Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Всеукраїнський День дошкілля

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 01 жовтня 2019, 07:28 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 30 вересня 2019, 13:36

Із Днем дошкілля вітає Україна,

Всіх,хто світлом простеляє путь,

Для кого  головне в житті –Дитина,

ЇЇ освіта і духовна суть

Всеукраїнський День дошкілля це свято дитинства , недарма кажуть,що дитинство це ранок життя,а ранок має бути щасливим. Традиційно, заклади дошкільної освіти Верхньодніпровського району з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля  провели урочисті заходи, які стали для працівників, батьків та малят справжнім святом. Адже для кожного з нас дитина – це особливий світ. Окрасою запланованих заходів  стали музично – театралізовані дійства, малята з радістю долучались до танцювальних флешмобів, малюнків на асфальті, спортивних змагань. Теплі та щирі слова вдячності за турботливе та материнське ставлення до дітей пролунали від батьків на адресу педагогічних колективів та обслуговуючого персоналу садочків.

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті дитини, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любов до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності,але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь – передача нашої спільної спадщини.

День дошкілля – професійне свято працівників закладів дошкільної освіти, а головна ідея цього свята ­ допомогти суспільству звернути більшу увагу на дошкільну освіту.

З нагоди свята вшановуємо та приєднуємося до теплих слів вдячності на адресу вихователів, методистів, помічників вихователів та всіх працівників дошкільних закладів. Бажаємо міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий досвід допомагають реалізовувати сучасні програми освітньої роботи з дітьми. А життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

 

 

   

Урочистості у Дніпровській академії неперервної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 30 вересня 2019, 13:04 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 30 вересня 2019, 12:18

25 вересня 2019 року у Дніпровській академії неперервної освіти відбулися заходи із відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля.

З вітальним словом до присутніх звернувся Олексій Володимирович Полторацький, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації, який зазначив, що День дошкілля - найдобріше свято в нашому календарі, привітав всіх, хто причетний до виховання наймолодшого покоління, відкриває світ для дітей і від кого залежить, яким вони його бачитимуть.

В рамках урочистостей було відзначено працівників закладів дошкільної освіти області почесними грамотами департаменту освіти і науки Дніпровської обласної державної адміністрації. Цьогоріч почесну відзнаку отримала Віта Вікторівна Вініченко, директор комунального закладу «Верхівцевський дошкільний навчальний заклад «Теремок» Верхівцевської міської ради.

Вітаємо Віту Вікторівну та всіх причетних до її величності Дитини! Прийміть найщиріші вітання із Всеукраїнським днем дошкілля! Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним,, нехай довкола Вас буде любов та гармонія.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Оновлено перелік корекційних засобів для дітей з особливими освітніми потребами

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 вересня 2019, 10:22 Написав Administrator П'ятниця, 27 вересня 2019, 10:14

 

Міністерство освіти і науки оновило перелік корекційних засобів для дітей з особливими освітніми потребами.

Документ опублікували в Офіційному віснику України, повідомили на сайті МОН.

Новий перелік передбачає більше дидактичних матеріалів, інтерактивну підлогу, комп’ютерні логопедичні тренажери та спеціальні іграшки. Для дітей, які мають складнощі з мовленням, оновили засоби альтернативної комунікації. Насамперед йдеться про дітей з розладами аутистичного спектру.

Тепер ресурсні кімнати шкіл будуть поділені на дві зони – навчально-пізнавальну та ігрову. Їх відокремлять стаціонарною або мобільною перегородкою. У першій зоні діти з ООП будуть навчатися у групах або індивідуально. У другій – буде простір, де діти зможуть покращувати свій психоемоційний стан, знижувати тривожність та нервове збудження.

У міністерстві наголошують, що новий документ стосується не лише інклюзивно-ресурсних центрів та спеціальних шкіл, а й будь-якого закладу освіти.

Ознайомитись зі всіма змінами можна в документі нижче.

 

 


 

   

УВАГА!!! Безкоштовний онлайн - курс "Академічна доброчесність " для вчителів старших класів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 23 вересня 2019, 14:04 Написав Administrator Понеділок, 23 вересня 2019, 14:00

Студія онлайн-освіти EdEra запустила безкоштовний онлайн курс “Академічна доброчесність” для вчителів старших класів.

Пройти навчання можна за цим посиланням.

