.

Учаснику, який повністю виконав план тренінгу, видаватиметься сертифікат.

Адреса для листування: labmo_cdu@ukr.net

Тел. для довідок: 096 438 1119 (Тарасенкова Ніна Анатоліївна, 36-03-21 (Сільченко Альона Михайлівна).

 

 


   

Майстер – клас для вчителів біології з теми «Розвиток методичної майстерності вчителя під час реалізації змістових ліній на уроках біології»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Привалова Л.І. , методист РМК Четвер, 23 листопада 2017, 16:44

 

22 листопада 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» відбувся майстер – клас для вчителів біології з теми «Розвиток методичної майстерності вчителя під час реалізації змістових ліній на уроках біології».

Під час майстер – класу вчителі мали змогу отримати практичний досвід використання сучасних методів та технологій на уроках біології. Учасники майстер – класу зуміли цікаво та змістовно розкрити тему заходу, ознайомити присутніх і методикою реалізації наскрізних змістових ліній на уроках біології.

Вчитель КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст» Кузнєцова А.І. ознайомила присутніх з методикою дистанційного навчання біології шляхом впровадження навчальнихних курсів на платформі «Moodle».

Запропоновані форми роботи вчителя біології КЗ «Любомирівська СЗШ І-ІІІ ст» Костогриз Т.В., допомогли з’ясувати вчителям засоби реалізації змістової лінії «Здоров’я і безпека» під час проведення уроків в різних класах та з різних тем.

Досвідом  ефективного формування екологічної компетентності учнів під час навчального процесу та в позаурочній діяльності поділились з учасниками вчитель КЗ «Водянська СЗШ І-ІІІ ст» Лукашевич Г.В. та вчитель Мишуринрізької філії КЗ «Ганнівський НВН» Корнілова Л.І.

Також вчителі біології мали змогу відвідати виставку в районному еколого – натуралістичному центрі. Директор РЕНЦ Ядерна Ю.В. надала методичні рекомендації вчителям щодо  створення екологічних куточків, кімнат в навальних закладах.

Презентований з успіхом досвід вчителів – учасників майстер – класу стане дієвим і пріоритетним для зацікавлених педагогів.

 

 

 

   

Україна – територія гідності і свободи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Середа, 22 листопада 2017, 16:15

З 17 по 21 листопада 2017 року в усіх закладах загальної середньої освіти району відбулися інформаційно-просвітницькі та виховні заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи: єдині уроки патріотизму «За мир в Україні, за гідність кожної людини», уроки мужності «Україна: незалежність, гідність, свобода», тематичні лінійки «Від революції Гідності до революції Свободи», години пам’яті «Вони пішли у вічність, щоб Україну зберегти» та ін. Учні початкової школи взяли активну участь у конкурсах - виставках дитячого малюнка «З Україною в серці», «У світі немає кращої країни, ніж моя Україна». Для старшокласників організовано перегляд тематичних відеороликів, документальної хроніки «Революція, що змінила країну».

Учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» створили колективне панно «Революція Гідності: з думкою про майбутнє». Школярі Дніпровокам’янської філії, які напередодні відвідали м. Київ, побували на Майдані Незалежності. В усіх навчальних закладах оновлено постійно діючі бібліотечні виставки, що розповідають про масові акції громадського протесту в Україні, які відбувалися у листопаді 2013-лютому 2014 року, та про їх учасників.

21 листопада 2017 року делегації закладів освіти м.Верхньодніпровська взяли участь у мітингу з нагоди Дня Гідності та Свободи біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, а учні 9-11 класів - у тематичному заході, що проводився у малій залі районного Будинку культури. Учасники тематичних заходів вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх героїв, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

 

 

 

   

Майстер-класи для вчителів музичного мистецтва

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК П'ятниця, 17 листопада 2017, 21:13

15 листопада 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.» проведено майстер-класи для учителів музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти району. Підготували та провели цікаві майстер-класи Міхеєнко Н.В., учитель музичного мистецтва КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.», керівник районної науково-методичної комісії, учитель-методист, Третяк С.В., учитель музичного мистецтва КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.», учитель-методист, та Батюта С.М., учитель музичного мистецтва КЗ «Верхівцевський НВК».

