Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Розпочалася реєстрація на пробне ЗНО - 2019

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 14 січня 2019, 11:57

З 8 до 31 січня 2019 року кожен охочий може зареєструватися на пробне ЗНО - така можливість відкрита на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Тестування відбудеться 16 та 23 березня.

Участь у пробному ЗНО не є обов'язковою, кожен може долучитися за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Пробне ЗНО проводиться для того, щоб учасники ознайомилися з процедурою тестування, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до робочого місця тощо.

Щоб пройти пробне оцінювання, необхідно створити особистий кабінет на сайті відповідного регіонального центру. Ознайомитися з переліком центрів та закріплених за ними областей можна на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua/regions/ (для переходу на сайт регіонально центру наведіть курсор та натисніть на назву області).

 

 


   

Зимова методична сесія педагогічних працівників Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської територіальної громади: локаціїя "Художньо - естетичний цикл"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 січня 2019, 14:29 Написав Остапчук Л.М., методист РМК П'ятниця, 11 січня 2019, 14:01

В рамках роботи локацій «Художньо-естетичного циклу» зимової методичної сесії відбулася презентація практичного досвіду роботи вчителів, що володіють методиками компетентнісного навчання та новими освітніми технологіями.

 

 • Локація «Художньо-естетичний цикл» ( спікери методист РМК Остапчук Лариса Миколаївна та керівник районної науково - методичної комісії вчителів музичного мистецтва Міхеєнко Надія Василівна,  керівник районної науково - методичної комісії вчителів художньої культури Сидорова Лариса Олеуксандрівна та керівник районної науково - методичної комісії вчителів образотворчого мистецтва Денісова Людмила Григорівна)

 

Батюта Світлана Миколаївна (вчитель мистецтва КЗ «Верхівцевський НВК  «СЗШ №1-ДНЗ») провела цікавий тренінг “Інтерактивні ігри як ефективний освітній інструмент сучасного вчителя”

Міхеєнко Надія Василівна (вчитель мистецтва КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.») поділилася досвідом “Викладання мистецьких дисциплін в початковій школі”

Сидорова Лариса Олександрівна (вчитель мистецтва КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 I-III ст.») повідомила “Особливості реалізації нового змісту освіти в 10-х класа навчального предмету “Мистецтво”

 

 

 


   

Зимова методична сесія педагогічних працівників Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської територіальної громади: локації «Українська мова та література», «Іноземні мови», «Географія та економіка», «Російська мова та зарубіжна література»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 січня 2019, 13:59 Написав Захарук -Чайченко М.А., методист РМК П'ятниця, 11 січня 2019, 13:10

День продуктивного спілкування, незабутній захід з обміну досвідом за участю вчителів, які не просто працюють у школі, а йдуть у ногу з часом.

 • Локація «Українська мова та література» (спікери методист РМК Захарук-ЧайченкоМ.А. та керівник районної науково – методичної комісії Кирильченко О.В.).

Зелений Данило та Яценко Анастасія, учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» за підсумками відвідування майстер-класу О.Авраменка провели сучасний та цікавий захід «Підготовка до ЗНО з української мови та літератури».

Оленченко Інна Григорівна, вчитель КЗ «Новомиколаївська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» презентувала свою багаторічну роботу з теми «Літературні персоналії нашого краю», запросивши до спілкування Демченка Івана Івановича та Безуса Євгенія Федоровича, членів національної спілки письменників України.

 

 

 • Локація «Іноземні мови» (спікери методист РМК Захарук-Чайченко М.А. та керівник районної науково - методичної комісії Олійник В.С.).

Панішев Анатолій Миколайович, вчитель КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.» на одному подиху розкрив доволі цікаву та актуальну тему «Розвиток письмових навичок і виправлення помилок під час вивчення англійської мови».

Ковтун Ангеліна Олександрівна, вчитель КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов»вмотивувала вчителів до нових форм роботи на практикумі «Нестандартні типи інтерактивних видів діяльності на уроках англійської мови».

 

 

 • Локація «Географія та економіка» (спікери методист РМК Захарук-Чайченко М.А. та керівник районної науково - методичної комісії Холопова Л.Б.).

Попков Володимир Миколайович, вчитель КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» надзвичайно професійно ділився власними  напрацюваннями з теми «Роль географічної науки в формуванні світоглядних компетенцій».

Холопова Любов Борисівна, вчитель КЗ «Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» сучасно та дієво працювала в діалозі з учасниками на тему «Способи саморегуляції емоційного стану».


