Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

День Соборності України

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

22 січня 2018 року ми відзначали дві важливі події української історії: проголошення незалежності першої у XX столітті української держави – Української Народної Республіки (1918 рік) та проголошення рівно через рік Акта Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки (1919 рік).

З нагоди цих визначних подій та з метою виховання патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення українського народу в закладах загальної середньої освіти відбулися  інформаційно-просвітницькі, навчально-виховні та культурно-мистецькі заходи відповідної тематики: єдиний урок «Час історичного вибору», краєзнавчі вікторини, віртуальні подорожі, виставки дитячих малюнків, перегляд документальної хроніки та відеороликів, літературно-музичні композиції «Я славлю свою Україну». В багатьох навчальних закладах пройшли патріотичні флешмоби під гаслом «У єдності наша сила».

Ми – єдиний народ і наша Україна - соборна країна. Нехай єдність нашого народу та спільна мета відкриють шляхи до перемоги, до світлого майбутнього держави!