Голосування

Які показники якості виховної діяльності є спільними для навчальних закладів усіх рівнів акредитації?

Новини

УВАГА!!! Посібник “Старша профільна школа: кроки до становлення”

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 09 грудня 2019, 11:51 Написав Administrator Понеділок, 09 грудня 2019, 11:46

Шведсько-український проєкт “Підтримка децентралізації в Україні” видав посібник “Старша профільна школа: кроки до становлення”. Він доступний на сайті ініціативи “Децентралізація”.

У виданні про таке:

  • з якими головними проблемами створення старшої школи зіштовхнулась система освіти України;
  • які ключові здобутки системи профільного навчання Польщі можуть бути корисними для України;
  • чому організацію профільного навчання необхідно розглядати як невід’ємну складову регіональної Стратегії освіти;
  • як вимірювати потенціал закладів загальної середньої освіти ІІІ ступенів щодо організації ефективного профільного навчання;
  • на якому рівні (регіональному/субрегіональному/міському/місцевому) ефективніше організовувати профільне навчання;
  • як організувати профільне навчання в умовах відсутності в одній чи кількох громадах необхідного контингенту здобувачів освіти (яка нормативно-правова база для цього потрібна та яким є їхній алгоритм дій).

Автор посібника: Олег Фасоля, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА. Також у створенні видання брали участь експерти шведсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні” Айдер Сеїтосманов та Войтек Мархлєвськи.


 

 

 

Перший тур зонального всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020» у номінації "ІСТОРІЯ"

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Понеділок, 09 грудня 2019, 15:07 Написав Коваль І.Г., завідуюча РМК Вівторок, 03 грудня 2019, 14:54

28 листопада 2019 року на базі комунального закладу «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.» відбувся перший тур зонального всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020», учасниками якого були : Зборець Світлана Вікторівна, вчитель історії комунального закладу «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня –колегіум №16» Кам’янської міської ради, Крайнік Олена Вікторівна, вчитель історії комунального закладу «Пушкарівська СЗШ І-ІІІ ст.», Носов Володимир Юрійович, вчитель історії Вільногірської загальноосвітньої школи №4 І-ІІІ ступенів Вільногірської міської ради Дніпропетровської області.

Випробування містило в собі чотири конкурсних завдання : «Тести», «Урок», «Методичний експромт», «Практична робота».

Впродовж конкурсу всі учасники показали високу майстерність, професіоналізм, впровадження інноваційних методів в здійсненні своїх педагогічних ідей. Переможцем стала Зборець Світлана Вікторівна.

1

 

 

 

Першість району з футзалу серед школярів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Марковська Т.В., методист РМК Вівторок, 03 грудня 2019, 13:30

29 листопада 2019 року на базі КЗ "Верхньодніпровська ДЮСШ" відбулась відбіркова першість району з футзалу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти ІІ групи (КЗ Верхівцевський НВК, КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", КЗ "Новомиколаївська СЗШ №1 І-ІІІ ст.", КЗ "Ганнівський НВК") та фінальна першість Верхньодніпровського району.

За результатами відбіркових зустрічей у двох групах фінал змагань розігрувався між командами з чотирьох шкіл.

Переможцями району стали юнаки КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст.", друге місце зайняла команда КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №5 І-ІІІ ст.", третіми були юнаки КЗ Верхівцевський НВК, четверте місце у команди КЗ "Верхньодніпровська СЗШ №2 І-ІІІ ст.".

Вітаємо команду футболістів КЗ "Дніпровська СЗБШ І-ІІІ ст." з перемогою! Бажаємо вдалого виступу на змаганнях відбіркової першості області з футзалу, які відбудуться 05 грудня 2019 року у м. Вільногірську.

Щасти Вам, хлопці!

 

 

 

   

Для педагогів видадуть два посібники: для асистентів вчителів та щодо нового правопису

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Написав Administrator Вівторок, 03 грудня 2019, 08:51

За державні кошти видадуть два науково-методичні посібники – щодо методики реалізації нового правопису та для асистентів вчителів. Про це йдеться в наказі МОН №1494 від 28 листопада, опублікованому на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

Так, за державні кошти видадуть:

  • навчально-методичний посібник для педагогічних працівників “Методика реалізації Українського правопису в новій редакції у закладах загальної середньої освіти” (авт. Терещенко В. М., Панченков А. О.);
  • навчально-методичний посібник для педагогічних працівників, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами “Асистент вчителя у закладі загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання” (авт. Колупаєва А. А., Коваль Л. В., Компанець Н. М., Квітка Н. О., Лапін А. В.).

 

 

Як викладати математику, щоб учні досягали високих результатів – посібник

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукe-mail

Останнє оновлення на Вівторок, 19 листопада 2019, 11:20 Написав Administrator Вівторок, 19 листопада 2019, 11:15

Організація економічного співробітництва і розвитку розробила посібник “10 запитань від учителів математики і як PISA може допомогти відповісти на них”. Посібник доступний на сайт PISA Україна.

“Дуже багато методичних праць, які містять суто теоретичний погляд на те, як вчителю потрібно викладати. Часто такі книжки базуються на експериментах, які навіть не є експериментами: це можуть бути уявлення про те, які були б результати, якби ми це проводили. Натомість книжка “10 запитань від учителів математики…” ґрунтується на дослідженнях PISA-2012 та TALIS-2013 і збирає титанічний обсяг інформації про те, що потрібно і не потрібно робити, аби створити комфортні умови для засвоєння знань, – розповіла заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

 

 

 

 

   

Сторінка 1 з 212