Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Семінар – практикум для вчителів хімії «Впровадження інноваційних технологій як найбільш ефективний засіб соціалізації особистості учня на уроках хімії"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

5 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» відбувся семінар – практикум для вчителів хімії «Впровадження інноваційних технологій як найбільш ефективний засіб соціалізації особистості учня на уроках хімії»

Під час теоретичного блоку «Готовність вчителя до роботи в умовах Нової української школи» директор  та водночас вчитель хімії КЗ «Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.» Ляшенко А.Х. зорієнтував учасників семінару на розвиток компетентностей учнів в умовах нової української школи, необхідності самовдосконалення та розвитку професійної компетентності вчителів.

 

Про гарантовані права на різні види та форми здобуття освіти в Україні окреслила учасникам семінару вчитель хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцова А.І.

Практичний блок заходу дав можливість вчителям відпрацювати практичні навички щодо створення навчальних курсів на платформі дистанційного навчання Moodle, роботи з онлайн-дошкою IDroo, створення інтелектуальних карт за допомогою сервісу Coggle, створення тексту на сторінці Wiki. Практичний блок провела вчитель хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцова А.І.

Презентований з успіхом досвід вчителя хімії КЗ «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» Кузнєцової А.І. стане дієвим і пріоритетним для зацікавлених педагогів.