Курс розглядає також такі питання:

  • як уникнути плагіату в навчальному закладі;
  • роль оцінювання у формуванні академічно доброчесного середовища;
  • профорієнтація та освіта після школи.

Вчителям пропонують інструменти для роботи з учнями:

  • методичні рекомендації;
  • робочий зошит;
  • сценарії уроків;
  • презентації;
  • інтерактивний тест.

Курс створений спільно з Посольством США в Україні, Американськими Радами з міжнародної освіти та Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP).

 

 


 

 

   

УВАГА!!! Повторне громадське обговорення нового положення про кабінети інформатики та інформаційно-комунікаційні технології в закладах освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 19 вересня 2019, 15:00

 

Міністерство освіти і науки доопрацювало та повторно винесло на громадське обговорення нове положення про кабінети інформатики та інформаційно-комунікаційні технології в школах. Про це повідомили на сайті МОН.

“Проєктом акта запропоновано уточнити вимоги до призначення та основних напрямів роботи кабінетів інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій закладів загальної середньої освіти, порядок створення таких кабінетів, матеріально-технічного оснащення, навчально-методичного забезпечення та засад керування роботою“, – пояснили у міністерстві.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 11 жовтня на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Відеороз’яснення для батьків про інклюзивну освіту

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 19 вересня 2019, 14:58

 

Міністерство освіти і науки створило серію відеороз’яснень для батьків про інклюзивну освіту. Про це повідомили на сайті МОН.

На ютюб-каналі міністерства оприлюднили першу серію. З неї батьки зможуть дізнатися, що таке інклюзивно-ресурсні центри, як до них звернутися і отримати допомогу фахівців. Згодом випустять ще три ролики про механізми зарахування та відкриття інклюзивних груп на всіх ланках освіти від дошкілля до вишів.

У роликах з батьками розповідає держексперт директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Ольга Набоченко.

“Ми розуміємо, якою важливою є участь батьків дітей з особливими освітніми потребами у освытньому процесі. Саме тому підготували для них у форматі відео покрокову інструкцію з питань, які цікавлять їх найбільше. Що робити, куди і коли звертатись – все це ми пояснюємо”, – зазначила міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

Вона також додала, що ролики будуть корисними не лише для батьків, а й для усіх, хто цікавляться темою інклюзивного навчання.

 

 

 

 

   

Заходи до Дня фізичної культури і спорту України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 17 вересня 2019, 10:32

В рамках Олімпійського тижня з 09 по 14 вересня 2019 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту України в закладах освіти району пройшли спортивно-масові заходи. Детальніше у фоторепортажі.

КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.»

КЗ «Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.»

Дніпровокам’янська філія КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ»

КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ»

КЗ «Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІ ст.»

 

КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ»

КЗ «Андріївська НСЗШ І-ІІ ст.»

 


 

   

УВАГА!!! DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 17 вересня 2019, 09:58 Написав Administrator Вівторок, 17 вересня 2019, 09:55

 

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошує школи взяти участь у DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу.

Зареєструватись можна до 27 жовтня за цим посиланням.

Школам пропонують поговорити про булінг з допомогою кіно. Вчителі отримають методичні рекомендації для проведення уроків та обговорень у класі. Програму тижня розробили спільно з Міністерством освіти і науки, правозахисниками та психологами.

«DOCU/ТИЖДЕНЬ проти булінгу – це можливість поговорити зі школярами про складне за допомогою реальних історій», – зазначають організатори. Також на підтримку кампанії проти кібербулінгу Docudays UA запустив сайт bullyingstop.org.ua.

Тут для освітян, батьків та учнів зібрали інформацію про булінг та кібербулінг.

«На сайті можна дізнатись, як захиститися від цькування в онлайні і офлайні, як отримати безкоштовну юридичну допомогу тощо”, – пояснили творці проєкта.

Школи, які долучаться до DOCU/ТИЖНЯ, зможуть показати учням документальні стрічки “Буллер” американського режисера Лі Гірша та “Джованні та балет на воді” голландської режисерки Астрід Буссінк.

Нагадаємо, Docudays UA спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини пропонують юридичну допомогу постраждалим від кібербулінгу дітям та батькам.

Наприкінці 2018 року Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає штрафи за цькування у школі.

Детально про закон читайте “Штрафи за цькування в школі. Що потрібно знати про антибулінговий закон”

 

 

 

 

 

   

Сторінка 5 з 135