 

 • Локація «Російська мова та зарубіжна література» (спікери методист РМК Захарук-Чайченко М.А. та керівник районної науково - методичної комісії Наумук Н.В.)

Наумук Наталія Василівна, вчитель КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» аргументовано, прогресивно та з власними цікавими прикладами провела майстер-клас «Методика використання хмарного сервісу GoogleClassroomна уроках російської мови та зарубіжної літератури».

Ящук Емма Юріївна, вчитель «КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» яскраво та по-справжньому професійнорозкрила тему «Прийоми критичного мислення на уроках гуманітарного циклу».

Виноградова Тетяна Володимирівна, вчитель КЗ «Новомиколаївська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» натхненно та конструктивно презентувала напрацювання з теми «Педагогічні деформації: проблеми та шляхи подолання».

 

 

 

   

Зимова методична сесія педагогічних працівників Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської територіальної громади: локація «Фізична культура. Захист Вітчизни»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК П'ятниця, 11 січня 2019, 12:52

В рамках локації «Фізична культура. Захист Вітчизни» (спікер методист РМК Марковська Т.В.) практичний досвід роботи з питань підвищення ефективності освітнього процесу з предмету, володіння інноваційними та інтерактивними технологіями презентували вчителі фізичної культури.

Чуйко Наталя Миколаївна, вчитель КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.» «Використання методу колового тренування на уроках фізичної культури».

Кузнєцова Валентина Дмитрівна, вчитель КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» «Інтерактивні технології на уроках фізичної культури як засіб ефективного засвоєння теоретичних знань».

Малієнко Віктор Васильович, вчитель КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1 – ДНЗ» «Використання інноваційних технологій при вивчені модулю «Волейбол».

 

 

 

   

Зимова методична сесія педагогічних працівників Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської територіальної громади : локації «Хімія», «Біологія», «Трудове навчання»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 січня 2019, 12:51 Написав Привалова Л.І., методист РМК П'ятниця, 11 січня 2019, 09:46

В роботі локацій «Хімія», «Біологія» та «Трудове навчання» зимової методичної сесії вчителі закладів загальної середньої освіти району презентували впровадження в практику сучасних технологій навчання, застосування різних форм і методів проведення уроку.

 

 • Локація «Хімія» ( спікери методист РМК Привалова Л.І. та керівник науково-методичної комісії Лебідь Т.І.)

Роговська Ольга Володимирівна(КЗ “Верхньодніпровська СШ№1 І-ІІІ ст.”) “STEM освіта на уроках хімії”

Лебідь Тетяна Іванівна (КЗ “Верхньодніпровська СЗШ№2 І-ІІІ ст.”) “Розв’язування задач з органічної хімії

 

Ляшенко Андрій Хомич (КЗ “Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.”) “Формування цілісного світорозуміння учнів засобами інтегрованого курсу природознавства, як випереджаюча освіта для сталого розвитку”

 

 

 • Локація «Біологія» ( спікери методист РМК Привалова Л.І. та керівник науково-методичної комісії Штибель В.В.)

 

Прохорова Тетяна Володимирівна (КЗ “Верхівцевська СЗШ№2 І-ІІІ ст.”“Впровадження ідей інноваційних технологій в практику роботи вчителя біології”

 

Довженко Ірина Василівна (Дніпровокам’янська філія  КЗ «Ганнівський НВК«СЗШ-ДНЗ»)“Формування соціальної та громадянської компетентностей на уроках біології”


 

 • Локація «Трудове начання» ( спікери методист РМК Привалова Л.І. та керівник науково-методичної комісії Дігтярь С.І. та Голтвянський О.Г.)

 

Гарагуля Наталія Олександрівна (КЗ “Водянська СЗШ І-ІІІ ст.”) “Використання інтерактивних методів навчання на уроках трудового навчання”

 

Дігтярь Світлана Іванівна (КЗ “Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.”) “Використання вторинної сировини на уроках трудового навчання”

 

 

 

 

   

Зимова методична сесія педагогічних працівників Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської територіальної громади : локація "Історія"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 10 січня 2019, 14:34 Написав Коваль І.Г., методист РМК Четвер, 10 січня 2019, 13:55

В роботі локації «Історія» зимової методичної сесії відбулася презентація  практичного досвіду вчителів щодо впровадження нових методів на уроках історії. Учасники  вище зазначеної локації з зацікавленістю ознайомилися з прийомами використання історичного гумору та кейс - методом  як мотиваційним фактором формування життєвих  компетентностей  учнів при вивченні історії.

