Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Увага!!! Про реєстрацію експертів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 26 лютого 2018, 09:56

 

Міністерство освіти і науки України планує у березні – червні 2018 року проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти (далі – Конкурс).

Орієнтовні строки експертизи електронних версій проектів підручників- березень – квітень 2018 р.

Для здійснення експертизи всі бажаючі повинні до 20 березня поточного року зареєструватися в репозитарії навчальних матеріалів на веб-сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (розділ «Конкурсний відбір підручників для 1, 5, 10 класів») або за посиланням: https://goo.gl/EAqaLB

Детальніше.

 

 

   

Семінар-практикум психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти «Впровадження інклюзивної освіти у закладах загальної середньої освіти»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Коваль І.Г., методист РМК Субота, 24 лютого 2018, 16:00

23 лютого 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська  СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар- практикум психологів та соціальних педагогів  закладів загальної середньої освіти району з питання впровадження інклюзивної освіти.

Теоретичний блок провели Коваль І.Г., методист РМК та керівник МО психологів Горбань Н.О

Практичний блок - тренінг «Технології профілактики булінгу в учнівському середовищі» провела Карлаш Л.Б., методист РМК

Семінар пройшов цікаво, корисно, навчилися новому, а далі-впровадження в життя.

 

 

 

 

   

Семінар – практикум вихователів середніх груп «Соціалізація – основа успішного розвитку особистості дошкільника»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Субота, 24 лютого 2018, 14:47

23 лютого на базі Пушкарівського комунального закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» відбувся семінар – практикум вихователів середніх груп «Соціалізація – основа успішного розвитку особистості дошкільника».

Дошкільний вік – яскрава, неповторна сторінка життя кожної людини, це процес становлення особистості, яка була б здатна адаптуватися до умов, що постійно змінюються та реалізувати себе в цих умовах.

Вихователь середньої групи Олена Годько презентувала проект «Соціалізація – основа успішного розвитку особистості дошкільника», з власного досвіду роботи, ознайомила присутніх з родзинками, які використовує для формування основи соціальної компетенції дітей, провела майстер – клас «Дитина в соціумі», та інтерактивну ділову гру «Основні складові соціалізації», вихователі з цікавістю долучилися до тестування «Я і соціум».

Учасники методичного заходу обмінялися досвідом з питань забезпечення методичного, психолого – педагогічного супроводу щодо створення умов та завдяки використання яких принципів  соціалізація дитини відбуватиметься успішно.

Проведений методичний захід сприяв формуванню методичної, інформаційної компетентності вихователів, підвищенню рівня педагогічної культури, активності.

 

 

 

 

   

Увана!!! Затверджено навчальні програми для 1-2 класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 26 лютого 2018, 10:28 Написав Administrator Субота, 24 лютого 2018, 10:25

 

22 лютого Колегія Міністерства освіти і науки затвердила 26 навчальних програм для 12 класів, з яких 24 для національних меншин і корінних народів. Детальніше.

 

 


 

   

Семінар - практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти «Використання новітніх технологій в проведенні моніторингових досліджень освітнього процесу»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 22 лютого 2018, 14:57

У 22 лютого 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся  семінар - практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти «Використання новітніх технологій в проведенні моніторингових досліджень освітнього процесу».

Під час теоретичного блоку «Формувальне оцінювання в умовах Нової української школи» завідуюча РМК Цимбаліст К.В. ознайомила учасників  семінару - практикуму  з особливостями застосування формувального оцінювання у початковій школі.

Практичний блок «Особливості методу квадрант – аналізу та технологія його застосування в системі моніторингових досліджень результатів навчального процессу» провела методист РМК Привалова Л.І.   Учасники будували квадрограми,  робили висновки та розробляли рекомендації за результатами квадрант-аналізу.

Методичний захід проведено з метою  підготовки керівників закладів освіти для роботи в умовах Нової української школи.

Детальніше.

 


 

   

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Четвер, 22 лютого 2018, 14:50

20-21 лютого 2018 року в закладах загальної середньої освіти району відбулися тематичні інформаційно-виховні заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. Основна мета усіх проведених заходів - увічнення великої громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави.

