Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Відкритий обласний математичний турнір «Еврика» у номінації старша ліга (9-11 класи)

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Субота, 16 грудня 2017, 20:11 Написав Administrator Субота, 16 грудня 2017, 20:00

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара організовує на базі ДНУ Відкритий обласний математичний турнір «Еврика» у номінації старша ліга (9-11 класи):

  • заочний тур у грудні 2017 року;
  • фінальний очний тур 03 березня 2018 року.
Про умови участі та реєстрацію за посиланням: http://eureka.dp.ua


 

 

 

   

Тренінг керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Педагогічний коучинг в управлінській діяльності керівника освітнього закладу»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 13 грудня 2017, 13:19

12 грудня 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся  тренінг керівників  закладів освіти Верхньодніпровського району «Педагогічний коучинг  в управлінській діяльності керівника освітнього  закладу», який провели управлінці КЗ «Водянська СЗШ І-ІІІ ст.»: директор Неля Іванівна Писаревська, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Леонідівна Алєксандрова, психолог Анжела Олександрівна Купрацевич.

Вони взяли участь у тренінгу «Коучинг – метод співпраці керівника з підлеглими», який проходив на базі ВКНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Власний досвід роботи і здобуті знання управлінці втілили в тренінгове заняття, яке не залишило байдужим нікого.

Цікаво, зрозуміло, змістовно, а головне - продуктивно пройшов тренінг. Знайомство учасників, вправа «Мій герб» створили необхідний мікроклімат, доброзичливу й продуктивну атмосферу, за якої висловити власну думку міг кожен. Теоретичний компонент теж був інтерактивний, з елементами евристичної бесіди.

В ході практичного компоненту учасники вчилися складати колесо балансу ефективної роботи, управлінської компетентності, здійснювати самокоучинг, застосовувати прийом SWOT-аналіз.

Практична вправа «Паркан ідей» спонукала управлінців застосувати коучингову методику для аналізу сучасних освітянських проблем.

Творчість, винахідливість, гнучкість мислення  керівників забезпечили виконання вправи «Друдлі».

Учасники тренінгу прийшли до висновку, що застосування коучингової технології допоможе спланувати дії для знаходження оптимальних шляхів досягнення мети, сприятиме розвитку особистості взагалі і професійного розвитку зокрема.

Районний методичний кабінет та директори  закладів освіти Верхньодніпровського  району висловлюють слова подяки Нелі Іванівні, Олені Леонідівні та Анжелі Олександрівні  за високий рівень підготовки та проведення сучасного  інноваційного методичного заходу

 

 

 

 

 

   

Створено Державну службу якості освіти України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 11 грудня 2017, 09:48

Створено орган, що централізовано відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, – Державну службу якості освіти України (ДСЯО). Відповідне рішення було прийнято КМУ  6 грудня 2017 року під час засідання Уряду.

Нова структура засновується на базі ДІНЗ – Державної інспекції навчальних закладів. Вона матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення. Детальніше.

 

 

 


   

УВАГА!!! МОН узгодило остаточну версію проекту Державного стандарту початкової освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 09:44 Написав Administrator Понеділок, 11 грудня 2017, 09:36

Міністерство освіти і науки узгодило остаточну версію проекту Державного стандарту початкової освіти, який невдовзі має затвердити Кабінет Міністрів України.

У тексті Стандарту враховані зауваження та пропозиції, які надійшли під час публічного обговорення, а також коментарі та напрацювання експертів.

“Нова українська школа” публікує текст Стандарту, що перебуває на погодженні в Кабінеті Міністрів. Також найближчим часом будуть підготовлені аналітичні тексти щодо документа.

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Міністерство освіти і науки опублікувало два варіанти Типової навчальної програми для початкових класів Нової української школи

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 09:44 Написав Administrator Неділя, 10 грудня 2017, 19:20

Міністерство освіти і науки опублікувало два варіанти Типової навчальної програми для початкових класів Нової української школи. Відповідні документи розміщені на сайті міністерства.

Зауваження та пропозиції просять надсилати на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Переглянути документи можна за цими посиланнями: Проект 1. Проект 2

 

 

 

   

Обласний методичний практикум учителів української мови і літератури

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 08:41 Написав Administrator Неділя, 10 грудня 2017, 18:17

5 грудня 2017 року в ВКНЗ «ДОІППО» відбувся обласний методичний практикум за участі Олександра Миколайовича Авраменка, автора діючих державних підручників з української мови і літератури, серії навчальних посібників для підготовки до ЗНО й ДПА, ведучого експрес-уроків з української мови. Зустріч з відомим мовознавцем відбулася вперше.

У роботі практикуму взяли участь учителі української мови і літератури Верхньодніпровського району: В.М. Палій (КЗ "Ганнівський НВК "СЗШ-ДНЗ"), О.В. Кирильченко (КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст."), Т.А. Гладка (КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№2 І-ІІІ ст.").

Розмова про  підручник з української мови для 9 класу.    Автограф на згадку.

 

 

 

 

   

Безкоштовні вебінари для вчителів. Досвід успішних реформ естонської та фінської освіти для України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 08:46 Написав Administrator Неділя, 10 грудня 2017, 17:26

ВГ «Основа» та ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» продовжують реалізацію міжнародного проекту «Кращі світові освітні практики». У межах цього проекту 12-14 грудня відбудеться 2-й МІЖНАРОДНИЙ інтернет-марафон, який проводиться згідно з Концепцією «Нова українська школа».
Дізнатися більше>>>

 

 

 


   

Змагання юних захисників України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 грудня 2017, 15:58 Написав Карлаш Л.Б., методист РМК, Марковська Т.В., методист РМК Середа, 06 грудня 2017, 15:54

З нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України 05 грудня 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровська дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся районний військово-спортивний конкурс «Нумо, хлопці». Учасників змагань прийшли привітати А.О.Лейко, голова районної організації української спілки ветеранів Афганістану, І.В.Овчаренко, голова спілки воїнів АТО, О.О.Максимов, начальник відділу захисту інформації районного військового комісаріату, Є.С.Рубцов, учасник антитерористичній операції на сході України, В.В.Воробйов, ветеран спорту, Майстер спорту.

Зі словами вітання до всіх присутніх звернулася Т.В.Марковська, методист відділу освіти. Патріотичного запалу надав конкурсу виступ колективу театру танцю «Пролісок» КЗ «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» (керівник Бацко Т.В.). На початку заходу учасники та гості вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав своє життя за рідну землю, поклали квіти до братської могили у міському парку.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь команди юнаків з 9 закладів загальної середньої освіти району. Майбутні захисники Вітчизни проходили випробування у 6 різноманітних конкурсах. В загальному заліку за найкращий результат перехідним кубком була нагороджена команда КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» (директор Забігай В.В.). Срібними та бронзовими призерами стали команди юнаків КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» (директор Голтвянський О.Г.) та КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» (директор Ляшенко А.Х.). Переможці та призери змагань, їх керівники були нагороджені грамотами відділу освіти та районної організації Товариства сприяння обороні України, особистими медалями відповідного ґатунку.

6 грудня в багатьох навчальних закладах району проведено змагання патріотичної пісні та військового строю «Впоряд», що є одним із конкурсів Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

 

 

 

 

 

   

Сторінка 6 з 101