Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Готуємо школи до навчального року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 04 серпня 2011, 08:03 Написав Administrator Четвер, 04 серпня 2011, 08:00

Заступник голови районної ради С.В.Сергєєва, керівник апарату райдержадміністрації В.Д.Терентенко продовжують контрольний об’їзди по перевірці готовності шкіл району до нового навчального року. 02 серпня 2011 року вони відвідали Верхівцевські середні школи № 1, № 2, в яких відповідно навчатимуться близько 800 і 300 дітей.

В першій школі вони пересвідчилися, що приміщення повністю підготовлено до прийому школярів, лишилися лише косметичні роботи.

В школі № 2 роботи в зеніті. Ремонтники білять стіни, клеять шпалери, ремонтують клас для першокласників. Директор школи Л.В.Порошина і завгосп С.М.Семенов запевнили, що заплановане буде виконано вчасно, перевіряючі рекомендували прискорити проведення ремонту.


   

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 28 липня 2011, 10:49

В середу, 27 липня 2011 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей. Відкрив і вів засідання комісії перший заступник голови райдержадміністрації Коваленко В.В. В засіданні комісії взяли участь: в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Ходос Н.Ф., директор районного центру соціальних служб для молоді Коваль І.Г., заступник головного лікаря по дитинству та пологодопомозі КЗ «Верхньодніпровська центральна районна лікарня» Пархоменко О.С., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Бутрович К.С., в.о. начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Алмазова І.В, головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Богун М.В, головний спеціаліст районного центру соціальних служб для молоді Шаповаленко І.Г., начальник відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту райдержадміністрації Кабаченко І.В.

 

   

Підготовка шкіл до нового навчального року...

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 28 липня 2011, 10:48 Написав Administrator Четвер, 28 липня 2011, 10:43

Продовжується плановий об’їзд об’єктів соціальної сфери району з метою перевірки стану готовності до роботи в осінньо-зимовий період та до нового навчального року. Так, 26 липня 2011 року заступник голови районної ради Сєргєєва С.В., керівник апарату райдержадміністрації Терентенко В.Д., в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Ходос Н.Ф. перевірили готовність Новомиколаївської середньої загальноосвітньої школи № 1, 2 та Дніпровської середньої багатопрофільної школи.

Вже завершуються ремонтні роботи на зазначених об’єктах, як всередені та і зовні приміщень, приведено до порядку навколишню територію шкіл. Перевіряючі відзначили добрі темпи та якість ремонту.


   

Літній відпочинок у оздоровчих таборах навчальних закладів.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 11 липня 2011, 12:40 Написав Administrator Четвер, 23 червня 2011, 13:18

 

  • Літній відпочинок у оздоровчому таборі "Сонечко" Новомиколаївської СЗШ№1. Завантажити

  • "Веселка" зібрала друзів. Відпочинок у оздоровчому таборі Пушкарівської СЗШ. Завантажити

  • Наш табір "Сонечко". Відпочинок у оздоровчому таборі Верхньодніпровської СЗШ №3. Завантажити

  • Веселі миттєвості літнього відпочинку у пришкільному таборі "Ромашка" Верхньодніпровської СЗШ№2. Завантажити

  • Літнє оздоровлення дітей у оздоровчому таборі "Сузір’я" Верхньодніпровської СЗШ №5. Завантажити

  • Пришкільний оздоровчий табір "Світанок" Новомиколаївської СЗШ №2. Завантажити


 

   

Експедиція «Моя Батьківщина – Україна»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Майор Л.Д. Четвер, 23 червня 2011, 12:29

На виконання  наказу ГУОН від 24.12.2010р. №1084 «Про Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна», відповідного наказу відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації від  31.12.2010р. № 217 «Про   проведення   районного   та   участь   у обласному    етапі    Всеукраїнської  експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»,  з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості у навчальних закладах Верхньодніпровського району було проведено районний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

У 10 номінаціях експедиції взяли участь 13 навчальних закладів, які надіслали на конкурс 23 учнівських роботи. За рішенням журі 13 робіт стали переможцями районного етапу конкурсу.

Просимо Вас, шановні гості сайту,  переглянути зміст і дати оцінку роботам  наших юних дослідників та пошуковців. Тел. (05658) 6-05-36.

З повагою  організаційний комітет та  члени журі конкурсу.

   

Районний конкурс "Дивосвіт"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 06 квітня 2011, 15:07 Написав Цимбаліст К.В. Середа, 06 квітня 2011, 14:44

24 березня 2011 р. відбувся ІІ районний конкурс-захист творчих робіт учнів з природничих дисциплін "Дивосвіт". На конкурс предсавтлено 15 творчих робіт з 10 навчальних закладів району. Учасники продемонстрували не тільки дослідницькі вміння, а й значні досягнення в оволодінні інформаційно-комінікаційними технологіями. Детальніше...

   

Ювілейна гра "Що? Де? Коли?"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 06 квітня 2011, 14:44 Написав Administrator Середа, 06 квітня 2011, 14:33

18.03.11 р. збірна команда м. Верхньодніпровська стала учасником гри "Що? Де? Коли?" у м. Вільногірську. Гра завершилась перемогою знавців м. Верхньодніпровська.

   

Засідання школи управлінського досвіду "Використання інформаційно-комунікативних технологій в управлінні навчальним закладом" 18.03.2011 року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 06 квітня 2011, 14:31 Написав Сакара Г.І. Понеділок, 21 березня 2011, 08:33

18 березня 2011 року дирекція Верхньодніпровської СЗШ №2 змістовно презентувала застосування ІКТ в упавлінскій діяльності. Слухачі школи управлінського досвіду відзначили, що упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес школи забезпечує поступовий перехід освіти на якісно новий рівень. Інформаційні технології позитивно впливають на всі компоненти системи навчання: його мету, зміст, методи, засоби й організаційні форми, що дозволяє вирішувати складні й актуальні завдання щодо забезпечення розвитку всіх учасників навчально-виховного процесу.


Детальніше...

   

Сторінка 133 з 134