Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Нарада керівників закладів освіти 30 січня 2018 року

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

30 січня 2018 року у актовій залі відділу освіти відбулася нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти  Верхньодніпровського району.

За порядком денним наради були обговорені наступні питання: про стан дитячого травматизму під час навчально-виховного  процесу у 2017 році; про роботу закладів загальної середньої освіти щодо попередження кримінальних правопорушень, поширення шкідливих звичок та інших негативних проявів в учнівському середовищі у 2017 році; про підсумки проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.

У частині різне начальник відділу освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Н.Ф. Ходос розповіла про фінансове утримання установ і закладів освіти у 2018 році, заступник начальника відділу освіти Н.М. Голтвянська проінформувала про порядок реєстрації для участі у ЗНО-2018, завідуюча РМК К.В. Цимбаліст зупинилася на організаційних питаннях щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи, методист РМК Л.І. Привалова про проходження  процедури  ліцензування згідно нового Закону України «Про освіту».

Детальніше у матеріалах.