 

 • Локація «Історія» (Спікери методист РМК Коваль І.Г. та керівник районної методичної комісії Крайнік О.В.)

 

Крайнік О.В., вчитель КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» («Методи та прийоми використання історичного гумору на уроках та в позаурочний час»)

Тарновська О.М., вчитель КЗ Верхньодніпровська СШ №1- ІІІ ст. («Система підготовки учнів до ЗНО на уроках історії»)

 

 

   

УВАГА!!! Опубліковано Положення про сертифікацію педагогічних працівників

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 10 січня 2019, 11:25

Уряд опублікував Положення про сертифікацію педагогічних працівників.

Документ доступний на сайті Кабміну. Відповідно до постанови, якою затвердили положення, цього року сертифікацію можуть пройти не більше тисячі вчителів, у наступні два роки – за рішенням Міністерства освіти і науки.

Окрім того, участь в експертних групах, які проводитимуть сертифікацію вчителів, можуть брати педагоги зі стажем не менше 5 років.

 

 


   

Зимова методична сесія педагогічних працівників Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської територіальної громади: локації "Математика", "Початкові класи", "Фізика", "Інформатика"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 січня 2019, 09:46 Написав Цимбаліст К.В., завідуюча РМК Середа, 09 січня 2019, 16:33

В рамках роботи локацій «Математика», «Початкові класи», «Фізика» та «Інформатика» зимової методичної сесії відбулася презентація практичного досвіду роботи вчителів: володіння методиками компетентнісного навчання, новими освітніми технологіями.

В роботі локації "Математика" взяли участь переможці ІІ етапу всеукраїнської олімпіади з математики - учні КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст." . Детальніше у світлинах.


 • Локація"Математика" ( спікери завідуюча РМК Цимбаліст Катерина Василівна та керівник районної науково - методичної комісії Молдован Тетяна Миколаївна)

Русанов Олександр, Кирильченко Роман, учні 11 класу  та Молдован Тетяна Миколаївна, вчитель математики КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст. " ( Майстер – клас «Розв’язування задач з комбінаторики»)

Молдован Тетяна Миколаївна, вчитель КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» про організацію навчання учнів за індивідуальною освітньою траєкторією

Топчій Ганна Василівна, вчитель КЗ Верхівцевський НВК («Квест як актуальна форма активізації пізнавальної діяльності учнів під час вивчення математики»)

Швайка Раїса Володимирівна, вчитель КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.» («Підготовка до ЗНО з математики : систематизація знань учнів шляхом створення таблиць»)


 

 • Локація «Початкові класи» (спікери завідуюча РМК Цимбаліст Катерина Василівна та керівник районної науково - методичної комісії Полтавець Ірина Миколаївна)

Ваніна Світлана Вікторівна, вчитель  КЗ «Новомиколаївська СЗШ№2 І-ІІІ ст..» (“Створення та використання лепбуків”)

Власенко Ольга Леонідівна, вчитель КЗ «Верхівцевська СЗШ№2 І-ІІІ ст..» (“Ігрові форми роботи в освітній діяльності”)

Крупенко Світлана Анатоліївна, вчитель КЗ Верхівцевський НВК (“Прийоми критичного мислення в навчанні молодших школярів”)

Дученко Антоніна Степанівна, вчитель КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№3 І-ІІІ ст..» ("Технологія діяльнісного методу навчання і його реалізація на уроках в початкових класах”)

 

 

 • Локація «Фізика» (спікери завідуюча РМК Цимбаліст К.В., керівник районної науково- методичної комісії Соболь О.М.)

Саранча Ольга Сергіївна, вчитель КЗ “Новомиколаївська СЗШ№1 І-ІІІ ст.” (Практикум “Розв’язування олімпіадних задач”)

 

Савицька  Тамара Володимирівна, вчитель КЗ Верхівцевський НВК (“Презентація інтерактивних навчальних пристроїв для розв’язку задач природничо - математичного циклу”)

 

 

 

 • Локація «Інформатика» (спікери завідуюча РМК Цимбаліст К.В., керівник районної науково - методичної комісії Лихолат І.В.)

Полішко Наталя Валеріївна, вчитель КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» (Практикум «Векторна графіка»)

Мартись Юлія Валеріївна, вчитель КЗ Верхівцевський НВК (Практикум«Он-лайн подорожі в початковій школі»)

Кущова Тетяна Анатоліївна, вчитель КЗ «Новомиколаївська СЗШ№1  І-ІІІ ст.» («Проектні технології  при викладанні інформатики»)

 

 

 

 

 

   

Сторінка 6 з 125