Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Для дітей створили Конституцію в коміксах

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 05 листопада 2019, 08:46

Брати Капранови та художник Олександр Костенко створили для дітей “Конституцію у коміксах”. Конституцію можна завантажити за цим посиланням.

“Щоб не повторювати помилок своїх батьків, наші діти повинні знати і розуміти основи Конституції. Комікси та діалоги, сучасні герої та життєві ситуації допоможуть швидко розібратися у власних правах і обов’язках, у системі влади та основах державного ладу, – йдеться в повідомленні на fb-сторінці братів Капранових.


   

УВАГА!!! Служба освітнього омбудсмена

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 04 листопада 2019, 10:04

 

З 4 листопада в Україні офіційно запрацює Служба освітнього омбудсмена. Однак вже зараз кожен охочий може направити звернення та ознайомитися з інформацією про діяльність Служби на сайті https://eo.gov.ua - нині він працює в тестовому режимі. Про це повідомив освітній омбудсмен Сергій Горбачов під час зустрічі з Міністром освіти і науки України Ганною Новосад сьогодні, 31 жовтня 2019 року, в приміщенні МОН.

“Посада освітнього омбудсмена, перш за все, передбачає широку комунікацію з суспільством та інформаційну відкритість. Тож ми сподіваємось, що Служба виправдає покладені на неї обов'язки та стане ще одним майданчиком для спілкування з учнями, студентами, їхніми батьками, педагогами та науковцями. Сьогодні конфлікти – один з основних факторів, що заважає дітям нормально концентруватися на освітньому процесі та отримувати від нього користь. Служба має мінімізувати цей плив і допомогти усій нашій системі освіти стати успішнішою”, – зазначила Міністерка Ганна Новосад.

 

 

 

 

   

Семінар-практикум педагогічних працівників закладів дошкільної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 листопада 2019, 15:40 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК П'ятниця, 01 листопада 2019, 15:36

На семінарі-практикумі  педагогічних працівників закладів дошкільної освіти розглянуто питання про організацію роботи дошкільних закладів щодо реалізації прав дітей дошкільного віку на отримання освітніх послуг.

Зокрема учасники засідання наголосили на важливість співпраці команди психолого - педагогічного супроводу в закладі дошкільної освіти, створені освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами, створенні системи ефективної протидії боулінгу.

Вчитель-дефектолог Комунального закладу «Верхівцевський ДНЗ «Теремок» Щербакова Вікторія Станіславівна звернула увагу слухачів на поведінкові прояви порушень розвитку у дітей, ознайомила присутніх з характерними особливостями поведінки дітей з особливими освітніми потребами, а саме з затримкою психічного розвитку. Звернула увагу,що в основі поведінкових реакцій лежать процеси гальмування й збудження в корі головного мозку. Тому розрізняють дітей з різними проявами поведінки і вихователь, вчитель , враховуючи можливості й реакцію на те чи інше завдання,повинен будувати освітній процес, враховуючи індивідуальні особливості дитини.

Учасники семінару активно приймали участь в обговорені питань, розв’язували задачі, виконували практичні завдання, Дійшли висновку,що доброзичливе ставлення до дитини, дотримання режимних моментів, індивідуальний підхід до дитини та батьків і керуюча роль педагога – є запорукою успішної співпраці.

 

 

   

УВАГА!!! День гідності - урок -дискусія з учнями

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 23 жовтня 2019, 07:58

 

Школам пропонують провести День гідності, який передбачатиме урок-дискусію з учнями.

Зареєструватись можна до 5 листопада включно за цим посиланням.

Ви отримаєте безкоштовно докладні методичні рекомендації та спеціально розроблений робочий зошит для учнівства, ексклюзивні настільні перекидні календарі “Хороша людина”, книжкові та інші подарунки, сертифікати для учасниць і учасників, а також підтримку всієї спільноти відповідального вчительства EdCamp Ukraine”, – зазначають організатори.

Подію можна організувати в будь-який день з 21 листопада (День Гідності і Свободи України) до 9 грудня (Міжнародний день боротьби з корупцією).

