Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Серпнева зустріч керівників закладів освіти Верхньодніпровського району «Освіта в умовах пандемії: як організувати ефективне функціонування закладу освіти у 2020-2021 навчальному році»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

На серпневу зустріч завітали Дришлюк Віктор Анатолійович, голова Верхньодніпровської райдержадміністрації, Полішко Налія Петрівна,  перший заступник голови Верхньодніпровської райдержадміністрації, Патявіна Вікторія Вікторівна, в.о начальника відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації, які привітали учасників зібрання з початком нового 2020-2021 навчального року.

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулися завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти  Коваль Ірина Георгіївна та голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Карлаш Лариса Борисівна.

Завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти  Коваль Ірина Георгіївна надала вичерпну інформацію  про нормативно – правове регулювання діяльності закладів освіти в умовах пандемії та про організацію інклюзивної освіти в умовах пандемії.

Методисти районного методичного кабінету Цимбаліст К.В., Привалова Л.І., Марковська Т.В. інформували освітян про інструменти дистанційного навчання у закладах освіти та організацію безпечного освітнього середовища

 

 

.