Усі учасники методичного заходу із задоволенням відпрацьовували запропоновані практичні вправи, застосування яких на уроках необхідне для розвитку емоційно-чуттєвої сфери учнів. Проведені майстер-класи сприяли формуванню методичної та інформаційно-технологічної компетентностей педагогів, націлювали на важливість використання у професійній діяльності сучасних особистісно-зорієнтованих, розвивальних та креативних технологій.

 

 

 

 

   

Практикум вчителів початкових класів "Розвиток критичного мислення учнів початкових класів"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 листопада 2017, 18:05 Написав Цимбаліст К.В., завідуюча РМК Четвер, 16 листопада 2017, 14:22

16 -17 листопада 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» заплановано проведення   практикуму вчителів початкових класів «Розвиток критичного мислення учнів початкової школи». Практикум підготувала  завідуюча РМК Цимбаліст К.В.

Методичний захід розроблено за результатами участі у тренінгу від Олени Пометун – авторки “Путівника з розвитку критичного мислення учнів початкової школи”, члена-кореспондент  НАПН України, доктора педагогічних наук, професорки, авторки посібників, програм й курсу з критичного мислення.  Детальніше у матеріалах.

16 листопада 2017 року - перший день

17 листопада 2017 року - другий день

 

 

 

   

Увага!!! Проект «Енергоефективні школи: нова генерація»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 13 листопада 2017, 15:55

Всеукраїнська благодійна організація  «Інститут місцевого розвитку» (далі –ВБО ІМР) протягом останніх 5 років упроваджує у загальноосвітніх навчальних закладах України проект «Енергоефективні школи: нова генерація»(далі –Проект), який націлений на підвищення обізнаності школярів, їхніх батьків і вчителів, місцевих громад щодо ключових питань енергоефективності і енергозбереження, формування активної громадської позиції і відчуття особистої відповідальності за свій будинок, місто, країну.

Навчальний компонент Проекту передбачає опанування учнями 6-8 класів  курсу за вибором «Основи енергопостачання та енергозбереження» і учнями 9-11 класів факультативного курсу «Абетка з основ житлово-комунальногоуправління». Обидва курси схвалені для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Міністерством освіти і науки України (листи № 2.1/12-Г-100 від 04.12.2015 р., № 2.1/12-Г-268 від 02.06.2016 р.)

Деталі на  онлайн-платформі http://ees.energyschool.org.ua/ та у додатках:

  • Стислий опис навчальних курсів «Основи енергопостачання та енергозбереження» для учнів 6-8 класів і«Абетка з основ житлово-комунального управління» для учнів 9-11 класів;історія успіху впровадження Проекту. Детальніше.
  • Опис процедури реєстрації навчального закладу восвітніх курсах проекту «Енергоефективні школи: нова генерація». Детальніше.

Контактна особа від ВБО ІМР з питань адміністративної підтримки Проекту – Оксана Гелімбатовська, 096-84-000-46 або 099-243-0330; електронна адреса  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

   

Увага!!! Всесвітній день науки

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 09 листопада 2017, 21:56 Написав Administrator Вівторок, 07 листопада 2017, 21:49

10 листопада щорічно світова спільнота відзначає Всесвітній день науки. Всесвітній день науки за мир і розвиток спрямований на підвищення рівня поінформованості  громадськості про важливість науки та ліквідацію розриву між наукою і суспільством.

З 08 по 18 листопада 2017 року  заклади освіти Верхньодніпровщини  запрошуються до проведення власних заходів та участі у обласних заходах, головною метою яких є ознайомлення широкого загалу з досягненнями українських науковців, зацікавлення дітей і молоді науковою роботою,  створення позитивного  закладу освіти.

Ця декада – унікальний період для об’єднання зусиль освітян, студентів, школярів та батьківської громадськості, роботодавців, державних органів, експертних організацій, муніципалітетів, ЗМІ заради популяризація сучасної науки у суспільстві.

 

 


   

Сторінка 7 з 101