Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

COVID-19: відкриті два онлайн-курси для вчителів та шкільних психологів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 09 липня 2020, 08:08 Написав Administrator Четвер, 09 липня 2020, 07:59

Платформа дистанційного навчання відкрила два онлайн-курси про COVID-19 для вчителів та шкільних психологів.

Пройти курси можна за цим посиланням.

Зараз доступні такі курси:

  • особливості дистанційної роботи шкільного психолога в умовах пандемії COVID-19. Курс розрахований на психологів, які працюють в школі. Він допомагає структурувати дистанційну роботу та надає інформацію про її особливості в умовах пандемії та соціальної дистанції. Логіка курсу побудована на загальних принципах надання допомоги в надзвичайних ситуаціях;
  • психосоціальна підтримка вчителів і учнів в умовах пандемії COVID-19. Навчальні теми курсу розкривають питання правильного підходу до організації розпорядку дня, робочого часу та робочого простору протягом дистанційного навчання. Рекомендації та поради мають на меті допомогти вчителям, учням та їхнім батькам полегшити процес адаптації до нового формату освітніх комунікацій.

 

 

 

 

 

   

У МОН розробили зміни до критеріїв оцінювання в НУШ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 06 липня 2020, 11:27

Міністерством освіти і науки України розроблений проект змін до Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти. Відповідний документ винесений відомством для громадського обговорення.

Зміни стосуються критеріїв оцінювання результатів навчання учнів початкових класів Нової української школи, які навчаються за новим Державним стандартом початкової освіти, що ухвалений в 2018 році.

Громадське обговорення триватиме до 24 липня. Пропозиції до проекту приймаються за адресами: Міністерство освіти і науки, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . ПРОЕКТ ДОКУМЕНТА

 

   

УВАГА!!! Мматеріали з інфо - медійної грамотності до “Мистецтва” у 9 класі

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 02 липня 2020, 08:14 Написав Administrator Четвер, 02 липня 2020, 08:11

У вільному доступі з’явились матеріали з інфо - медійної грамотності до предмету “Мистецтво” у 9 класі. Матеріали доступні на сайті МОН.

 

 

 

   

Уряд затвердив план Року математичної освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Четвер, 02 липня 2020, 08:14 Написав Administrator Четвер, 02 липня 2020, 08:06

Протягом Року математичної освіти мають запровадити обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики, збільшити кількість навчальних годин на вивчення математики та відкрити Музей науки. Про це йдеться на сайті МОН.

 

 

   

УВАГА!!! Громадське обговорення проєкту Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Середа, 24 червня 2020, 09:00

 

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти. Проєкт розмістили на сайті міністерства.

Як зазначають у відомстві, положення має врегулювати проведення дистанційного навчання у школах за двома напрямами:

  • дистанційна форма як окрема форма здобуття освіти;
  • використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття освіти за різними формами (денною, вечірньою, заочною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою), педагогічним патронажем).

У тексті проєкту  враховано особливості дистанційного навчання під час карантину, а також передбачено умови для реалізації змішаного навчання.

Проєктом  не передбачено положення щодо оплати праці, наповнюваності класів (груп), штатного розпису, оскільки ці питання належать до предмета регулювання інших нормативних актів”, – пояснили у МОН.

Пропозиції та зауваження можна надсилати електронним листом до 21 липня на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з темою “Громадське обговорення”.

 

 

 

 

 

   

Підсумки районного конкурсу "Учень року -2020"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Привалова Л.І., методист РМК Понеділок, 22 червня 2020, 14:07

Відбулося підсумкове засідання журі районного конкурсу «Учень року – 2020».

Вітаємо переможців районного конкурсу «Учень року – 2020».  У віковій категорії 9-11 класи  Загляду Романа Романовича, учня 11 класу КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.», у віковій категорії 6-8 класи Мех Ірину Юріївну, ученицю 8 класу КЗ Верхівцевський НВК.

 

 

 

 

   

Посібник для закладів освіти про організацію дистанційного навчання отримав схвалення МОН

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 22 червня 2020, 12:37

 

Посібник від ГО “Смарт освіта” із методичними рекомендаціями для початкової, основної та старшої шкіл щодо дистанційного навчання отримав схвалення Міністерством освіти і науки для використання в школах. Ознайомитись із посібником можна за цим посиланням (мобільна версія).

Комісія з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України розглянула матеріали науково-методичної експертизи рукопису методичного посібника «Організація дистанційного навчання в школі. Методичні рекомендації» (авт. А. Лотоцька, О. Пасічник) і надала позитивну оцінку з висновком «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах».

 

 

 

 

   

УВАГА!!! Національний конкурс серед вчителів інноваторів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 11 червня 2020, 10:34

 

Вчителів запрошують взяти участь у конкурсі “Teacher Innovation cup”.

Зареєструватись можна за цим посиланням.

Після реєстрації вчитель отримає підтвердження та вимоги до кейсу, який потрібно подати до 16 червня. У кейсі педагог детально описує свою діяльність та інноваційні методи в навчанні дітей.

Взяти участь може будь-який шкільний вчитель, який застосовує інноваційні освітні практики, створює інноваційні підходи до проведення своїх занять, використовує сучасні технології, змінює систему освіти у своїй школі.

Головний приз – 30 тисяч гривень. Також передбачено 70 тисяч гривень на навчання для фіналістів та приз для жінок-інноваторів – 50 тисяч гривень.

Детальніше дивіться на сторінці конкурсу.

 

 

 

   

Сторінка 1 з 141