Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Конкурс «Нумо, хлопці!»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 11 грудня 2018, 10:42

З нагоди Дня Збройних Сил України 6 грудня 2018 року на базі КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ» відбувся військово-спортивний конкурс «Нумо, хлопці!», в якому взяли участь юнаки з дев’яти шкіл верхньодніпровщини: заклади освіти міста Верхньодніпровська – СЗШ №1, 2, 3, 5; смт. Дніпровського та Новомиколаївки – СЗШ №1, 2, с. Пушкарівки та Ганнівки.

Програма змагань складалась з шести видів: стройова підготовка, перетягування канату, стрільба з пневматичної гвинтівки, підтягування в висі на перекладині, збірка – розбірка магазину автомата Калашнікова та комбінована естафета. Конкурс проходив емоційно, в дусі спортивної боротьби.

В загальному підсумку переможцями змагань та володарями перехідного Кубку стали юнаки КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» (директор Голтвянський О.Г., вчитель Євпраксін Ю.Є.), друге місце посіла команда юнаків КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.» (директор Роговська О.В., вчитель Перепечин С.С.), третє місце зайняли юнаки КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Аністратенко Н.С., вчитель Шерстяних І.О.).

 

 

 

   

Семінар-практикум керівників закладів дошкільної освіти «Забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на дошкільну освіту»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав :Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 10 грудня 2018, 15:31

07 грудня 2018 року на базі відділу освіти Верхньодніпровської  райдержадміністрації відбувся районний семінар-практикум керівників закладів дошкільної освіти «Забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на дошкільну    освіту», проведений методистами районного методичного кабінету Желонкіною Л.І., Коваль І.Г. із залученням директора КЗ Інклюзивно-ресурсний центр Ходос К.С.

Семінар-практикум зібрав креативних, небайдужих освітян.

Під час роботи семінару-практикуму Желонкіна Л.І. ознайомила слухачів з нормативно-правовою базою щодо впровадження інклюзивної освіти в дошкільних закладах.

У програмі заходу справді важливу і цікаву тему, про модель впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти розкрила Коваль І.Г.

Учасники семінару мали можливість більше дізнатися, від Ходос К.С. директора інклюзивно-ресурсного центра, про роль центра в процесі надання корекційних послуг дітям з особливими потребами.

Директор КЗ Верхівцевський  ДНЗ «Теремок» Вініченко В.В. наголосила на важливості раннього виявлення категорій дітей з особливими   освітніми  потребами  та з досвіду роботи розповіла про особливості навчання та виховання дошкільнят, спілкування з батьками.

Формальне і неформальне спілкування підігрівало атмосферу. А викладені питання були дійсно важливими, актуальними.

Обговорено практичні та теоретичні аспекти впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти та порядок створення інклюзивних груп, визначено основні шляхи діяльності педагогічних працівників в процесі впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти.

Учасники семінару - практикуму мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та обмінятися думками з приводу наявних проблем у процесі організації інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти.

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення положення про сертифікацію вчителів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 10 грудня 2018, 11:59

 

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення положення про сертифікацію вчителів. Про це повідомили на сайті МОН.

Документ має врегулювати процедуру оцінювання професійних компетентностей вчителів. Для цього педагоги повинні будуть проходити незалежне тестування, а також самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

Тестування проводитиме Український центр оцінювання якості освіти. Водночас, Державна служба якості освіти вивчатиме та даватиме експертне оцінювання практичного досвіду роботи.

Сертифікацію вчителі зможуть пройти добровільно. Для тих педагогів, які успішно пройдуть сертифікацію, передбачено 20% надбавки до зарплатні.

Ознайомитись з проектом положення можна у документі нижче.

 

 

 

   

Обласні змагання з футзалу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Понеділок, 03 грудня 2018, 16:17

29 листопада 2018 року на базі нашого району в спортивній залі КЗ "Верхньодніпровська ДЮСШ" відбулись змагання відбіркової першості області з футзалу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти.

Верхньодніпровський район представляла команда КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." (директор Ляшенко А.Х). Наші хлопці перемогли п'ятихатців, з нічийним результатом зіграли з вільногірцями та за співвідношенням забитих та пропущених м'ячів стали срібними призерами змагань. Юнаки з м. Вільногірська здобули путівку до фінальної першості області, на третьому місці - футболісти П'ятихатського району.

 

   

Майстер-клас з рекордсменом світу з плавання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Неділя, 02 грудня 2018, 16:25

28 листопада 2018 року у плавальному басейні КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» з учнями шкіл м. Верхньодніпровська та с. Пушкарівка майстер-клас з плавання провели рекордсмен світу з плавання, заслужений майстер спорту України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів світу та Європи, Андрій Андрійович Говоров та відомий світовий тренер з плавання, займається підготовкою спортсменів національної збірної України з плавання до ХХХІІ літніх Олімпійських ігор, які будуть проходити в столиці Японії Токіо у 2020 році, Арілсон Соареш Да Сілва.

 

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! МОН та LEGO Foundation промоніторять результати використання конструкторів lego у 1-х класах і підпишуть новий меморандум про співпрацю

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 28 листопада 2018, 12:19 Написав Administrator Середа, 28 листопада 2018, 12:15

Мністерство освіти і науки України разом із Lego Foundation проведуть велике моніторингове дослідження, на основі якого робитимуться висновки про результати використання конструкторів у навчальному процесі та їхній вплив на навчання першокласників. Про це домовилися під час зустрічі Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Віце-президент The Lego Foundation Каспер Оттоссон Канструп 26 листопада 2018 року, у приміщенні МОН. Детальніше.

 

 

 

 

   

Змагання школярів Дніпропетровщини з баскетболу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 27 листопада 2018, 13:44

Упродовж листопада місяця 2018 року на базі Верхньодніпровського району у спортивних залах КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» та КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ» відбулись змагання першості області з баскетболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти.

Честь нашого району захищали юнаки КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Аністратенко Н.С.) та дівчата КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» (директор Голтвянський О.Г.). Виступ наших баскетболістів був вдалим. На відбірковому етапі змагань верхньодніпровці впевнено перемогли команди з м. Вільногірська, П’ятихатського, Криничанського районів та здобули право змагатись у фіналі області.

Ігри фінальної першості області і юнаків, і дівчат були цікавими та емоційними. Баскетболісти КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» поступились командам з м. Тернівка та м. Покров і стали бронзовими призерами першості області. Юнаки з м. Кривого Рогу, м. Дніпро, Покровського та Магдалинівського районів розподілили між собою 4-7 місця відповідно.

Дівчата КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.» стали срібними призерами першості області, залишивши позаду команди з м. Новомосковська, м. Дніпро, м. Кривого Рогу, Петропавліського, Томаківського та Магдалинівського районів. Чемпіонами області стали дівчата з м. Тернівка.

 

 

 

 

 

   

Інтернет - нарада керівників закладів освіти Вехньодніпровськкого району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 27 листопада 2018, 12:40

27 листопада 2018 року відбулася інтернет - нарада керівників закладів освіти Вехньодніпровськкого району під головуванням завідуючої районного методичного кабінету К.В. Цимбаліст.

Інформувала про стан реалізації державної політики щодо розвитку науково-технічного напряму позашкільної освіти Л.М. Остапчук, методист РМК.

Інформувала про взаємодію закладу дошкільної освіти та сім’ї у  вихованні  дошкільника Л.І. Желонкіна, методист РМК.

Інформувала про організацію іншомовної освіти згідно вимог нового Державного стандарту початкової освіти М.А. Захарук – Чайченко, методист РМК.

Детальніше.

 

 

   

Сторінка 3 з 121