Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Положення

Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 12 червня 2019, 13:56 Написав Administrator Четвер, 28 червня 2018, 12:27

 

  • Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти затверджено рішенням ХVІІІ сесії Верхньодніпровської районної ради VІІ скликання від 25.06.2018р. №394-18/VII. Детальніше.

 

 

 


 

Положення про Верхньодніпровську районну учнівську премію за номінаціями «Випускник року», «Учень року»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Четвер, 22 березня 2018, 14:18

  • Рішення  сесії Верхньодніпровської  районної ради про заснування Верхньодніпровської районної учнівської премії. Детальніше.
  • Рішення  сесії Верхньодніпровської  районної ради про зміни до Положення про Верхньодніпровську районну учнівську премію. Детальніше.
  • Положення про Верхньодніпровську районну учнівську премію. Детальніше.
  • Додаток 1 до Положення.  Критерії  оцінки досягнень претендента на нагородження учнівською премією у номінації "Учень року". Детальніше.
  • Додаток 2 до Положення. Критерії  оцінки досягнень претендента на нагородження учнівською премією у номінації " Випускник року". Детальніше.
  • Додаток 3,4  до  Положення. Зразок клопотання від ЗЗСО. Згода на обробку персональних даних. Детальніше.
  • Склад конкурсної комісії у 2019 році. Детальніше.

 

 

 

   

Положення про Верхньодніпровську районну педагогічну премію

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 12 червня 2019, 13:54 Написав Administrator Четвер, 31 серпня 2017, 13:22

  • Рішення  сесії Верхньодніпровської  районної ради від 19.03.2019 р. №472-21/VII про  внесення змін до Положення про Верхньодніпровську районну педагогічну премію. Детальніше.
  • Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», районної цільової соціальної програми «Освіта Верхньодніпровщини до 2018 року», з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, підвищення престижності педагогічної праці, вдосконалення діяльності навчальних закладів та установ освіти району, поширення інноваційного педагогічного досвіду, стимулювання результатів творчої праці, підвищення професійного рівня та фахової майстерності педагогічних працівників і керівників навчальних закладів, підтримки творчих особистостей, які вносять вагомий внесок у розвиток галузі освіти Верхньодніпровщини, рішенням ХІІІ сесії Верхньодніпровської районної ради VІІ скликання від 18.07.2017р. №275-13/VII затверджено Положення про Верхньодніпровську районну педагогічну премію. Детальніше.