Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

Випускний бал в закладах дошкільної освіти Верхньодніпровського району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Вівторок, 11 червня 2019, 15:14

Настав цей довго очікуваний день – випускний бал в  закладах дошкільної освіти Верхньодніпровського району – перший крок дитини у доросле життя. Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже завершився перший відповідальний етап життя, безтурботний період дошкільного дитинства.

Протягом травня - червня гарно й урочисто пройшли прощання з дитсадками у яскраво прикрашених, святкових залах. Щасливі усмішки на устах батьків, радісні обличчя дітей, а моментами щем у серці, хвилинки роздумів і смутку. Як швидко злетів час: ще зовсім недавно плакали тримаючись за маму, а сьогодні такі красиві,змужнілі, справжні принци і принцеси складають подяку всім працівникам дошкільних закладів,

Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і коллективи дитячих садків. Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, танців, декламуванні віршів, танцювально-хореографічних композицій.

Багато хороших слів було сказано в цей день в адресу випускників та їх батьків, в адресу адміністрацій та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання.

Швидко минуло свято, а по переду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі наші діточки, світлої долі, будьте щасливі завжди у всьому!

Десятки повітряних кульок злітають у небо біля Дніпровського КДНЗ №2 «Дзвіночок», Новомиколаївського КДНЗ «Сонечко», Дніпровськкого КДНЗ №1 «Струмочок», КЗ Верхівцевський ДНЗ «Теремок», КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ», КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ№1-ДНЗ», Боровківського КДНЗ «Капітошка».

 

 

 

 

Навчання вчителів згідно Концепції "Нова українська школа"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 червня 2019, 10:15 Написав Administrator Четвер, 06 червня 2019, 15:34

03 червня 2019 року на базі КЗ «Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст.» Верхньодніпровської міської ради  розпочалися курси підвищення кваліфікації вчителів початкової школи Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської міської ради, які навчатимуть учнів перших класів у 2020-2021, 2021-2022 навчальних роках згідно з Концепцією «Нова українська школа». Тренери: Горошко М.Р. та Букрєєва О.О., вчителі початкових класів КЗ «Середня загальноосвітня школа №44» Кам’янської міської ради.

Програма курсів містить багато цікавих завдань, спрямованих на засвоєння учасниками практичних навичок роботи з документацією, розвиток вміння критично мислити.

Цікаві справи сприяють творчому настрою. Особливості  Навого Державного стандарту вивчали дружно і креативно. Навчились розріняти ключові та предметні компетентності, наскрізні вміння. Підсумком роботи стали 3Д моделі сучасної української школи.

Велика вдячність дирекції КЗ «Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.» Верхньодніпровської міської ради за комфортні умови, технічну підтримку проведення курсів на базі закладу освіти.

 

 

 

 

 

УВАГА!!! Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект про “Повну загальну середню освіту”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator П'ятниця, 31 травня 2019, 09:00

Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект про “Повну загальну середню освіту”. За відповідне рішення проголосували 229 народних депутатів.

“Кожна новела цього закону розгортає механізми впровадження, яким чином забезпечити те, що закладено в законі “Про освіту”. Наприклад, для дітей стане дуже важливою можливість побудови індивідуальної траєкторії навчання”, зазначила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.

Також міністерка наголосила, що законопроект розширює можливості впливу батьків на навчальний процес та надає більше автономії педагогам та керівникам шкіл.

\Читайте також наші роз’яснення, що пропонує змінити цей законопроект:перша та друга частини.

 

 

 

 


   

Фестиваль «Перлинки Верхньодніпровщини» відзначив свій 20-річний ювілей

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 31 травня 2019, 08:52 Написав Желонкіна Л.І., методист РМК Четвер, 30 травня 2019, 08:10

24 травня 2019 року напередодні Міжнародного дня захисту дітей, районний фестиваль дитячої творчості «Перлинки Верхньодніпровщини». відзначав свій 20-річний ювілей і зібрав у Верхньодніпровському Палаці дитячої та юнацької творчості понад 400 учасників та гостей.

Фестиваль об’єднав творчим спілкуванням колективи 10 закладів дошкільної освіти Верхньодніпровського району та Верхньодніпровської міської ради малюків, батьків, бабусь і дідусів дітлахів, представників органів влади та місцевого самоврядування, перетворившись на свято дитячої та дорослої радості.

Динамічні хореографічні композиції, різнокольорові костюми, власноруч виготовлені яскраві декорації, артистично представлені герої  «Діснейленду» – все це створювало святковий настрій учасників і глядачів фестивалю.

Найменших громадян Верхньодніпровського  краю та їх наставників тепло привітали, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Н.Ф. Ходос, заступник голови Верхньодніпровської районної ради С.В.Якименко, Верхньодніпровський міський голова Л.В.Калініченко, представник народного депутата України О.Ю.Кришина у Верхньодніпровському районі С.В. Сергєєва,  голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України, Л.Б. Карлаш, голова Боровківської сільської ради Т.Ф. Глоба, голова Дніпровської селищної ради Л.В.Блохіна, автор проекту й організатор фестивалю методист районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації  Л.І.Желонкіна, які висловили подяку завідувачкам, вихователям і всім працівникам дошкільних навчальних закладів району за вагомий внесок у запровадження інноваційних підходів в організації освітнього процесу, створення сприятливого мікроклімату в трудових колективах, материнську турботу про творчий розвиток малюків, а батькам – за плідну співпрацю з педагогами.

За активну громадянську позицію, особистий творчий внесок у справу національного виховання дітей нагороджено Грамотою народного депутата України О.Ю. Кришина методиста районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Л.І.Желонкіну, від районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України цінними подарунками - музичні керівники закладів дошкільної освіти.

Кульмінацією фестивалю стало очікуване диво – колоритний дощ із різнобарв’я феєрверків, повітряних кульок, подарунки від відділу освіти райдержадміністрації, Верхньодніпровської міської ради, ТОВ «Правобережне»,  Хабарової І.В. магазин «Асторія».

Захоплююче святкове дійство подарувало безліч позитивних емоцій і дитячих посмішок усім присутнім на фестивалі.

Зичимо всім причетним до долі Дитинства та ЇЇ Величності Дитини міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, успішності й переможності, миру і злагоди, добра і благополуччя, родинного тепла і затишку.

 

 

 

 

УВАГА!!! Про проект порядку моніторингу якості освіти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Середа, 29 травня 2019, 07:43 Написав Administrator Середа, 29 травня 2019, 07:39

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проект порядку моніторингу якості освіти. Про це повідомили на сайті МОН.

“Документ сприятиме забезпеченню якості проведення моніторингових досліджень, розширенню кола суб’єктів моніторингу діяльності, розмежуванню повноважень між органами влади, державними установами, представниками громадськості у сфері координації його здійснення”, – пояснюють у міністерстві.

Порядок має визначати види, форми та методи проведення моніторингових досліджень, а також особливості процедури підготовки та проведення моніторингу якості освіти.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 25 червня в письмовому вигляді та електронною поштою за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

 

 


   

Сторінка 1 з 205