Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Безкоштовний онлайн-курс для підготовки до ЗНО з історії України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 22 лютого 2019, 08:35

Студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка Освіторія розробили безкоштовний онлайн-курс для підготовки до ЗНО з історії України.

Навчання буде доступне за цим посиланням з 28 лютого.

“Як щодо подорожі Україною, довжиною більше мільйона років? Подорожі з мільярдом нових імен, подій, визначень, карт, пам’яток і портретів? […]

Цей спецпроект щоб кожен міг вивчити історію України та підготуватися до ЗНО. Лайфхаки, відео, подкасти, тексти та тести“, – зазначено в опису курсу.

Раніше EdEra та Освіторія запустили безкоштовний онлайн-курс для підготовки до ЗНО з математики

 

 

 


   

Семінар-практикум керівників закладів дошкільної освіти Верхньодніпровського району "Впровадження в освітній процес принципів педагогіки розуміння»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І. Четвер, 21 лютого 2019, 16:05

19 лютого 2019 року на базі відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації  відбувся семінар-практикум керівників закладів дошкільної освіти району «Впровадження    в освітній процес принципів педагогіки розуміння» у формі воркшопу - учасники навчалися завдяки власній активній роботі, в якій переважали  інноваційні форми  де основна роль у вироблені рішень належала самим учасникам.

Методист районного методичного кабінету Желонкіна Л.І. познайомила присутніх з нормативно - правовою базою щодо впровадження в освітній процес принципів педагогіки розуміння.

Присутні з цікавістю брали участь  в інформаційній хвилинці  з елементами тренінгу з нагальної  проблеми «Профілактика булінгу  в дитячому середовищі», яку висвітлила методист районного методичного кабінету Коваль І.Г.

Сідак С.В директор Дніпровокам’янського  КДНЗ «Віночок» наголосила на важливості впровадження в освітній процес педагогіки емпауерменту, основні принципи якої спрямовані на створення умов формування у дітей впевненості  у власних силах і можливостях та відповідальності за результати навчання,своєї діяльності, прийняття рішень щодо власного стилю життя та їх виконання.

Директори закладів дошкільної освіти: Юдіна Л.М, Бородаївський КДНЗ «Вишенька», Кошик Л.І.  Мишуринрізький КДНЗ «Дюймовочка» підготували та провели інтерактивні, психологічні ігри «Місток порозуміння», «Вгадай за описом», «Шопінг – тур педагогічних ідей» для оптимізації взаємодії педагогів, забезпечення емоційного комфорту

Під час практичного опрацювання питання впровадження в освітній процес педагогіки розуміння педагоги зазначили,що педагогічне розуміння - одне з принципів стилю нового педагогічного мислення, що передбачає переклад освітньої ситуації на мову внутрішнього мовлення, виявлення сенсу у взаємодію з  іншими.

 

 

 

   

Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 21 лютого 2019, 10:45 Написав Administrator Четвер, 21 лютого 2019, 10:39

 

 

 

   

УВАГА!!! Конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 20 лютого 2019, 14:24 Написав Administrator Середа, 20 лютого 2019, 09:02

Для вчителів 1-11 класів оголосили конкурс на кращий план-конспект уроків природничих дисциплін із елементами медіаграмотності.

Надсилати роботи можна до 29 квітня на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду із темою “Конкурс конспектів-уроків”, повідомили на сайті проекту “Медіаосвіта і медіаграмотність”.

Змагання проводять Міністерства освіти і науки спільно з Міжнародним благодійним фондом “Академія української преси”.

Конспекти уроків мають розвивати такі навички:

 • розрізняти наукові факти та інтерпретувати їх, відмінність фактів від суджень;
 • формувати критичне мислення;
 • вирізняти достовірну інформацію, верифікувати інформацію, перевіряти достовірність джерел і створювати власні медіаповідомлення;
 • досліджувати різні погляди та різноманітні джерела;
 • аргументувати власну думку, розрізняти причину і наслідок;
 • здатність самостійно інтерпретувати дані;
 • аналізувати і декодувати медіамеседжі із царини природничих наук;
 • ідентифікувати методи, якими наукові меседжі передають медіа широкому загалу.

10 переможців отримають сертифікати із еквівалентом 120 доларів США на придбання обладнання/технічних засобів, необхідних для навчання.

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись у документі за цим посиланням.

За додатковою інформацією також можна звертатися до координаторки конкурсу Оксани Волошенюк: о Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , 067 504 98 02.

Окрім того, за цим посиланням можна переглянути рекомендації з інтеграції медіаосвіти до викладання природничих дисциплін від американських медіапедагогів.

 


 

   

УВАГА!!! МОН пропонує для громадського обговорення проект Закону України "Про повну загальну середню освіту”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 18 лютого 2019, 10:04 Написав Administrator Понеділок, 18 лютого 2019, 09:55

 

Міністерство освіти і науки України винесло на громадське обговорення проект Закону “Про повну загальну середню освіту”. Про це повідомили на сайті МОН.