Задля гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії,  в закладах освіти проведено лінійки-реквієми, уроки мужності «Сучасні герої України», організовано зустрічі зі свідками лютневих подій 2014 року та воїнами АТО, волонтерами, книжкові виставки у шкільних бібліотеках. Особливі враження залишили у дітей кадри документальної хроніки «Зима, що нас змінила» та «Небесна Сотня. Юні ангели».

20 лютого делегації відділу освіти та закладів освіти м.Верхньодніпровська взяли участь у мітингу-реквіємі, що проходив біля пам’ятника Т.Г.Шевченку. Учасники усіх тематичних заходів вшанували хвилиною мовчання пам’ять та безсмертний подвиг Героїв Небесної Сотні і загиблих захисників в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Герої не вмирають!

 

 

 

   

Семінар-практикум вчителів іноземних мов “Розвиток ключових компетентностей учнів через інтеграцію змісту освітньої діяльності під час вивчення іноземних мов»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК Четвер, 22 лютого 2018, 10:53

19 лютого 2018 року на базі КЗ«Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІст. з поглибленим вивченням іноземних мов» пройшов семінар –практикум для вчителів іноземних мов «Розвиток ключових компетентностей учнів через інтегрованість змісту освітньої діяльності під час вивчення іноземних мов».

Теоретичний блок провели Захарук-Чайченко М.А., методист РМК, Тарновська О.М., заступник директора з НВР та Немудра Ю.В., керівник ШМО вчителів іноземних мов. Орієнували учасників семінару на розвиток компетентностей учнів в умовах нової української школи.

Практичний блок складався з восьми невиликих частинок, які підготували вчителі іноземних мов КЗ «Верхньодніпровська СШ №1». Кожен з них продемонстрував практичні вправи та програми для розвитку компетентностей учнів під час вивчення іноземних мов.

Різноманітно, цікаво, корисно, сучасно, дієво, інноваційно – так вчителі охарактеризували семінар-практикум. Навчилися новому та йдемо в ногу з часом!

 

 

 

 

   

Змагання майбутніх захисників Вітчизни

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Середа, 21 лютого 2018, 08:21

До річниці виведення військ з Афганістану на спортивних базах КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ» та КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» пройшли  змагання на Кубок районної організації спілки ветеранів Афганістану з військового чотириборства серед допризовної молоді закладів загальної середньої освіти.

Відкриття заходу відбулося урочисто, з виконанням Державного гімну України.

На змагання були запрошені учасники бойових дій в Афганістані: А.О.Лейко, голова районної організації спілки ветеранів Афганістану; В.П.Невойса, підполковник запасу, кавалер ордена «За службу Батьківщині» ІІ ступеня; О.М.Сєргєєв, кавалер медалі «За бойові заслуги».

А.О.Лейко в своїй промові згадав поіменно наших земляків, які загинули в тій війні: С. Яцковського з м. Верхньодніпровська, С. Зіміна та М. Білоконя з м. Верхівцево, С. Олійника з м. Вільногірська. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Цьогоріч в змаганнях взяли участь команди юнаків з 10 закладів загальної середньої освіти. Хлопці проходили випробування у 4 видах змагань: підтягування, біг 500 метрів, стрільба та плавання.

В особистому заліку чемпіоном району з чотириборства став Владимирський А., учень КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.; срібним та бронзовим призерами були Косяк Д. та Ступачук Е., учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» та КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.».

В загально - командному заліку переможцями серед І групи шкіл стала команда юнаків КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Аністратенко Н.С.); другими були учні КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор Забігай В.В.), ІІІ місце посіла команда КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.» (директор Роговська О.В.). Серед ІІ групи шкіл І місце вибороли юнаки КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.» (директор Федорова Н.В.), ІІ були хлопці КЗ «Ганнівський НВК» (директор Василюк Т.І.), ІІІ місце посіла команда юнаків КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.» (директор Кущова Т.А.)

Переможці та призери були нагороджені перехідним Кубком, грамотами та особистими медалями відповідного ґатунку.

 

 

 

 

   

Сторінка 7 з 108