Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 жовтня 2020, 09:37 Написав Administrator П'ятниця, 30 жовтня 2020, 09:35

9 листопада, у День української писемності та мови, з 9.00 до 10.00 години Українським радіо проводиться ХХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Диктант проводиться з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури.

Радіодиктант транслюватиметься на всіх платформах суспільного мовника (телеканал «UA: Перший», Українське радіо, соціальні мережі).

 

 

 

   

УВАГА!!! Безпека дітей в Інтернеті

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 08 жовтня 2020, 09:39 Написав Administrator Четвер, 08 жовтня 2020, 09:37

УВАГА!!! Цілодобова безкоштовна державна консультативна лінія за номером 1545 (далі обрати 3) щодо безпеки дітей в Інтернеті.

 

   

УВАГА!!! Профілактичні заходи з протидії булінгу

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 08 жовтня 2020, 09:40 Написав Administrator Четвер, 08 жовтня 2020, 09:30

Матеріали для проведення профілактичних заходів з протидії булінгу з використанням інформаційно – комунікаційних технологій для учнів 5-11 класів. Заходи проводяться на виконання доручення уповноваженого Президента України з прав дитини Офісу Президента України від 01.10.2020 № 15/-07/1686:

 

 

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Затверджено новий Державний стандарт базової середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 05 жовтня 2020, 09:21

На сайті уряду опубліковано новий Державний стандарт базової середньої освіти, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 30 вересня 2020 року «Про деякі питання державних стандартів повної загальної середньої освіти». Детальніше.

 

 

 

   

Клас змішаного навчання. Який він?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 21 вересня 2020, 12:25

Для багатьох освітян організація змішаного навчання на сьогоднішній день складне питання, тому як це новий, незвичний метод, який ще досі повноцінно ніхто не впровадив. Зовсім не зрозуміло, як буде проходити навчання і чого слід очікувати від епідеміологічної ситуації в країні, але треба бути готовим до нових реалій і розуміти, як правильно та ефективно поєднати очну та дистанційну форми навчання і яке обладнання зможе допомогти в цьому. Детальніше.

 

 

 

   

УВАГА!!! Проєкт щодо обміну досвідом з провадження інклюзивного навчання в закладах освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 16 вересня 2020, 14:52 Написав Administrator Середа, 16 вересня 2020, 14:48

Громадська організація “Смарт освіта” у співпраці з Міжнародним фондом “Відродження” запускають проєкт щодо обміну досвідом з впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти.

Організатори прохають заповнити анкету, яка допоможе сформувати концепцію обмінів. Це допоможе якнайкраще врахувати потреби педагогів під час обмінів. Приймати педагогів будуть заклади з найкращими практиками впровадження інклюзії.

 

 

 

   

УВАГА!!! Ілюстрації ресурсного календаря щоденно на вашій пошті

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 15 вересня 2020, 08:26

З’явилась можливість отримувати ілюстрації зі щоденною практикою відновлення ресурсу на електронну пошту. Для цього необхідно залишити e-mail в цій реєстраційній формі.

Як відомо, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО “Смарт освіта” розробили для батьків, вчителів та директорів шкіл ресурсний календар з простими щоденними порадами для відновлення внутрішніх ресурсів. Календар доступний на спеціальній сторінці сайту – зараз там є перші 11 ілюстрацій. Починаючи з понеділка, 7 вересня, в будні на ній та на fb-сторінці НУШ з’являється одна нова ілюстрація. Також ілюстрації публікують на fb-сторінці ЮНІСЕФ щопонеділка. Усього таких ілюстрацій з описами практик буде 52.

Календар створили дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз разом з ілюстраторкою Альоною Ястремською.

Кожна практика, описана в ілюстрації, має пояснення – для чого вона й на що саме впливає. Кожну практику можна виконувати в будь-який час доби, у будь-який день тижня, будь-якого сезону. Їх можна пропонувати дітям, надсилати як “ресурсні листівки” знайомим.


   

УВАГА!!! Щодо недопущення погіршення умов харчування в закладах освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 14 вересня 2020, 08:56

 

У зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів, спричинених поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50 (далі - Постанова) затверджено протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину, зокрема визначено вимоги до організації харчування. Детальніше у листі МОН. Перехід.

 

 

 

   

Сторінка 1 з 142