Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Конкурс #SuperUrok

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 15 лютого 2019, 09:11

EdPro запрошує вчителів та учнів 5-11 класів взяти участь у конкурсі #SuperUrok. Подати заявку можна до 12:00 15 квітня за цим посиланням.

Щоб взяти участь, необхідно створити відеоурок, використовуючи програму mozaBook.

“Основне завдання відеозапису – показати використання програми mozaBook для візуалізації, пояснення, розширеної демонстрації та виведення висновків, що ведуть до досягнення мети та цілей уроку, – пояснюють організатори.

40 найкращих відеоуроків продовжать участь у другому етапі, де журі відберуть 10 команд-фіналістів та серед них три команди-переможців конкурсу. Команда має складатись з 5 учнів та вчителя-ментора.

Переможці отримають:

  • 1 місце. Персональний приз для кожного учня команди – планшет, для учителя – поїздка в місто Сегет (Угорщина) на конференцію від виробника освітньої програми Mozaik Education.
  • 2 місце. Персональний приз для кожного учня команди – смартфон, для учителя – поїздка в місто Сегет (Угорщина) на конференцію від виробника освітньої програми Mozaik Education.
  • 3 місце. Персональний приз для кожного учня команди – колонка, для учителя – поїздка в місто Сегет (Угорщина) на конференцію від виробника освітньої програми Mozaik Education.

Ознайомитись детальніше з умовами конкурсу можна за цим посиланням.

 


   

Багатоборство допризовної молоді

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 12 лютого 2019, 16:23

12 лютого 2019 року на базі КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ» відбулося урочисте відкриття районних змагань з юно-армійського багатоборства з нагоди Дня виводу військ з Афганістану.

Ці змагання є чудовою нагодою перевірити свої морально-психологічні якості, силу духу, прагнення до перемоги, повніше осягнути всю значущість фізичної культури і спорту.

В змаганнях взяли участь команди юнаків з 10 закладів загальної середньої освіти району. Програма змагань складалась з трьох видів: біг на 500 м, підтягування в висі на перекладині, стрільба з пневматичної гвинтівки.

В загальнокомандному заліку переможцями стали команди КЗ «Пушкарівської СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.», друге місце посіли команди КЗ «Верхівцевський НВК» та КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.», третіми були команди юнаків КЗ «Дніпровська СЗБШ» та КЗ «Верхньодніпровська  СЗШ №2 І-ІІІ ст.» .

Переможцями та призерами особистої першості стали: І місце посів Науменко Олександр, ІІ місце - Ступачук Едуард, учні КЗ «Пушкарівської СЗШ І-ІІІ ст.» (директор Забігай В.В., вчитель Тесленко С.С.); ІІІ місце - Оскаленко Андрій, учень КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Аністратенко Н.С., вчитель Шерстяних І.О.).

Переможці та призери були нагороджені перехідним Кубком, грамотами та медалями відповідного ґатунку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Змагання з волейболу серед школярів Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської територіальної громади

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 11 лютого 2019, 12:32

07 лютого 2019 року на спортивних базах КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." та СК "Дніпровець" смт. Дніпровського відбулась першість району з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Верхньодніпровського району та команд-переможниць Верхньодніпровської територіальної громади.

В змаганнях брали участь 13 команд (сім юнаків та шість дівчат) з КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ", КЗ Верхівцевський НВК "СЗШ№1-ДНЗ", КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", КЗ "Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.", Дніпровокам'янська філія КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ", КЗ "Боровківська СЗШ І-ІІІ ст.", КЗ "Новомиколаївська СЗШ №2 І-ІІІ ст.", КЗ "Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.", КЗ "Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.".

Чемпіонами району серед дівчат стала команда КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", срібними та бронзовими призерами були дівчата КЗ Верхівцевського НВК та Дніпровокам'янської філії. Переможцями змагань серед юнаків стала команда КЗ "Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.", другими та третіми призерами були юнаки КЗ Верхівцевського НВК та КЗ "Боровківська СЗШ І-ІІІ ст."

Вітаємо дніпровчанок та першотравенців з перемогою! Бажаємо їм вдалого виступу на змаганнях відбіркової першості області з волейболу, яка відбудеться 21 лютого 2019 року у м. П'ятихатках.

Щасти Вам, юні волейболісти!