“Документ містить низку концептуальних змін. Зокрема, нові механізми доступності у здобутті повної загальної середньої освіти, формування мовного середовища, усунення дискримінації, створення умов для забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учнів тощо“, – йдеться у повідомленні.

У документі закріплюється трирівнева загальна середня освіта: початкова освіта (4 роки), базова середня освіта (5 років) та профільна освіта (3 роки).

У проекті закону забороняються конкурси на вступ до 1 класу. А в старшу та профільну школу у МОН пропонують зараховувати на підставі річного оцінювання результатів навчання та державної підсумкової атестації.

“У документі також чітко окреслено зміст державних стандартів та освітніх програм і зазначено, що “освітня програма державного та комунального закладу освіти не може реалізовуватися чи забезпечуватися (повністю або частково) за кошти батьків та/або учнів.

Законопроект детально визначає питання фінансової і управлінської автономії закладів загальної середньої освіти. В документі передбачено нові підходи до обрання, призначення та звільнення директора школи, визначення повноважень органів самоврядування, зокрема й органів батьківського самоврядування”, – зазначають у міністерстві.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 1 червня на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 


 

   

УВАГА!!! Онлайн-курс для підготовки до ЗНО “Математика. Просто”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 18 лютого 2019, 08:49

Студія онлайн-освіти EdEra та громадська спілка Освіторія розробили онлайн-курс для підготовки до ЗНО “Математика. Просто”. Зареєструватись на навчання можна за цим посиланням. Навчання розпочнеться з 26 лютого.

“Як не запізнитися на ЗНО? Як прогресії пов’язані з розмноженням хом’ячків? А як завдяки книжкам із циклу “Гра Престолів” розібратись у теорії ймовірності? Просто та зрозуміло про числа та вирази, рівняння та нерівності, основи тригонометрії і планіметрії та усе необхідне для підготовки до ЗНО у цьому онлайн-курсі”, – зазначено в описі курсу.

Нагадаємо, починаючи з 2021 року, ЗНО з математики стане обов’язковим для всіх, хто здобуває повну загальну середню освіту.

 

 

 


   

УВАГА!!! Конкурс #SuperUrok

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 15 лютого 2019, 09:11

EdPro запрошує вчителів та учнів 5-11 класів взяти участь у конкурсі #SuperUrok. Подати заявку можна до 12:00 15 квітня за цим посиланням.

Щоб взяти участь, необхідно створити відеоурок, використовуючи програму mozaBook.

“Основне завдання відеозапису – показати використання програми mozaBook для візуалізації, пояснення, розширеної демонстрації та виведення висновків, що ведуть до досягнення мети та цілей уроку, – пояснюють організатори.

40 найкращих відеоуроків продовжать участь у другому етапі, де журі відберуть 10 команд-фіналістів та серед них три команди-переможців конкурсу. Команда має складатись з 5 учнів та вчителя-ментора.

Переможці отримають:

 • 1 місце. Персональний приз для кожного учня команди – планшет, для учителя – поїздка в місто Сегет (Угорщина) на конференцію від виробника освітньої програми Mozaik Education.
 • 2 місце. Персональний приз для кожного учня команди – смартфон, для учителя – поїздка в місто Сегет (Угорщина) на конференцію від виробника освітньої програми Mozaik Education.
 • 3 місце. Персональний приз для кожного учня команди – колонка, для учителя – поїздка в місто Сегет (Угорщина) на конференцію від виробника освітньої програми Mozaik Education.

Ознайомитись детальніше з умовами конкурсу можна за цим посиланням.

 


   

Багатоборство допризовної молоді

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 12 лютого 2019, 16:23

12 лютого 2019 року на базі КЗ «Верхньодніпровська ДЮСШ» відбулося урочисте відкриття районних змагань з юно-армійського багатоборства з нагоди Дня виводу військ з Афганістану.

Ці змагання є чудовою нагодою перевірити свої морально-психологічні якості, силу духу, прагнення до перемоги, повніше осягнути всю значущість фізичної культури і спорту.

В змаганнях взяли участь команди юнаків з 10 закладів загальної середньої освіти району. Програма змагань складалась з трьох видів: біг на 500 м, підтягування в висі на перекладині, стрільба з пневматичної гвинтівки.

В загальнокомандному заліку переможцями стали команди КЗ «Пушкарівської СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Верхньодніпровська СШ №1 І-ІІІ ст.», друге місце посіли команди КЗ «Верхівцевський НВК» та КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.», третіми були команди юнаків КЗ «Дніпровська СЗБШ» та КЗ «Верхньодніпровська  СЗШ №2 І-ІІІ ст.» .

Переможцями та призерами особистої першості стали: І місце посів Науменко Олександр, ІІ місце - Ступачук Едуард, учні КЗ «Пушкарівської СЗШ І-ІІІ ст.» (директор Забігай В.В., вчитель Тесленко С.С.); ІІІ місце - Оскаленко Андрій, учень КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» (директор Аністратенко Н.С., вчитель Шерстяних І.О.).

Переможці та призери були нагороджені перехідним Кубком, грамотами та медалями відповідного ґатунку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Сторінка 1 з 124