Як зазначають на fb-сторінці EdCamp Ukraine, особливістю уроку-дискусії цього року стане компонент “Хороша людина”:

 

  • нові антикорупційні інструменти для застосування у школі від проєкту USAID_ВзаємоДія, що допоможуть говорити про недоброчесні вчинки і таке явище, як корупція, а також способи її попередження і подолання;
  • ідеї щодо ознайомлення з Цілями сталого розвитку від ПРООН в Україні, щоб говорити з учнівством про Землю, як наш спільний дім;
  • кілька активностей від команди Emory University та Civil Peace Service Ukraine - GIZ ZFD за мотивами програми соціально-емоційного і етичного навчання, що допоможуть розвивати стійкість, співпереживання і взаємозалежність;
  • марафон написання листів від Amnesty International Ukraine на підтримку сміливих дітей і підлітків з різних країн світу, які борються за права людини;
  • презентації нових історій про досягнення жінок від Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine, що допоможуть привернути увагу до видимості й гідності жінок;
  • гейміфіковані матеріали від Анастасії Дякової для роботи з підлітками щодо безпечної сексуальної поведінки в інтернеті, що представлені у форматі “просто роздрукую і проведу гру”, а також деталізований план бесіди з підлітками на тему надсилання оголених фото;
  • відеосвідоцтва жертв Голодомору й Голокосту від USC Shoah Foundation та Zachor Foundation for Social Remembrance, які можна використовувати з навчально-виховною метою.

 

 

 

   

Вітання юних тенісистів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 16 жовтня 2019, 12:28 Написав Марковська Т.В., методист РМК Середа, 16 жовтня 2019, 12:24

Вітаємо учнів КЗ «Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.», переможців району та срібних призерів змагань відбіркової першості області з настільного тенісу серед команд закладів загальної середньої освіти, які відбулись 10 жовтня 2019 року в смт. Божедарівка, Криничанського району.

Бажаємо юним тенісистам та їх наставнику, М.Г.Єсіпенку, успіхів та в майбутньому тільки перемог!

 

 

 

   

Змагання з фізичної підготовки допризовної молоді

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 16 жовтня 2019, 12:23 Написав Марковська Т.В., методист РМК Середа, 16 жовтня 2019, 12:09

10 жовтня 2019 року на спортивній базі КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» відбулись змагання першості Верхньодніпровського району з фізичної підготовки допризовної молоді на кубок пам’яті загиблого в антитерористичній операції на сході України, верховчанина, Олександра Жабинця та з нагоди Дня Захисника України.

Змагання пройшли урочисто - з виконанням державного Гімну, покладанням квітів до меморіальної дошки героям АТО, вшануванням хвилиною мовчання загиблих воїнів в боротьбі за незалежність України. З вітальним словом до учасників звернулися І.В.Овчаренко, голова районної спілки ветеранів АТО та Л.Ф.Воронцова, директор КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» .

Цьогоріч в змаганнях взяли участь команди юнаків з 9 закладів загальної середньої освіти. Програма складалась з чотирьох видів: бігу 100 метрів, підтягування в висі на перекладині, метання гранати на дальність та подолання військової смуги перешкод.

Переможцем в особистому заліку чотириборства та в подоланні військової смуги перешкод став В.Бєлов, учень КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ»; Р.Терещенко, учень КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." зайняв друге місце в чотириборстві та був найшвидшим в бігу на 100 метрів; третій результат особистого заліку чотириборства показав Д.Дайліденко, учень КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ»; першим в підтягуванні в висі на перекладині був О.Науменко, учень КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст."; найкращого результату в метанні гранати на дальність досяг В.Карлаш, учень КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст."

В загальнокомандному заліку переможцями та власниками перехідного кубку стала команда юнаків КЗ «Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» (директор Л.Ф.Воронцова, вчитель О.М.Хмелюк), срібними призерами стали учні КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» (директор А.Х.Ляшенко, вчитель А.В.Кабаченко), ІІІ місце виборола команда КЗ «Пушкаріська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор В.В.Забігай, вчитель С.С.Тесленко).

Переможці були нагороджені грамотами та особистими медалями відповідного ґатунку.

Особливу вдячність висловлюємо адміністрації та педагогічному колективу КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» за допомогу в організації змагань та гарну підготовку урочистої частини заходу.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Про зміни типових програм для 1-2 та 3-4 класів Нової української школи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 09 жовтня 2019, 12:35

 

Міністерство освіти і науки внесло зміни в типові освітні програми для 1-2 та 3-4 класів Нової української школи.

Зміни затверджені наказами №1272 та №1273 від 8 жовтня, які опубліковані на сайті МОН. Детальніше.

 

 

 

   

УВАГА!!! 9 відео і 6 посібників про інклюзію, які можна використовувати на уроці

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 09 жовтня 2019, 07:49

 

Ця добірка корисних матеріалів стане у пригоді вчителям та батькам, які хочуть пояснити дітям, хто такі люди з інвалідністю та як з ними спілкуватись. Це допоможе зробити навчання в інклюзивному класі комфортнішим для всіх. Детальніше.

 

 

 

 

   

Сторінка 6 з 137