Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Педагогіка партнерства: освітяни розробили документ про співпрацю в школі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 20 березня 2019, 09:35

ГО “Смарт освіта” напрацювала меморандум про співпрацю в школі, який доопрацьовуватимуть з учнями, вчителями, батьками та освітніми експертами.

У Києві 18 березня відбулося експертне обговорення документу.

Меморандум описує нові принципи та правила взаємодії всіх учасників освітнього процесу, уможливлює якісний і конструктивний діалог між ними. Документ – це результат фасилітованих зустрічей між батьками, вчителями та учнями, що проводились у 6 пілотних школах Києва, Чернігова, Харкова, Краматорська, Тернополя та Миколаєві. На них обговорювали проблемні питання та шукали ефективні та прийнятні для всіх форми взаємодії.

Тепер цей документ запропонували для обговорення і допрацювання освітнім експертам, представникам МОН та шкіл. 21 березня відбудеться ще одне обговорення громадське, на яке організація запрошує всіх охочих. Після всіх доопрацювань цей документ запропонують як типовий для впровадження в школах.

За словами координаторки проекту Зої Звиняцківської, це рамковий документ, який має на меті зафіксувати засадничі принципи взаємодії та комунікації між вчителями, учнями та дітьми в ключових сферах шкільного життя.

Проект відбувається за підтримки програми “Долучайся” Пакт, USAID та заохочення з боку Міністерства освіти та науки.

 

 


   

УВАГА!!! Сертифікація вчителів: затверджені методика та форма експертного оцінювання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 20 березня 2019, 09:29

Державна служба якості освіти затвердила методику та форму експертного оцінювання вчителів під час сертифікації. Відповідні накази служби опубліковані на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Методика включає 5 критеріїв, що розкриваються через 20 показників, опис методів збирання інформації експертами та алгоритм обчислення загальної суми балів, отриманих учасником сертифікації за результатами експертного оцінювання, – зазначено в методиці.

Так, експерти оцінюватимуть вчителів за такими критеріями:

здатність планувати і реалізовувати освітній процес на основі особистісно орієнтованого і компетентнісного підходів;

здатність здійснювати процес навчання, виховання і розвитку учнів, основою якого є повага до прав людини, патріотизм, демократичні та інші загальнолюдські цінності;

здатність створювати безпечне та психологічно комфортне освітнє середовище, орієнтоване на розвиток дітей та мотивацію їх до навчання;

здатність до постійного професійного розвитку, самооцінювання та рефлексії.

 

 


   

УВАГА!!! ОБСЄ та студія онлайн-освіти EdEra відкрили реєстрацію на безкоштовний курс “Права людини в освітньому просторі”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 18 березня 2019, 16:52

ОБСЄ та студія онлайн-освіти EdEra відкрили реєстрацію на безкоштовний курс “Права людини в освітньому просторі”. Зареєструватись можна за цим посиланням.

“Ми чуємо про права людини повсякчас. Читаємо про них у міжнародних конвенціях, шкільних підручниках та чуємо з телебачення. Розуміння ж прав людини – одна з передумов до їхньої поваги, забезпечення та захисту. Насамперед – в освітньому просторі, де формуються і зростають майбутні покоління“, – йдеться в повідомленні.

Курс рекомендований Міністерством освіти і науки. Навчання розпочнеться 25 березня.

 

 

   

УВАГА!!! Вчителям пропонують випробувати інструменти для роботи з молоддю в темі протидії та попередженні корупції

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 18 березня 2019, 10:14

Вчителям пропонують випробувати інструменти для роботи з молоддю в темі протидії та попередженні корупції. Проект проводять “ЕдКемп Україна” у партнерстві з проектом USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”.

Організатори пропонують вчителям апробувати інструменти разом з учнями, щоб надати розробникам зворотний зв’язок щодо їхньої ефективності.

