Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

«Учитель року – 2012»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 01 грудня 2011, 16:38 Написав Дубінчак Р.С. Вівторок, 29 листопада 2011, 15:47

 

30 листопада відбудеться І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» (номінація українська мова і література). За поданням методичних комісій у фінал відбіркового туру вийшли:

 

 • Стипанець Т.В. (Верхньодніпровська СЗШ №1);
 • Осташко Т.В. (Верхньодніпровська СЗШ №5);
 • Пащенко О.В. (Верховцевська СЗШ №2);
 • Палієнко О.В. (Верхівцевський НВК);
 • Палій В.М. (Ганнівський НВК);
 • Голінько Н.І. (Дніпровська СЗБШ);
 • Зінчук Г.І. (Правобережненська СЗШ);
 • Шибінська А.М. (Новомиколаївська СЗШ №1).

Конкурсанти матимуть змогу показати свою майстерність у таких видах змагань: візитна картка учасника, розв’язання психолого-педагогічних ситуацій, самопрезентація родзинок досвіду, ділова гра «Я роблю так …».

Бажаємо конкурсантам здобути безцінний досвід інтелектуальної боротьби. Нехай переможе найбільш творчий і вправний!

 

   

Перші кроки до комп’ютеризації дошкілля

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 07 грудня 2011, 08:52 Написав Желонкіна Л.І. Середа, 23 листопада 2011, 14:29

23 листопада 2011року  до Верхньодніпровських дошкільних навчальних закладів №1, №3, №4, №7, №8 завітали шановні гості: Народний депутат України С.М. Глазунов, депутат обласної ради, голова Верхньодніпровської райдержадміністрації М.М. Цебенко, перщий заступник голови Верхньодніпровської райдержадміністрації В.В.Коваленко, голова районної ради В.Я. Гарам, міський голова Г.М.Лебідь, які спілкувалися з колективами та подарували кожному дошкільному закладу комплект комп’ютерної техніки.

   

Олександр Вілкул презентував громадськості концепцію Проекту «Розвиток інтелектуального руху на Дніпропетровщині»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 21 листопада 2011, 14:18 Написав Administrator Понеділок, 21 листопада 2011, 14:04

Детальніше >>

   

Події в освітній галузі Верхньодніпровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 28 листопада 2011, 17:22 Написав Сакара Г.І. Четвер, 17 листопада 2011, 08:00

 

Пам'ять про талановитого земляка

Багата на славні сторінки історії Верхньодніпровщина. Минуле живе в пам’яті старшого покоління, яке передає в спадщину молоді свої знання, досвід, традиції, вчить знати і пам’ятати тих, хто вніс свій значний вклад в розвиток і процвітання рідного краю. Серед них визначний діяч Верхньодніпровщини – Олександр Поль.

28 жовтня 2011 року відбулося святкове відкриття меморіальної дошки на будівлі відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації. Ініціював ідею відкриття меморіальної дошки народний депутат Глазунов С.М., який і був присутній на її відкритті разом з першим заступником голови райдержадміністрації Коваленком В.В. та заступником голови райради Сергєєвою С.В.

Завдячуючи роботі майстра Забіяки О., молодь Верхньодніпровщини зацікавиться минулим рідного міста та діяльністю талановитого земляка Олександра Поля.

 


Відкриття Центру дозвілля

13 жовтня 2011р. на базі Верхньодніпровського Палацу дитячої та юнацької творчості відбулося відкриття Центру дозвілля дітей та молоді, надзвичайно важлива і радісна подія в житті нашого міста і району.

Завдяки перемозі Верхньодніпровської районної ради у обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування  «Створення на базі Верхньодніпровського  Палацу дитячої та юнацької творчості Центру дозвілля  для дітей та молоді», завдяки плідній творчій праці багатьох людей, підтримці районної ради,  районної та обласної державних адміністрацій втілено в життя проект по створенню на базі Палацу дитячої та юнацької творчості  Центру дозвілля дітей та молоді.


 

 •  

   

  Участь освітян Верхньодніпровщини у ІІІ виставці- презентації «Інноватика в сучасній освіті»

   

  18 – 20 жовтня 2011 року у м. Києві відбулася виставка- презентація «Інноватика в сучасній освіті», присвячена ІІІ Всеукраїнському з’їзду працівників освіти. Приємно відзначити, що на виставці презентували вагомі здобутки щодо впровадження інноваційних технологій  педагогічні колективи Верхньодніпровської СЗШ№2, Верхньодніпровської СЗШ№5, Верховцевської СЗШ№1, Дніпровської СЗБШ. Освітяни Верховцевської СЗШ№1 взяли  також участь у тематичному  конкурсі в рамках виставки  “ Інноватика в сучасній освіті ”, на який  представили матеріали  “Портфоліо навчального закладу з ІКТ”.  Відділ освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації став учасником виставкового заходу - семінару Дніпропетровського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти «Відкрита освіта та освіта дорослих: перетин функцій та соціокультурних контекстів».  У діалозі освітян – практиків, науковців, управлінців  окреслено найбільш перспективні інноваційні ідеї та шляхи їх реалізації.


ІІ регіональний турнір ігор "Що? Де? Коли?"

