Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Методичні посібники

Методичні посібники, онлайн - курси...

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 26 серпня 2020, 11:25 Написав Administrator Четвер, 20 серпня 2020, 11:07

  • Посібник «Розбудова стійких освітніх систем після пандемії COVID-19: міркування для директивних органів у галузі освіти на національному, місцевому та шкільному рівнях». Детальніше.

  • Методичний посібник «Організація дистанційного навчання в школі. Методичні рекомендації» (авт. А. Лотоцька, О. Пасічник). Детальніше за цим посиланням (мобільна версія).
  • Як ефективно впровадити у школах освітню, організаційну, кадрову і фінансову автономію та здійснювати ефективний менеджмент – про це йдеться у посібнику “Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи” Шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні”.

    Посібник надає практичні рекомендації та дає відповіді на актуальні питання щодо того, як успішно реалізувати автономію в закладах освіти, самостійно ухвалювати рішення та впроваджувати сучасні методи освітнього менеджменту.

    Ознайомитись із посібником “Автономія як шлях до ефективного менеджменту школи” і завантажити його можна за посиланням.

  • Британське видавництво Nosy Crow створило книжку з простими відповідями про COVID-19 для дітей віком 5-9 років. В Україні книжку видало видавництво “АРТБУКС”, опублікувавши електронну версію на своєму сайті. Ознайомитись із виданням можна: Завантажити книжку