Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Про проведення он-лайн опитування вчителів з питань використання ІКТ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Цимбаліст К.В. Середа, 31 березня 2010, 15:09

Згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 24.02.10. №1/9 – 109 «Про проведення он-лайн опитування вчителів з питань використання ІКТ» відділ освіти Верхньодніпровської РДА повідомляє, що з 30 березня по 27 квітня 2010 року у рамках спільної програми «Партнерство у навчанні» Міністерства освіти і науки України та компанії «Майкрософт Україна» за підтримки дослідницької компанії Gross Tab Research of Bellevue (Вашингтон, США) буде проводитись анкетування вчителів загальноосвітніх навчальних закладів з питань використання інформаційно-комунікаційних технологій.
Опитування проводиться в рамках Міжнародного інноваційного дослідження викладацької діяльності та системи навчання (Innovative Teaching and Learing (ITL) Research) з метою визначення рівня використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі. Анкетування буде здійснюватись на добровільних засадах через мережу Інтернет в режимі он-лайн за наступною веб-адресою: http://survey/euro.confirmit.com/wix/p351148750.aspx.
Звертаємо Вашу увагу, що участь всіх учителів інформатики у дослідженні є бажаною. За більш детальною інформацією звертатись за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Начальник відділу освіти                                                                 І.В.Косенко 
Цимбаліст К.В. 
6-04-27


   

Змагання високого професіоналізму та таланту!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 01 березня 2010, 15:25 Написав Сакара Г.І. Понеділок, 01 березня 2010, 14:29

Змагання високого професіоналізму та таланту!

Ясні морозяні лютневі дні 2010 року принесли освітянам району теплі зустрічі, щирі спілкування з колегами області на ІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2010» в номінації «Трудове навчання», який проходив на базі навчальних закладів району.

 

Проведення такого рівня обласного заходу в нашому районі – підтвердження високої оцінки діяльності відділу освіти, районного методичного кабінету головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації та Дніпропетровським інститутом післядипломної педагогічної освіти.
Гостинна Верхньодніпровщина радо зустріла членів журі та переможців заочного етапу ІІ (обласного) туру, яких поєднувало покликання, педагогічний талант, високий рівень творчості, потяг до спілкування, високий професіоналізм.


Методисти районного методичного кабінету підійшли творчо до організації проведення триденного конкурсу, чітко виконували покладені на них обов’язки, коректно допомагали один одному, взагалі, спрацювали якісно, як один єдиний організм, бо хотілося щоб даний конкурс, дійсно, став святом педагогічної майстерності і спонукав до творчої педагогічної діяльності.
І свято вдалося! Урочисте відкриття конкурсу, розроблене методистом Майор Л.Д., з щиросердечними посмішками ведучих Коваленко Л.М., голови райкому профспілки працівників освіти і науки, та Забігая В.В., директора Пушкарівської СЗШ, зробили свою справу: у залі світлі обличчя гостей, членів журі, конкурсантів, вчителів району. З теплими словами вітання звернулися до всіх присутніх Корж О.А., заступник голови райдержадміністрації, Коваленко В.В., заступник голови райради, Ходос Н.Ф., заступник начальника відділу освіти, Яковлєва В.А., голова журі, доцент кафедри методики трудового та професійного навчання Криворізького педагогічного університету, кандидат педагогічних наук, Ковальчук І.М., заступник голови журі, завідувач відділу охорони праці та трудового навчання ДОІППО, Остапко О.Д., вчитель Ганнівської СЗШ, призер обласного туру «Учитель року-2008» в номінації «Початкові класи».


Атмосфера свята зняла напругу з конкурсантів, тому вони в наступних змаганнях змогли показати свою майстерність, красу своєї праці, свою обізнаність у даній сфері діяльності і високий рівень ерудиції… Бо конкурс «Учитель року-2010» зібрав найталановитіших вчителів трудового навчання зі всієї області. Серед них вчитель трудового навчання Новомиколаївської СЗШ №1 Шинкарук О.І., гордість і надія освітян району, який з гідністю представив на розсуд журі свої педагогічні здобутки і отримав високу оцінку журі конкурсу: посів 4-е місце у загальному рейтингу.

Всі конкурсанти показали себе висококваліфікованими спеціалістами зі своєю методикою навчання, з застосуванням різноманітних результативних методик, усталених технологій. Вони не лише майстри своєї справ, вони творці і вихователі.

Важко було членам журі визначити переможців, бо кожний конкурсант – це родзинка освіти, це люди, які віддають своє серце, душу і вміння молодому поколінню. Щиро радіємо успіхам колег: м. Кривий Ріг Геймур В.А. (І місце), Брохман Є.І. (ІІІ місце), м. Дніпропетровськ Серебряковій Н.І. (ІІ місце). Вітаємо вчителів: м. Вільногірськ Куц Л.П., м. Дніпропетровськ Хоменко Н.В., м. Дніпродзержинськ Пономаренко Н.В., м. Павлограда Комісарчук А.І., Межівський район Коротун В.М. та вчителя Новомиколаївської СЗШ №1 Шинкарука О.І., які стали дипломантами даного конкурсу, ще з одним досягненням їхньої педагогічної діяльності.
Не з легких був і практичний етап конкурсу, бо вимагав ще й забезпечення конкурсантів необхідними матеріалами та обладнанням. Із цим завданням успішно справились керівники районних методичних об’єднань вчителів трудового навчання О.Г.Голтвянський, О.І.Бідюк, М.В.Яриш, які змогли організувати навколо себе вчителів-однодумців шкіл району.
Але свято не склалося б, якби не допомога керівників середніх загальноосвітніх шкіл району, згуртованого шкільного колективу Верхньодніпровської СЗШ №1 на чолі з ініціативним, оптимістичним директором Роговською О.В., керівника хореографічного ансамблю «Променад» Верхньодніпровської СЗШ №5 Прінь Л.В., колективу Верхньодніпровського ПДЮТ, особиста участь Гулого А.В. у проведені вечора знайомств «Ми раді вітати Вас..», директора історико-краєзнавчого музею Коновал Н.І.

Хочеться висловити теплі слова подяки директору Верхньодніпровського спеціального навчально-реабілітаційного центру Дулебі С.Я., котра успішно розв’язала проблему проживання конкурсантів та членів журі. Посильну допомогу в цьому надав і директор Верхньодніпровського коледжу ДДАУ Карпенко А.М.
З розумінням віднеслися до проведення обласного туру на базі району приватні підприємці Бут М.Ф., Савченко В.В., Калініченко Л.В., Тарабан В.Г., керуюча відділенням «БрокбізнесБанку» Скиба Л.П. Вся педагогічна громад кість щиро вдячна Вам!
Конкурс – це завжди свято! Це особливий світ! Світ спілкування, змагання, удач і знахідок! Це свято вчительської душі, великої, щедрої, доброї!
На цьому святі була відкрита не лише завіса творчої майстерності вчителів трудового навчання, а й високий рівень організаційних, представницьких вмінь працівників відділу освіти, районного методичного кабінету та всіх, кого хвилює шлях розвитку освіти нашого рідного краю!
Низький уклін Вам і щирі слова подяки за свято, яке успішно склалося і залишило яскравий слід на педагогічному небосхилі Верхньодніпровщини!Г.І.САКАРА
завідуюча райметодкабінетом


   

Сторінка 142 з 142