Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Олександр Вілкул: «До кінця 2012 року у Нікополі буде відкрито новий сучасний дитсадок на 160 місць та 10 додаткових груп у діючих закладах. Це повністю забезпечить дошкільнят міста місцями в дитячих садочках»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2012, 08:42 Написав Administrator Вівторок, 04 вересня 2012, 08:41

За завданням губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула до кінця поточного року у Нікополі буде реконструйовано й відкрито дитячий садок № 39 «Перлинка», який не працював 16 років. Після відкриття закладу та 10 додаткових груп у діючих дитячих садочках всі дошкільнята міста будуть забезпечені місцями в дитсадках. «Перлинка» прийме 160 вихованців. Загалом у 2011-2012 роках у Нікополі було відкрито дитячий садок № 27 «Ромашка» на 90 місць та створено 6 додаткових груп у діючих дошкільних закладах. Детальніше

 

   

Губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул вручив 30 нетбуків Нікопольській середній школі № 23

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 10 вересня 2012, 08:40 Написав Administrator Вівторок, 04 вересня 2012, 08:29

У рамках реалізації регіональної програми «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти» губернатор Дніпропетровщини Олександр Вілкул провів нараду в Нікопольській середній школі № 23 щодо впровадження нових інформаційних технологій у навчальний процес. Губернатор зазначив, що всі школи Дніпропетровської області стовідсотково забезпечено комп’ютерами. При цьому постійно оновлюється матеріально-технічна база навчальних закладів. Зокрема, за два з половиною роки школи регіону отримали понад дві з половиною тисячі нових комп’ютерів. Сьогодні Олександр Вілкул вручив 30 нових нетбуків Нікопольській середній школі № 23. Детальніше

 

 

 

 

 

   

Вітання з Днем знань!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 серпня 2012, 09:55 Написав Administrator П'ятниця, 31 серпня 2012, 09:37

Дорогі працівники навчальних закладів району, учні, шановні батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Цей день для кожної людини назавжди залишається в пам'яті, як перший крок на тернистому шляху до осяйних вершин Знання. А ведете нашу молодь цим шляхом ви — педагоги, що присвятили себе найгуманнішій в світі професії. Глибока подяка за тепло душі й горіння серця, які ви віддаєте своїм вихованцям, повсякденну самовіддану працю в ім’я майбутнього нашої держави і рідного краю. Хай зігріває вас тепло, що приходить щодня до школи з усмішками і дзвінкими дитячими голосами. І нехай воно допомагає вам у будь-якій щоденній праці знаходити джерело творчого натхнення.

Посилення уваги Президента України В.Ф.Януковича, органів державної законодавчої та виконавчої влади до освіти, активна реалізація регіонального проекту губернатора О.Ю.Вілкула „Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти” додають оптимізму і віри, що вікові традиції української національної освіти дістануть у нас належного розвитку і досягнуть високого якісного рівня.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, педагогів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Нехай у кожному навчальному закладі панують у цей день дитячі посмішки, пахощі квітів, дух Добра та Людяності.

 

Н. ХОДОС,                                               Л. КОВАЛЕНКО
начальник відділу освіти                голова райкому Профспілки
райдержадміністрації           працівників освіти і науки України

 

 

 

   

Олександр Вілкул: «Тернівський професійний гірничий ліцей – приклад успішної модернізації системи професійно-технічної освіти Дніпропетровщини»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 30 серпня 2012, 08:21

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну нараду щодо модернізації системи професійно-технічної освіти області. Нарада пройшла на базі Тернівського професійного гірничого ліцею, який проводить підготовку і перепідготовку працівників вугільної промисловості Дніпропетровщини. Детальніше

   

Форум освітян Верхньодніпровщини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 серпня 2012, 09:25 Написав Administrator Четвер, 30 серпня 2012, 07:57

Напередодні нового навчального року, 29 серпня 2012 року, в приміщенні районного Будинку культури відбулася чергова районна серпнева конференція педагогічних працівників.

В роботі наради взяли участь: народний депутат України С.М. Глазунов, голова райдержадміністрації М.М. Цебенко, голова райради В.Я. Гарам.

З доповіддю «Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти у 2011-2012 навчальному році та завдання на 2012-2013 навчальний рік» виступила начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф. Ходос. Вона проаналізувала готовність шкіл району до нового начального року, стан розвитку дошкільної,загальної середньої та позашкільної освіти району у 2011-2012 навчальному році. Було обговорено стан інформатизації навчальних закладів району та рівня забезпечення доступу до мережі Інтернет; звернено увагу на якість харчування та оздоровлення дітей навчальних закладів району та інші питання.

