Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Майстер-клас для учителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти району «Формування ключових компетентностей учнів засобами образотворчого мистецтва"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Неділя, 14 січня 2018, 13:19

11 січня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся майстер-клас для учителів образотворчого мистецтва закладів загальної середньої освіти району «Формування ключових компетентностей учнів засобами образотворчого мистецтва». Методичний захід був проведений О.І.Шрам, учителем образотворчого мистецтва КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.», яка презентувала свій досвід щодо використання на уроках найбільш ефективних форм та прийомів роботи, що сприяють формуванню ключових компетентностей особистості.

Неабияке враження на учасників заходу справила виставка творчих робіт учителя та її учнів, створених під час уроків та на заняттях гуртка, який веде Оксана Іванівна на добровільних засадах.

Під час практичного етапу учитель продемонструвала майстер-клас з виготовлення оберегу «Мішечок багатства». Усі учасники заходу натхненно взялись до роботи, і результати виявились якнайкращими. Районний методичний захід пройшов в атмосфері відкритості, доброзичливості та творчості.

Висловлюємо щиру подяку О.І.Шрам та адміністрації КЗ «Першотравенська СЗШ І-ІІ ст.» за підготовку цікавого майстер-класу, а директору КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» І.Г.Мелащенко  - за надання затишного приміщення та забезпечення технічної підтримки.

 

 

 

 

   

Семінар вчителів математики, фізики та астрономії «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 12 січня 2018, 13:49

11 січня 2018 року  на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар вчителів  математики, фізики та астрономії  «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи». Семінар підготувала та провела завідуюча РМК Цимбаліст К.В.

Детальніше у матеріалах. Математика.

Фізика та астрономія.

 

 

 

 

 

   

Тренінг учителів основ здоров’я

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Четвер, 11 січня 2018, 15:09

10 січня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» відбувся тренінг учителів основ здоров’я «Формування здоров’язберігаючих життєвих навичок через інтегрування курсу «Вчимося жити разом» в зміст предмету «Основи здоров’я». Учасникам заходу були надані методичні рекомендації щодо інтеграції даного курсу у післядипломну підготовку вчителів і навчання учнів, особливостей впровадження та його впливу на розвиток здоров’язбережної і соціальної компетентностей.

Досвідом підготовки вчителів з методики викладання курсу «Вчимося жити разом» та алгоритмом проходження дистанційних онлайн курсів з присутніми поділилася Т.Б.Бригінець, соціальний педагог КЗ Верхівцевський НВК. Тренінг практичних навичок вчителів щодо способів інтеграції курсу «Вчимося жити разом» підготувала і провела Н.В.Федорова, директор КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.», учитель основ здоров’я.

Цікаво і змістовно пройшов тренінг. Інтерактивна вправа для об’єднання учасників в групи «Знайди мене по кольору волосся» створила сприятливий емоційний мікроклімат для творчого і продуктивного навчання. В практичній частині тренінгу учасники навчалися добирати та застосовувати найбільш ефективні форми і методи формування здоров’язберігаючих життєвих навичок під час вивчення різних тем. Підведення підсумків заходу проходило у вигляді вправи «Коло побажань».

Учасники методичного заходу дійшли висновку, що впровадження курсу «Вчимося жити разом» необхідне для реалізації завдань освітніх галузей «Соціальна і здоров’язбережна», «Громадянська та історична», проекту Державного стандарту початкової освіти та сприяє професійному розвитку особистості.

 

 

 

 

 

 

   

Cемінар вчителів початкових класів «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 09 січня 2018, 13:12

09 січня 2018 року  на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар вчителів  початкових класів  «Реалізація компетентнісного підходу в умовах Нової української школи». Семінар підготувала та провела завідуюча РМК Цимбаліст К.В.

В роботі семінару взяла участь методист РМК Марковська Т.В.  Вона презентувала вчителям початкових класів портал превентивної освіти  та онлайн – курс «Вчимося жити разом».

Детальніше  у матеріалах.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! На сайті студії онлайн-освіти EdEra стартувала реєстрація на обов’язковий онлайн-курс для вчителів Нової української школи, які візьмуть перші класи у 2018 році

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 січня 2018, 11:01 Написав Administrator П'ятниця, 05 січня 2018, 10:57

Дистанційний курс ознайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентністного навчання. Це обов'язковий етап підвищення кваліфікації педагогів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2018 року.