 

 

 

   

УВАГА!!! Відкритий обласний математичний турнір "ЕВРИКА" для учнів 9-11 класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 11 лютого 2019, 10:30

 

Турнір «ЕВРИКА - 2019» проводиться КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти Дніпровської обласної ради» разом з Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара.

Змагання проводяться у трьох номінаціях : математик – дослідник та статистик, математик – інженер, математик – педагог.

Протягом лютого місяця проходитимуть заочні, а з 02 березня очні змагання старшої ліги відкритого обласного математичного турніру «ЕВРИКА – 2019» для учнів 9-11 класів.

Подробиці на сайті турніру http://eureka.dp.ua/


 

 

   

УВАГА!!! Онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки від Google та МОН України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 08 лютого 2019, 11:45

Учні та вчителі можуть пройти безкоштовний онлайн-курс з мережевого етикету та безпеки, який розробила Google у співпраці з Міністерством освіти і науки. Він доступний за цим посиланням.

Курс містить текстові матеріали, відеоролики та завдання, які допомагають інтегрувати вивчення мережевого етикету та правил безпеки в навчальну програму. Він складається з п’яти аудіовізуальних модулів із короткими тестами наприкінці кожного модуля:

навчання правил безпеки й конфіденційності в Інтернеті; безпека користування мобільними пристроями; правила безпечного пошуку інформації; самозахист від фішингу та шахрайства; турбота про свою репутацію в мережі.

Після успішного складання всіх тестів, учасник отримує так званий значок просвітянина з питань мережевого етикету й безпеки.

 

 

 


   

УВАГА!!! Підвищення кваліфікації шкільних педагогів у форматі EdCamp

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 07 лютого 2019, 10:34 Написав Administrator Четвер, 07 лютого 2019, 10:30

 

22 лютого 2019 року в м. Дніпро на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» громадська організація «Гендерний клуб Дніпро» і Представництво в Україні Фонду ім. Гайнріха Бьоля проводить (не)конференцію міні-EdCamp Дніпро-2019 за темою «Сексуальна освіта. Коли і як говорити про це?»

Початок (не)конференції – 8.15. завершення – 18.00. Реєстрація за посиланням :https://goo.gl/forms/mQFo5W7v2spCDoDy2

За додатковою інформацією звертатись до координаторки (не)конференції Ганни Мягких на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном 0506367856.

 

 


 

   

УВАГА!!! Про премію Дніпропетровської обласної ради

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 07 лютого 2019, 10:24

 

Відповідно до рішення Дніпропетровської обласної ради № 167-8/УІІ та розпорядження Голови ДОР № 4-Р від 17.01.2019 року було започатковано відзначення та матеріальне заохочення молодих мешканців області за досягнення в різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові регіону.

З 28 січня по 28 лютого 2019 року розпочато прийом заявок на отримання премій Дніпропетровської обласної ради активними громадськими активістами Дніпропетровської області.

Вікові рамки кандидатів-учасииків 14-35 років. Кандидати на отримання матеріальних заохочень будуть обрані шляхом попереднього онлайн-голосування на сайті Дніпропетровської обласної ради та кінцевим рішенням спеціально створеної Комісії.

Прийом документів відбувається за адресами: 1. м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2 ГІалац Культури ДНУЗТ, 3 поверх; 2. м. Дніпро, вул. Яружна, 49а.

Детальніше за посиланням. https://oblrada.dp.gov.ua/vote/

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Конкурс для учнів 10-х класів "Моя майбутня професія: планування та розвиток"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 06 лютого 2019, 08:30

Центр “Розвиток КСВ” та Career Hub проводять серед десятикласників конкурс есе на тему “Моя майбутня професія: планування та розвиток”.

Есе потрібно надіслати до 21 лютого у формі за цим посиланням.

У творі потрібно розказати про:

  • ваші плани та очікування щодо обраної професії;
  • якими ви бачите свій розвиток у професії та перспективи самореалізації;
  • який внесок ви зробите своєю працею у розвиток країни.

250 учасників запросять на регіональні зустрічі, а 50 фіналістів відберуть до участі у фінальній конференції у Києві та дні з топ-менеджером.

Більше можна дізнатись в положенні конкурсу.

 

 

 

 

   

Сторінка 6 з 128