Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Клас змішаного навчання. Який він?

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 21 вересня 2020, 12:25

Для багатьох освітян організація змішаного навчання на сьогоднішній день складне питання, тому як це новий, незвичний метод, який ще досі повноцінно ніхто не впровадив. Зовсім не зрозуміло, як буде проходити навчання і чого слід очікувати від епідеміологічної ситуації в країні, але треба бути готовим до нових реалій і розуміти, як правильно та ефективно поєднати очну та дистанційну форми навчання і яке обладнання зможе допомогти в цьому. Детальніше.

 

 

 

   

УВАГА!!! Проєкт щодо обміну досвідом з провадження інклюзивного навчання в закладах освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 16 вересня 2020, 14:52 Написав Administrator Середа, 16 вересня 2020, 14:48

Громадська організація “Смарт освіта” у співпраці з Міжнародним фондом “Відродження” запускають проєкт щодо обміну досвідом з впровадження інклюзивного навчання в закладах освіти.

Організатори прохають заповнити анкету, яка допоможе сформувати концепцію обмінів. Це допоможе якнайкраще врахувати потреби педагогів під час обмінів. Приймати педагогів будуть заклади з найкращими практиками впровадження інклюзії.

 

 

 

   

УВАГА!!! Ілюстрації ресурсного календаря щоденно на вашій пошті

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 15 вересня 2020, 08:26

З’явилась можливість отримувати ілюстрації зі щоденною практикою відновлення ресурсу на електронну пошту. Для цього необхідно залишити e-mail в цій реєстраційній формі.

Як відомо, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО “Смарт освіта” розробили для батьків, вчителів та директорів шкіл ресурсний календар з простими щоденними порадами для відновлення внутрішніх ресурсів. Календар доступний на спеціальній сторінці сайту – зараз там є перші 11 ілюстрацій. Починаючи з понеділка, 7 вересня, в будні на ній та на fb-сторінці НУШ з’являється одна нова ілюстрація. Також ілюстрації публікують на fb-сторінці ЮНІСЕФ щопонеділка. Усього таких ілюстрацій з описами практик буде 52.

Календар створили дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз разом з ілюстраторкою Альоною Ястремською.

Кожна практика, описана в ілюстрації, має пояснення – для чого вона й на що саме впливає. Кожну практику можна виконувати в будь-який час доби, у будь-який день тижня, будь-якого сезону. Їх можна пропонувати дітям, надсилати як “ресурсні листівки” знайомим.


   

УВАГА!!! Щодо недопущення погіршення умов харчування в закладах освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 14 вересня 2020, 08:56

 

У зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів, спричинених поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50 (далі - Постанова) затверджено протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину, зокрема визначено вимоги до організації харчування. Детальніше у листі МОН. Перехід.

 

 

 

   

УВАГА!!! Ресурсний календар для дітей, батьків, вчителів...

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 07 вересня 2020, 10:03

 

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО “Смарт освіта” розробили для батьків, вчителів та директорів шкіл ресурсний календар, в якому будуть прості щоденні поради для відновлення внутрішніх ресурсів.

Календар доступний на спеціальній сторінці сайту НУЩ – зараз там є перші 5 ілюстрацій. Починаючи з понеділка, 7 вересня в будні на ній та на fb-сторінці НУШ з’являтиметься одна нова ілюстрація. Також ілюстрації публікуватимуть на fb-сторінці ЮНІСЕФ щопонеділка. Усього таких ілюстрацій з описами практик буде 52.

Календар створили дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз разом з ілюстраторкою Альоною Ястремською.

 

 

 

   

Серпнева зустріч керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Освіта в умовах пандемії: як організувати ефективне функціонування закладу освіти у 2020-2021 навчальному році»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Привалова Л.І., методист РМК Вівторок, 01 вересня 2020, 11:05

На серпневу зустріч завітали Дришлюк Віктор Анатолійович, голова Верхньодніпровської райдержадміністрації, Полішко Налія Петрівна,  перший заступник голови Верхньодніпровської райдержадміністрації, Патявіна Вікторія Вікторівна, в.о начальника відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації, які привітали учасників зібрання з початком нового 2020-2021 навчального року.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулися завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти  Коваль Ірина Георгіївна та голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Карлаш Лариса Борисівна.

Завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти  Коваль Ірина Георгіївна надала вичерпну інформацію  про нормативно – правове регулювання діяльності закладів освіти в умовах пандемії та про організацію інклюзивної освіти в умовах пандемії.

Методисти районного методичного кабінету Цимбаліст К.В., Привалова Л.І., Марковська Т.В. інформували освітян про інструменти дистанційного навчання у закладах освіти та організацію безпечного освітнього середовища

 

 

.

   

Серпнева зустріч освітян дошкільників

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Понеділок, 31 серпня 2020, 13:25

27 серпня 2020 року в актовій залі відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністраці\ відбулася серпнева зустріч освітян дошкільників «Дошкілля Верхньодніпровщини: виклики, проблеми, перспективи».

З вітальним словом до педагогів звернулася Лариса Борисівна Карлаш, голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки України та Людмила Іванівна Желонкіна, методист районного методичного комітету відділу освіти Верхньодніпровської  райдержадміністрації.

Присутні обговорили підготовку до організації початку нового навчального 2020-2021 року, забезпечення освітнього процесу під час пандемії коронавірусу та удосконалення методичного забезпечення. розглянули нові підходи, готовність реагувати на нові виклики часу, змінюватись, організовувати безперервність якісної дошкільної освіти в умовах сьогодення.

 

 

   

УВАГА!!! Всеукраїнська серпнева конференція 2020

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Понеділок, 17 серпня 2020, 11:44

У вівторок, 18 серпня 2020 року, Міністерство освіти і науки проведе Всеукраїнську серпневу конференцію онлайн. Ключовою темою щорічного освітянського форуму буде: «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021».

Час проведення: 9:00 - 13:00.

Онлайн-трансляція Серпневої конференції буде відкрита для всіх без попередньої реєстрації на сторінках МОН у Facebook та YouTube. Учасники зможуть поставити запитання спікерам у коментарях під трансляцією.

У межах заходу спікери розкажуть про:

  • особливості організації протиепідемічних заходів у закладах освіти у період карантину;
  • рекомендації щодо організації освітнього процесу 2020-2021 н.р. в дитсадках, школах, профтехах, коледжах та університетах в умовах пандемії;
  • міжнародні стандарти повернення шкіл до навчання в умовах пандемії.

Попередня програма заходу за посиланням.

Серпнева конференція 2020 організована за підтримки Швейцарії в рамках Швейцарсько-українського проєкту DECIDE –  “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” та фінсько-українського проєкту підтримки Нової української школи «Навчаємось разом».

 

 


   

Сторінка 1 з 142