14 жовтня 2011 року у м. Вільногірську стартував ІІ регіональний турній ігор "Що? Де? Коли?". Турнір проходить при підтримці Глазунова С.М., народного депутата України від Партії регіонів, Цебенка М.М., голови Верхньодніпровської райдержадміністрації, міських голів м. Жовтих Вод, м. Вільногірська та голови П’ятихатської райдержадміністрації. Вдруге членами інтелектуального клубу стала збірна команда старшокласників м. Верхньодніпровська. Бажаємо знавцям знайти свою дорогу до мудрості та пізнання, а запорукою хай будуть наполегливість, природний талант розум і сила.

 

ГУБЕРНАТОР ПРИВІТАВ ОСВІТЯН З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
ТА ВІДЗНАЧИВ ЇХНЮ ПОЧЕСНУ І СУМЛІННУ ТВОРЧУ ПРАЦЮ
Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти України делегація педагогічних працівників навчальних закладів району на чолі з головою Верхньодніпровської районної державної адміністрації М.М.Цебенком, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос та головою районного комітету галузевої Профспілки Л.М.Коваленко побувала у Дніпропетровському державному академічному театрі опери та балету на урочистостях під егідою голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Вілкула щодо віншування почесної і сумлінної творчої праці педагогів Дніпропетровщини.
У цей день на святковому прийомі у губернатора Диплом лауреата обласної педагогічної премії з її врученням отримала Ольга Григорівна Криворотенко, вчитель української мови та літератури комунального закладу Ганнівський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад» Верхньодніпровської районної ради, а Валентині Петрівні Угнівенко, заступнику директора з навчально-виховної роботи КЗ Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад», голова  Дніпропетровської обласної ради Євген Удод вручив Почесну грамоту на сцені оперного театру.
Щиро вітаємо наших колег з високими нагородами і зичимо їм здоров’я, благополуччя,  подальших творчих злетів на освітянських стежинах!

 

 

День працівників освіти України на Верхньодніпровщині

   

Педагогічний форум освітян Верхньодніпровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 30 серпня 2011, 08:14 Написав Сакара Г.І. Вівторок, 30 серпня 2011, 07:50

29 серпня 2011 року відбувся великий форум освітян Верхньодніпровщини - серпнева педагогічна конференція, на якій педагогічна громадськість проаналізувала результативність розвитку галузі в 2010-2011 н.р., та визначила пріоритети на новий 2011-2012 навчальний рік. Зі словами привітання, визначення завдань з реалізації районної Програми розвитку освіти виступив голова районної державної адміністрації Цебенко М.М.

З професійним інтересом, творчо працювали педагоги на секційних засіданнях.

З піднесеним настроєм зустрінуть педагоги своїх вихованців 1 вересня. Зі святом вітаємо всіх, хто причетний до нього!

Дивитись фотоальбом >>

   

Готуємо школи до навчального року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 04 серпня 2011, 08:03 Написав Administrator Четвер, 04 серпня 2011, 08:00

Заступник голови районної ради С.В.Сергєєва, керівник апарату райдержадміністрації В.Д.Терентенко продовжують контрольний об’їзди по перевірці готовності шкіл району до нового навчального року. 02 серпня 2011 року вони відвідали Верхівцевські середні школи № 1, № 2, в яких відповідно навчатимуться близько 800 і 300 дітей.

В першій школі вони пересвідчилися, що приміщення повністю підготовлено до прийому школярів, лишилися лише косметичні роботи.

В школі № 2 роботи в зеніті. Ремонтники білять стіни, клеять шпалери, ремонтують клас для першокласників. Директор школи Л.В.Порошина і завгосп С.М.Семенов запевнили, що заплановане буде виконано вчасно, перевіряючі рекомендували прискорити проведення ремонту.


   

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 28 липня 2011, 10:49

В середу, 27 липня 2011 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей. Відкрив і вів засідання комісії перший заступник голови райдержадміністрації Коваленко В.В. В засіданні комісії взяли участь: в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Ходос Н.Ф., директор районного центру соціальних служб для молоді Коваль І.Г., заступник головного лікаря по дитинству та пологодопомозі КЗ «Верхньодніпровська центральна районна лікарня» Пархоменко О.С., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Бутрович К.С., в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Алмазова І.В, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Богун М.В, головний спеціаліст районного центру соціальних служб для молоді Шаповаленко І.Г., начальник відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Кабаченко І.В.

 

   

Підготовка шкіл до нового навчального року...

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 28 липня 2011, 10:48 Написав Administrator Четвер, 28 липня 2011, 10:43

Продовжується плановий об’їзд об’єктів соціальної сфери району з метою перевірки стану готовності до роботи в осінньо-зимовий період та до нового навчального року. Так, 26 липня 2011 року заступник голови районної ради Сєргєєва С.В., керівник апарату райдержадміністрації Терентенко В.Д., в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Ходос Н.Ф. перевірили готовність Новомиколаївської середньої загальноосвітньої школи № 1, 2 та Дніпровської середньої багатопрофільної школи.

Вже завершуються ремонтні роботи на зазначених об’єктах, як всередені та і зовні приміщень, приведено до порядку навколишню територію шкіл. Перевіряючі відзначили добрі темпи та якість ремонту.


   

Сторінка 140 з 142