Під час апробації вчителі отримають методичні рекомендації “Набір інструментів для роботи з молоддю 1.0”, у яких подано ширший опис кожного інструменту, його мету й перелік компетенцій, формуванню яких він сприяє, а також детальні  рекомендації щодо цільової аудиторії та формування команд, часу й місця проведення, перебігу події та уникнення можливих труднощів”,пояснюють організатори.

Апробація триватиме до 1 червня. Детально про проект можна буде дізнатись на вебінарі, який розпочнеться о 16:00 20 березня. Зареєструватись на нього можна за цим посиланням.

 

 


   

Розширене спільне засідання колегії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та VIII пленуму Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Карлаш Л.Б., голова районного комітету Профспілки . Середа, 13 березня 2019, 15:28

12 березня 2019 року на розширеному спільному засіданні колегії відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації та пленуму Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України за участю керівників і голів первинних профспілкових організацій закладів освіти району підведені підсумки виконання у 2018 році зобов’язань сторін за Угодою між відділом освіти райдержадміністрації та районним комітетом Профспілки на 2017-2020 роки.

Із звітними доповідями виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос та голова районного комітету Профспілки Л.Б.Карлаш

Із звітними доповідями виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос та голова районного комітету Профспілки Л.Б.Карлаш

В обговоренні доповідей сторін Угоди активну участь взяли Забігай В.В., директор КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.», член президії районного комітету Профспілки,  Зінченко Ю.П.,  голова профспілкового комітету КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.». Виступаючі зауважили, що виконання сторонами положень Угоди та колективних договорів закладів освіти сприяли вирішенню питань, пов’язаних з нормуванням, оплатою та охороною праці, регулюванням робочого часу та часу відпочинку, забезпеченню соціально-економічних гарантій працівникам освіти у 2018 році.

Колегія відділу освіти райдержадміністрації та пленум районного комітету Профспілки прийняли спільне рішення з аналізом досягнутих позитивних результатів та питань, які потребують вирішення протягом 2019 року.

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Учнів 4-10 класів запрошують на олімпіади з математики та головоломок

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 13 березня 2019, 11:06 Написав Administrator Середа, 13 березня 2019, 11:03

Учнів 4-10 класів запрошують на олімпіади з математики та головоломок. Зареєструватись можна до 3 квітня включно за цим посиланням.

Олімпіада з математики відбудеться 6 квітня. Долучитись до неї можуть індивідуально учні 6-8 класів та командою 9-10 класів.

Олімпіада з головоломок відбудеться 7 квітня. У ній можуть взяти участь учні 4-10 класів.

Змагатимуться школярі у Русанівському фізико-математичному ліцеї Києва..

Більше про ці змагання можна дізнатись за цим посиланням.

Нагадаємо, учні можуть отримати премію до 8 тисяч гривень за свої таланти.

 

 

 

   

УВАГА!!! Результати відбору проектів підручників для 2 класу закладами освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 14 березня 2019, 11:31 Написав Administrator Понеділок, 11 березня 2019, 11:23

На виконання листа МОН України №1/9-63 від 08.02.2019 року та наказу МОН України №1190 від ь01.11.2018 року «Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти» з 04 по 10 березня 2019 року  закладами загальної середньої освіти Верхньодніпровського району здійснено вибір проектів підручників для 2 класу.

Детальніше про результати вибору: завантажити

 

 


   

УВАГА!!! МОН ПРОПОНУЄ ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗМІНИ ДО ПОСТАНОВИ КМУ "ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТРОКУ НАВЧАННЯ У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ ДЛЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 06 березня 2019, 09:24

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект постановки Кабінету Міністрів «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2003 р. № 585 ».

Даний проект постанови передбачає внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2003 р. №585 “Про встановлення строку навчання у загальноосвітніх навчальних закладах для дітей з особливими освітніми потребами” та приведення її у відповідність до діючого законодавства

Зауваження та пропозиції надсилати до 18 березня 2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 


   

Сторінка 4 з 128