Голик Н.В., методист районного методичного кабінету зупинилася на основних аспектах впровадження  з 1 вересня 2012 р. Державного стандарту початкової загальної освіти, що дасть змогу школярам вивчати англійську мову з першого класу, інформатику – з другого класу.

Директор КЗ «Верхівцевський НВК» Воронцова Л.Ф. в своєму виступі зазначила, що дуже важливо відгородити дітей від впливу алкоголю, паління, жорстокості, розпусти та інших негативних сторін цивілізації.

Районний педіатр — виконуюча обов’язки начальника медичної частини КЗ «Верхньодніпровська ЦРЛ «ДОР» Тараканова А.С. та начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області Тараненко В.В. зазначили, що конче необхідно приділяти увагу профілактиці медичних захворювань та попередженню правопорушень серед дітей та підлітків.

Голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Л.М.Коваленко у своєму виступі проаналізувала у профспілковому ракурсі досягнення реалізації в районі регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», відмітивши партнерський стиль взаємовідносин влади і профспілки у соціально-економічному захисті працівників освіти, а також визначила низку питань, які ще турбують освітян району.

Народний депутат України С.М. Глазунов зазначив, що за останні 3 роки району було виділено 5 нових шкільних автобусів. При цьому також було збільшено обсяг фінансування галузі освіти Верхньодніпровщини. Проблеми освітян народний депутат України постійно тримає на контролі і по можливості їх вирішує.

Про результати роботи освітян району щодо реалізації обласного проекту "Новій Дніпропетровщині — новий стандарт освіти" в своєму виступі говорив голова райдержадміністрації М.М. Цебенко. Він побажав всім присутнім наснаги, терпіння та великих здобутків на освітянській ниві.

А завершилася серпнева конференція приємною подією — нагородженням кращих працівників галузі освіти та молодих спеціалістів району грамотами, подяками та цінними подарунками, а головне — врученням Мишуринрізькій СЗШ ключів від новенького шкільного автобусу.

 

   

У Дніпропетровській області під головуванням губернатора Олександра Вілкула пройшла серпнева конференція педагогічних працівників області

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 серпня 2012, 07:51 Написав Цимбаліст К.В. Четвер, 30 серпня 2012, 07:40

 

У Дніпропетровській області під головуванням губернатора Олександра Вілкула та за участі Міністра освіти й науки, молоді та спорту Дмитра Табачника пройшла конференція педагогічних працівників. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік. Також у рамках заходу відбулася виставка досягнень освітян регіону на тему: «Початкова школа на Дніпропетровщині – впевнений старт». На виставці педагоги області представили результати реалізації національних та регіональних освітніх проектів.

У роботі конференції взяли участь голова обласної ради Євген Удод, народний депутат Олег Зарубінський, заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, начальник Головного управління освіти та науки облдержадміністрації Олександр Демчик, а також керівництво міст і районів Дніпропетровщини та більше тисячі освітян регіону. Детальніше

   

До уваги вчителів, учнів та їхніх батьків!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 20 серпня 2012, 15:44 Написав Цимбаліст К.В. Понеділок, 20 серпня 2012, 15:09

Повідомляємо, що відповідно до статті 16 Закону України “Про загальну середню освіту” 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – Днем знань – і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр – з 1 вересня по 28 грудня, ІІ семестр – з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня-7 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

Державна підсумкова атестація для учнів 4-х класів проводиться з 13 по 21 травня; для випускників 9-х класів – з 28 травня по 11 червня; для випускників 11-х класів – з 27 по 31 травня.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 11-12 червня, 11-х класів – 1-2 червня.

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня  по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

 

   

Перший урок 2012 – “Дніпропетровщина – регіон-лідер” ...Діти. Школа. Рік новий.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 20 серпня 2012, 15:32 Написав Майор Л.Д. Понеділок, 20 серпня 2012, 14:08

Непомітно відходить за обрії літо. Золоточубий вересень знову кличе наше юне покоління за парти. У 2012-2013 н. р. заняття в освітніх закладах країни розпочинаються 3 вересня.

За ініціативи головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Перший урок у школах області проходитиме за єдиною темою:

«Дніпропетровщина – регіон-лідер»

Мета проведення Першого уроку:

Виховання любові до рідного краю, почуття причетності до всіх подій які відбуваються на Дніпропетровщині, в Україні, пробудження національної самосвідомості, формування і розвиток почуття гордості за свій народ, свій край, країну, готовності здобувати якісну освіту і розумними справами збагачувати рідну землю. Детальніше

   

Сторінка 133 з 141