Курс складається з 6 модулів. Серед тем – Державний стандарт початкової освіти, методики компетентнісного навчання, інклюзивна освіта. Окремий блок присвячений нейропсихології: науці, що дозволяє вчителю зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні та виправити їх.

Під час навчання передбачається виконання різноманітних теоретичних і практичних завдань, результати яких впливають на отримання електронного сертифікату. У разі успішного проходження курсу, його наявність буде обов’язковою для тих, хто набирає 1 клас, і він зараховуватиметься як підвищення кваліфікації.

Зареєструватись на “Онлайн-курс для вчителів початкової школи” можна за цим посиланням.

 

 

 

 

   

Cемінар-практикум вчителів інформатики «Розвиток образного мислення учнів шляхом створення графічних зображень різними програмними засобами»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 04 січня 2018, 14:30

04 січня  2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів» відбувся семінар-практикум вчителів інформатики «Розвиток образного мислення шляхом створення графічних зображень різними програмними засобами».

Учасники методичного заходу мали можливість познайомитися з  напрацюваннями педагогічного колективу, які презентували  вчителі інформатики І.В.Лихолат та Н.В. Полішко, вчитель зарубіжної літератури Т.В. Осташко, психолог школи С.О. Овчиннікова, долучилися до роботи дизайн-студії, роботу якої забезпечили  представниками кафедри вчителів початкових класів.

Вчителі інформатики колегіально визначили можливі шляхи ефективного використання програмних засобів для розвитку образного мислення учнів різних вікових груп.

Детальніше у матеріалах.

 

 

 

   

Чарівне новорічне свято

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Середа, 03 січня 2018, 15:24

Напередодні довгоочікуваних зимових канікул в усіх закладах освіти району відбулися веселі новорічні заходи. Це чарівний час, коли навіть дорослі знов починають вірити в казку, сподіваються на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадують бажання. У ці дні і діти, і педагоги, і батьки мали святковий настрій, відчуття чогось чарівного, несподіваного, радісного. Нікого не залишили байдужими святкові феєричні програми з новорічними сюжетами, цікавими конкурсами, піснями та хороводами навколо красуні-ялинки. Вихованці КЗО «Верхньодніпровський НРЦ» ДОР змогли побувати на балу у справжньої Попелюшки. В цьому їм допомогли учні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №3 І-ІІІ ст.», які підготували для дітей новорічну казку про справжні добро, щастя, любов  та дива.

i


Казкові дійства, проведені в навчальних закладах, вражали яскравими маскарадними костюмами та чаруючими музичними творами. Найбільшим подарунком для дітлахів стали, звичайно, солодощі від головних персонажів свята – Діда Мороза та Снігуроньки.

Віримо, що наступний рік принесе здійснення наших мрій і задумів, подарує мир, добробут і злагоду. З Новим 2018 роком! З Новим щастям!

 

 


 

   

Обласні змагання з гірського туризму «Висота»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., методист РМК Середа, 03 січня 2018, 14:29

15-16 та 22-23 грудня 2017 року на базі КЗ «Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчості» пройшли відкриті змагання з гірського туризму в приміщеннях «Висота». 16 грудня за звання кращих у старшій віковій категорії змагалися юні туристи з мм. Дніпро, Кам’янське, Вільногірськ, Васильківського, Криничанського, Солонянського районів та господарі змагань – верхньодніпровці. За підсумками напруженої боротьби в командному заліку перемогу здобули спортсмени з Вільногірська, другими стали туристи з Криничанського району, на третьому місці- команда нашого району.

В особистому заліку кращі результати серед дівчат показала Рада Мусіяк (м. Верхньодніпровськ, серед хлопців – Артем Буханько (м.Вільноргірськ).

22-23 грудня змагання продовжилися серед молодшої групи учасників з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Вільногірська, Запоріжжя та Верхньодніпровського, Дніпропетровського і Криничанського районів. У загальнокомандному заліку призерами змагань стали:

І місце – команда КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» (керівник Прядко О.Г.);

ІІ місце – команда Степанківського НВК Криничанського району (керівник Григоренко В.І.);

ІІІ місце – команда КЗ «ДДЮЦМС» ДОР (гурток на базі м.Вільногірська, керівник Коршок Я.В.)

Вітаємо вихованців гуртка «Туристичне багатоборство» КЗ «Верхньодніпровський ПДЮТ» та його керівника О.Г.Прядка із успішними виступами на обласних змаганнях. Бажаємо подальших спортивних досягнень!

 

 

 

 

   

Сторінка 4 з 101